Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

He he =) Hunter si Plan B
Du-te la pagina 1, 2  Următoare
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2004-2005 » UK Championship 2004
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
MAriana
Fan


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 14

MesajTrimis: Vin 3 Dec 2004, 20:15    Titlul subiectului: He he =) Hunter si Plan B Răspunde cu citat (quote)

Very Happy Hm... topicul trebuia sa para demult...
Hunter si vestitul sau Twisted Evil plan B care i-a dat si porexla de sexpot =) ce spuneti ? buna metoda de revenire? a-ti aplica-o si voi? Rolling Eyes


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui MAriana Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
MasterJames
More than a fan


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 42
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Sâm 4 Dec 2004, 1:02    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

myeah.... ma indoiesc ca este singurul... este cel mai discutat pentru ca sunt amandoi frumosi si nu ti-ar fi sila sa iti faci o imagine in cap (cum ti-ar fi daca ti-ai imagina alti jucatori de snooker... sau poate nu chiar sila, dar nu deranjeaza probabil)...

oricum... eu unu' nu prea mai agreez topicul acesta... a cam expirat... a fost amuzant un pic la inceput... PERVERTS! Razz


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui MasterJames Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
flaviusO
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 260
Locație: Piatra-Neamt

MesajTrimis: Sâm 4 Dec 2004, 17:50    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

eu daca "a-s" fi moderator "a-s" inchide topicul 8)



_________________
GO RONNIE!! GO!!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui flaviusO Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
MasterJames
More than a fan


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 42
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Lun 6 Dec 2004, 1:29    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

la cine bati apropouri, flavius?


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui MasterJames Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
flaviusO
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 260
Locație: Piatra-Neamt

MesajTrimis: Lun 6 Dec 2004, 16:00    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

in nici un caz la tine Wink



_________________
GO RONNIE!! GO!!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui flaviusO Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
MasterJames
More than a fan


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 42
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Lun 6 Dec 2004, 20:52    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

k... we're cool then... Razz


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui MasterJames Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Cold_Fever
Addicted to snooker


Data înscrierii: 26/Noi/2004
Mesaje: 296
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Lun 6 Dec 2004, 23:04    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ce mah care-i treaba de unde stiti voi ce are si ce n-are asa zisul PLAYBOY al snookerului Paul Hunter ... Are freza aia si gata are si **** mare? Laughing Astea-s discutzii de baietzi mah Flavius lasa mah fetele sa dscute despre dedesubtul pantalonilor lui Huntie Smile ! Hai sa ne caram la ceva mai interesan gen Ronnie , Hendy , Steve! Astia-s jucatori nu balerine ! N-atzi vazut cu ce fitze vine Paul la meciuri de parca ar fi "homme fatale" !



_________________
He who is prudent and lies in wait for an enemy who is not , will be victorious.
Sun Tzu - The Art of War
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cold_Fever Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Mar 7 Dec 2004, 1:14    Titlul subiectului: Ei na Răspunde cu citat (quote)

Eu cred ca e un topic cool... Smile)))) Picanteriile snookerului (nu foarte multe la numar, de altfel... They're all daddies, good guys, gentlemen, etc.)...



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
MAriana
Fan


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 14

MesajTrimis: Mar 7 Dec 2004, 23:19    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

flaviusO a scris:
eu daca "a-s" fi moderator "a-s" inchide topicul 8)

Si de ce ai inchide topicul? Rolling Eyes Evil or Very Mad Exclamation


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui MAriana Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
flaviusO
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 260
Locație: Piatra-Neamt

MesajTrimis: Mie 8 Dec 2004, 13:13    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

in primul rand pt. ca "a-ti" se scrie legat... dar asta nu-i o noutate nu?? si in al doilea m-am cam saturat sa se faca n topicuri cu acelasi subiect (pAul hUnter Twisted Evil )... puneti dragi(e)lor posturile intr-un singur loc daca e vorba de playboy-ul vostru favorit...



_________________
GO RONNIE!! GO!!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui flaviusO Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Vizitator






MesajTrimis: Mie 8 Dec 2004, 13:41    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

flaviusO a scris:
in primul rand pt. ca "a-ti" se scrie legat... dar asta nu-i o noutate nu?? si in al doilea m-am cam saturat sa se faca n topicuri cu acelasi subiect (pAul hUnter Twisted Evil )... puneti dragi(e)lor posturile intr-un singur loc daca e vorba de playboy-ul vostru favorit...



ati - greaseala de tipar... nu cred ca tu tapezi intomai si fara greseli mereu..
cat despre locul subiectului... este kiar la lokul lui... pentru ka acele deja kreate se refera mai mult la infatisharea lui Paul Hunter iar acesta la planul sau B...
lasa gelozia de o parte.... Evil or Very Mad


Sus
flaviusO
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 260
Locație: Piatra-Neamt

MesajTrimis: Mie 8 Dec 2004, 13:46    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Anonymous a scris:

ati - greaseala de tipar... nu cred ca tu tapezi intomai si fara greseli mereu..
cat despre locul subiectului... este kiar la lokul lui... pentru ka acele deja kreate se refera mai mult la infatisharea lui Paul Hunter iar acesta la planul sau B...
lasa gelozia de o parte.... Evil or Very Mad


greseala de tipar pe dracu'!!! unde sa fie greseala cand cratima nu-si are deloc rostul!!! ex: daca scrii: va-s in loc de v-as ar fi greseala... nu asta... eu chiar nu mi-as aplica planul B... ca sa revin la subiectul topicului.... gelozie... hai sa fim seriosi... chiar ma lasa rece Hunter... gelozia e un sentiment care nu are nici o treaba cu snookerul... draga anonymus!!



_________________
GO RONNIE!! GO!!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui flaviusO Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Smaranda
Addicted to snooker


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 332

MesajTrimis: Dum 26 Dec 2004, 19:51    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu stiu daca va dati seama, dar asta inseamna sa stii cum sa-ti vinzi marfa si sa ramai in atentia lumii. Topicul asta, ma refer... Laughing Laughing Laughing Mr Hunter a pomenit o data sau de doua ori de plan B acuma un catralion de ani si de-atunci EVERYBODY IN THE CASA MARE se intoarce constant la subiectul "PAUL HUNTER". Si cele care il plac, si cei care il plac, si cele care il adora (vezi Hunterita noastra de serviciu intotdeauna pe faza sa impartaseasca lumii povestea ei de dragoste unidimesionala si unidirectionala.. chiar, luiza!... n-ai vazut topicul sau de ce n-ai zis ceva pana acuma? ) si, cei carora Paul Hunter le este indiferent in mod normal, dar most importantly, si cei care nu il suporta pe Paul Hunter, fie el invingator, invins, insurat, neinsurat, blond in 5 tonuri sau numai in 3... Laughing Laughing Laughing
Asta se cheama manipulare spontana a maselor in varianta light. Mr. Green (flavius, a inceput si mie sa-mi placa mrgreen asta... 8) )



_________________
Score one-four-seven... Snooker heaven!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Smaranda Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
luiza_hunter
Addicted to snooker


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 422
Locație: Constanța

MesajTrimis: Lun 3 Ian 2005, 15:57    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

flaviusO a scris:
eu daca "a-s" fi moderator "a-s" inchide topicul 8)


flaviusO tu ai inchide toate topicurile cu Hunter??....inteleg ca nu il ai la inima deloc...dar totusi........



_________________
HUNTER Lover 4 EVER!!! ...♥ PAUL!!!!!!
" daca vom ajunge in rai, sa nu ne miram de va fi sa vedem printre ingeri si unul cu tacul in mana..."
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui luiza_hunter Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Smaranda
Addicted to snooker


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 332

MesajTrimis: Mar 4 Ian 2005, 0:20    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

luiza_hunter a scris:
flaviusO tu ai inchide toate topicurile cu Hunter??....inteleg ca nu il ai la inima deloc...dar totusi........


Aha... ha-ha-ha (in a menacing voice, that is... )
Return of the Hunteritza Laughing Laughing Laughing



_________________
Score one-four-seven... Snooker heaven!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Smaranda Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2004-2005 » UK Championship 2004 Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2  Următoare
Pagina 1 din 2

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community