Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Ziua de nastere a lui Ronnie O'Sullivan

 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Forum general
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
CristinaRo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 1025
Locație: Ploiesti

MesajTrimis: Vin 3 Dec 2004, 20:13    Titlul subiectului: Ziua de nastere a lui Ronnie O'Sullivan Răspunde cu citat (quote)

Dragi iubitori ai snooker-ului, si mai ales dragi fani ai lui Ronnie,
Am intrat pe site-ul www.ronnieosullivan.com, care se pare ca este site-ul sau oficial (nu stiu sigur asta), unde am gasit un forum la fel ca acesta, dar se pare ca este mai putin vizitat decat forumul nostru romanesc (cred ca site-ul a fost facut de curand pentru ca sectiunea de fotografii "gallery" este inca in constructie si cei care il viziteaza sunt rugati sa trimita fotografii). Eu as avea o propunere pentru toti iubitorii de snooker si mai ales pentru fanii lui Ronnie si anume: vizitati acest site si inscrieti-va pe forum pentru a-i transmite urarile voastre lui Ronnie cu ocazia zilei sale de nastere de pe 5 decembrie.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - Masters 2010, Wuxi Classic 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui CristinaRo Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
CristinaRo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 1025
Locație: Ploiesti

MesajTrimis: Vin 3 Dec 2004, 20:22    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Am si o adresa de e-mail la care i se pot transmite mesaje lui Ronnie: info@worldsnooker.com.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - Masters 2010, Wuxi Classic 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui CristinaRo Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20204
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Sâm 4 Dec 2004, 0:54    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cristina draga, been there, done that. Very Happy I hope he will like the way I sang !... Laughing Laughing Laughing God bless him! And congrats to you too. If you love him, his birthday is like your own birthday, if not even more important!... Sa ne traiasca Ronnishor ( al tau )! Very Happy



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Aura
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 345
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Dum 5 Dec 2004, 10:01    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu cred ca este siteul oficial...e facut de prin octombrie..



_________________
"I want to make the balls talk, that's what it is all about." Ronnie
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Aura Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Smaranda
Addicted to snooker


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 332

MesajTrimis: Dum 26 Dec 2004, 20:35    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Siteul lui Ronnie nu este unul oficial. E facut de un fan din Polonia sau Ungaria.. nu mai stiu... voi reveni cu detalii.
De altfel nici nu ar putea sa fie un site oficial. Arata absolut execrabil din pacate.



_________________
Score one-four-seven... Snooker heaven!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Smaranda Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
CristinaRo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 1025
Locație: Ploiesti

MesajTrimis: Lun 27 Dec 2004, 15:20    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Site-ul www.ronnieosullivan.prv.pl este intr-adevar facut de un polonez si este un site bun (zic eu), are multe poze si este destul de bine informat.

Site-ul www.ronnieosullivan.com este un site dezamagitor.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - Masters 2010, Wuxi Classic 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui CristinaRo Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Forum general Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community