Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Embarrassing moments

 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Întrebări despre snooker
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Ronnie147
Addicted to snooker


Data înscrierii: 04/Dec/2005
Mesaje: 263

MesajTrimis: Mie 14 Feb 2007, 1:55    Titlul subiectului: Embarrassing moments Răspunde cu citat (quote)

Vin si eu cu acest topic cu numele in limba engleza Razz (sper sa nu supar pe nimeni).
Care este "the most embarrassing moment" (cel mai jenant) din istoria acestui sport pe care il iubim. S-a stins vreodata sistemul de iluminat? S-a dezechilibrat masa? Vre-unul din jucatori si-a rupt tacul pe genunchi sau a lovit cu atat efect de retur incat a intrat cu tacul prin postav? (excepdandu-l pe Peter Ebdon...care nu a facut damage prea mare la suprafata).

Eu stiam de "gentleman-ul" care a intrat gol in arena de joc Embarassed Rolling Eyes .

Tot asa ma gandeam, un jucator sa loveasca atat de tare incat bila obiect sa sara in obiectivul camerei de filmat Laughing . Funny Wink



_________________
ONLY POT THE BLACK FOR PERFECTION!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Ronnie147 Trimite mesaj privat
Lady Croft
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Noi/2004
Mesaje: 1980
Locație: Petrosani (Hunedoara)

MesajTrimis: Mie 14 Feb 2007, 12:16    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu stiu cat de exacta mi'e memoria..dar parca imi amintesc de un incident de'a lui John Huggins in care a avut ceva probleme cu...fermoarul de la pantaloni. Razz Nu stiu exact ce s'a intamplat atunci dar stiu ca a avut nevoie de cateva momente sa'is rezolve...problema. Razz



_________________
It all can be over in just one blink of an eye...but the memory will always remain in the mind! NEVER FORGETT...ALWAYS REMEMBER!
I  Snooker!
Laureată a Premiului Oscue - China Open 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Croft Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Întrebări despre snooker Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community