Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

General
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Următoare
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2006-2007 » Malta Cup
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Lady Croft
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Noi/2004
Mesaje: 1980
Locație: Petrosani (Hunedoara)

MesajTrimis: Mar 30 Ian 2007, 13:30    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mi'a facut mare placere sa'i uramersc pe Parrott si Drago....a fost un meci pe care eu n'am avut ocazia sa'l vad prea des. Razz
In rest...vreau sa vad evolutia lui Higgie din seara aceasta , si sper sa se descurce mai bine decat la turneul trecut! Smile



_________________
It all can be over in just one blink of an eye...but the memory will always remain in the mind! NEVER FORGETT...ALWAYS REMEMBER!
I  Snooker!
Laureată a Premiului Oscue - China Open 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Croft Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
sevvilla86
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Dec/2005
Mesaje: 1532
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mar 30 Ian 2007, 14:42    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Foarte inspirata a fost decizia de a transmite meciul John Parrott - Tony Drago Razz .Un meci superb intre 2 jucatori ofensivi si relaxati.Am tinut cu Tony si mi-a parut rau ca a ratat multe bile usoare imediat dupa ce reusea lovituri incredibile. Sad Nu il mai vazusem pe maltez de aproape 2 ani si imi era dor de stilul sau atat de spectaculos.Acelasi lucru pot sa spun si despre John care din pacate ajunge din ce in ce mai rar in fazele televizate.Si eu sper sa il invinga pe Michael Holt.

Intradevar,acest Higginson merita urmarit.Dupa ce l-a eliminat pe Jimmy in calificari,acum a trecut si de Steve Davis. Shocked


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui sevvilla86 Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Mar 30 Ian 2007, 17:20    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Uuuu, John Higgins cu Marco FU... Asta ar fi un meci foarte interesant. Oare l-or da? Very Happy



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Irina
Addicted to snooker


Data înscrierii: 05/Dec/2005
Mesaje: 738
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mar 30 Ian 2007, 17:33    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Clara, am si eu o intrebare: Meciul cu Stevens e miercuri, nu? si daca da, la ce ora?



_________________
Paul Hunter - my role model in life. Forever be loved and never be forgotten!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Irina Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20151
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Mar 30 Ian 2007, 17:44    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Da, Irina, miercuri la ora 17.00.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Irina
Addicted to snooker


Data înscrierii: 05/Dec/2005
Mesaje: 738
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mar 30 Ian 2007, 17:46    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mersi mult. Era pentru o prietena...



_________________
Paul Hunter - my role model in life. Forever be loved and never be forgotten!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Irina Trimite mesaj privat
sevvilla86
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Dec/2005
Mesaje: 1532
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mar 30 Ian 2007, 19:38    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Am vazut doar finalul meciului de astazi.Ma bucur ca Stephen a reusit break-ul nr. 700 8) Imi pare totusi rau ca nu a fost un meci mai lung.Robert Milkins e un jucator extrem de talentat,dar din pacate in afara de Irish Masters 2005 nu a mai aratat acest lucru. Confused
Ce meci frumos se anunta a fi intre John Higgins si Marc Fu. GO MARCO! Majoreta


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui sevvilla86 Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Irina
Addicted to snooker


Data înscrierii: 05/Dec/2005
Mesaje: 738
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mar 30 Ian 2007, 19:42    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

marco?

de cand nu mai tine nimeni cu Higgins? Sad

Go Higgins!!!



_________________
Paul Hunter - my role model in life. Forever be loved and never be forgotten!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Irina Trimite mesaj privat
zsolt_tuser
Administrator


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 1248
Locație: Germania

MesajTrimis: Mar 30 Ian 2007, 19:43    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

sevvilla86 a scris:
Ce meci frumos se anunta a fi intre John Higgins si Marc Fu. GO MARCO! Majoreta

Aici tin sa te contrazic: Go John! Laughing



_________________
"Computers are incredibly fast, accurate, and stupid. Human beings are incredibly slow, inaccurate, and brilliant. Together they are powerful beyond imagination."
Albert Einstein (1879 - 1955)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui zsolt_tuser Trimite mesaj privat
Lady Croft
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Noi/2004
Mesaje: 1980
Locație: Petrosani (Hunedoara)

MesajTrimis: Mar 30 Ian 2007, 19:55    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Irina a scris:

de cand nu mai tine nimeni cu Higgins? Sad

Go Higgins!!!

Cred ca uralele mele de la fiecare turneu nu ti'au ajuns la urechiuse....

GOO HIGGIE!!



_________________
It all can be over in just one blink of an eye...but the memory will always remain in the mind! NEVER FORGETT...ALWAYS REMEMBER!
I  Snooker!
Laureată a Premiului Oscue - China Open 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Croft Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20151
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Mar 30 Ian 2007, 20:17    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

După meci

Stephen Hendry : „Jocul îmi merge bine și reușesc să ajung în semifinale și finale, așa că sunt bucuros, dar ceea ce doresc eu este să câștig turnee, că doar despre asta e vorba în sport : despre victorie." [Mă rog, nu e și părerea baronului de Coubertin, dar ce-i pasă scoțianului ?!... Rolling Eyes ]

"Mă bucur că am făcut și al 700-lea break de peste o sută, e ceva fantastic. Nu știam că rămăsesem la numărul 699, dar mai bine că nu știam, că altfel probabil că m-aș fi blocat !

Am jucat bine – mai ales începând cu jocul al doilea. Robert este un jucător foarte ofensiv, care se lansează în lovituri curajoase dacă nu chiar riscante, motiv pentru care știam dinainte că o să-mi ofere șanse.

Hotelul este fantastic, vremea e plăcută și deci e foarte ușor să cazi în capcana relaxării. Trebuie totuși să ținem minte faptul că nu suntem aici în vacanță. Am un palmares bun în turneele din Malta, dar n-are importanță unde anume câștigi un turneu : oriunde ar fi numai să fie !”



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20151
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Mar 30 Ian 2007, 20:23    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

sevvilla86 a scris:
Ce meci frumos se anunta a fi intre John Higgins si Marc Fu. GO MARCO!


Nu pot să țin cu Marco Fu - nu după două faulturi nerecunoscute la Campionatul mondial 2006. Nu mai e un puști, acum 3 săprămâni a împlinit 29 de ani, nu se mai pune problema că nu știe ce face și ce se întâmplă la masă. Evil or Very Mad Nerecunoașterea faulturilor spune mult. Despre multe.

Dar ai dreptate, Sevvilla : să sperăm că va fi un meci frumos.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
sevvilla86
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Dec/2005
Mesaje: 1532
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mar 30 Ian 2007, 20:34    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Pai si Higgins a pierdut la Aberdeen cu Mcmanus in conditii destul de "neclare". Laughing
Este ,intradevar, foarte urat ce a facut si Marco la Campionatul Mondial. Insa totusi eu sper sa castige in aceasta seara.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui sevvilla86 Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20151
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Mar 30 Ian 2007, 20:44    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

sevvilla86 a scris:
Pai si Higgins a pierdut la Aberdeen cu Mcmanus in conditii destul de "neclare". Laughing


ABSOLUT !!! De aceea nici n-am spus că aș ține cu Higgo. Wink Laughing Să sperăm că vom vedea ceva snooker de calitate.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20151
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Mar 30 Ian 2007, 20:56    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Muphy - Walden : 7 frame-uri în 3 ore și 24 de minute timp de joc efectiv ! Medie pe frame : 29, 142857142857... minute... Rolling Eyes

E 3-4. Dacă Shaun egalează + frame-ul decisiv, meciul ar putea ajunge la 4 ore și jumătate !!! Probabil, totuși, că meciul va fi întrerupt, ca să intre seria de seară... Rolling Eyes



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2006-2007 » Malta Cup Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Următoare
Pagina 3 din 12

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community