Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Intr-adevar

 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2004-2005 » UK Championship 2004
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Juli



Data înscrierii: 22/Noi/2004
Mesaje: 4

MesajTrimis: Lun 22 Noi 2004, 19:35    Titlul subiectului: Intr-adevar Răspunde cu citat (quote)

O finala Maguire-Carter este foarte posibila , dupa parerea mea, Maguire va castiga. Cu privire la campionatul mondial, eu sper ca Ronnie sa revina, indiscutabil este un monstru sacru al snooker-ului , o racheta de neoprit. Dar daca o va tine tot asa cum a tinut-o pana acum are putine sanse( totusi eu am incredere ca va reveni)


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Juli Trimite mesaj privat
Vizitator






MesajTrimis: Lun 6 Dec 2004, 17:37    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ei drace.. ce-mi plac oamenii astia care nu stiu cum sa foloseasca forumurile!!! Dear, nu tb sa postezi un subiect nou
pt fiecare chestie pe care vrei s-o spui!


Sus
Juli



Data înscrierii: 22/Noi/2004
Mesaje: 4

MesajTrimis: Lun 6 Dec 2004, 18:12    Titlul subiectului: ce ma enerveaza pe mine idiotii Răspunde cu citat (quote)

bai P????? sa nu-ti spun altfel tu le stiai pe toate de cand te-ai nascut? Sau ai avut informatia in scutece? Acum scuza-ma ca vorbesc asa cu tine dar asta meriti , pai asa se vorbeste bai .... ar trebui sa vii sa ma ajuti ca sa stiu si eu bai.... Asa ca nu te mai baga asa in seama ca poate ramai fara degetele


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Juli Trimite mesaj privat
flaviusO
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 260
Locație: Piatra-Neamt

MesajTrimis: Lun 6 Dec 2004, 19:27    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

asa se vorbeste cu o don'soara?? shame on you!! Sad



_________________
GO RONNIE!! GO!!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui flaviusO Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Cold_Fever
Addicted to snooker


Data înscrierii: 26/Noi/2004
Mesaje: 296
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Lun 6 Dec 2004, 23:26    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

That's the way Flavius ! Teach him a bit ! He should kiss her feet Laughing !



_________________
He who is prudent and lies in wait for an enemy who is not , will be victorious.
Sun Tzu - The Art of War
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cold_Fever Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Mar 7 Dec 2004, 1:10    Titlul subiectului: Hmmm Răspunde cu citat (quote)

Vorbitz` frumos in *$#@! ^!^$$ %0!?><"!!!!!!!!!!!! =))))) Interesant spus... NON? Smile Rolling Eyes Evil or Very Mad



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Vizitator






MesajTrimis: Mar 7 Dec 2004, 15:40    Titlul subiectului: Da da Răspunde cu citat (quote)

da tu cum vorbesti ? Mai intai uite-te la tine si dupa aia zii de altii


Sus
Cold_Fever
Addicted to snooker


Data înscrierii: 26/Noi/2004
Mesaje: 296
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mar 7 Dec 2004, 15:50    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Don't f**k with me faggot ! Bai Vizita c*****i mai usor ca ne suparam si nu vrei!



_________________
He who is prudent and lies in wait for an enemy who is not , will be victorious.
Sun Tzu - The Art of War
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cold_Fever Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
MasterJames
More than a fan


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 42
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mie 8 Dec 2004, 1:16    Titlul subiectului: Re: Da da Răspunde cu citat (quote)

Anonymous a scris:
da tu cum vorbesti ? Mai intai uite-te la tine si dupa aia zii de altii


Mey... ai incercat tu acolo ceva cu "uite-te" ala, dar nu prea ti-a reusit. Twisted Evil


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui MasterJames Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2004-2005 » UK Championship 2004 Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community