Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

General
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 15, 16, 17
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2006-2007 » The Masters
Subiectul anterior :: Subiectul următor  

Cine credeți că va câștiga Masters-ul (atenție : nu cine ați vrea să-l câștige !) ?
Stephen Maguire
0%
 0%  [ 0 ]
Ronnie O'Sullivan
47%
 47%  [ 9 ]
Stephen Hendry
0%
 0%  [ 0 ]
Ding Junhui
52%
 52%  [ 10 ]
Voturi totale : 19

Autor Mesaj
alice
Fan


Data înscrierii: 21/Ian/2007
Mesaje: 18
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Lun 22 Ian 2007, 10:32    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Clara White a scris:
Același răspuns și la întrebarea legată de faptul că a plâns în timpul meciului

o intrebare nepotrivita de altfel...zic eu

jocul lui ronnie mi-a placut si recunosc ca mi-a fost sincer mila de ding. a lasat impresia ca va trece cam greu peste asta Confused


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui alice Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Lady Croft
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Noi/2004
Mesaje: 1980
Locație: Petrosani (Hunedoara)

MesajTrimis: Lun 22 Ian 2007, 12:33    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Citat:
Cat de dragutzzz! Ronson si-a spalat niste rufe cu un detergent foarte bun in seara asta!
Eram sigura ca o sa aminteasca de Paul.

Bravo, Ronson! Pentru tot!

Total de acord! Subscriu! Smile
O finala de neuitat a fost cu siguranta!



_________________
It all can be over in just one blink of an eye...but the memory will always remain in the mind! NEVER FORGETT...ALWAYS REMEMBER!
I  Snooker!
Laureată a Premiului Oscue - China Open 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Croft Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
The Rocket
Addicted to snooker


Data înscrierii: 31/Oct/2005
Mesaje: 133
Locație: Bucuresti/Militari

MesajTrimis: Lun 22 Ian 2007, 12:55    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

La un moment dat, cineva din sala cred ca a strigat ceva spre Ding, iar Ronnie s-a "luat" la cearta cu el...si apoi s-a facut liniste, stie cineva ce a zis spectatorul ? Very Happy

Cat despre meci, felicitari, dupa o pauza de 2 ani si o gramada de acuze dupa incindentul cu Hendry, victoria aceasta era tot ce ii trebuia.

Cat despre Ding, n-am vazut prima sesiune din prima repriza, pt ca in afara de cele 2 jocuri, nu stiu daca a mai contat asa mult. Oricum, gestul lui Ronnie a fost de nota 10, si atunci cand Ding a crezut ca meciul s-a terminat cat si dupa incheierea acestuia...ma asteptam sa fie mai "rece"...dupa ultimele evenimente..


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui The Rocket Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Lady Croft
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Noi/2004
Mesaje: 1980
Locație: Petrosani (Hunedoara)

MesajTrimis: Lun 22 Ian 2007, 12:59    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

The Rocket a scris:
La un moment dat, cineva din sala cred ca a strigat ceva spre Ding, iar Ronnie s-a "luat" la cearta cu el...si apoi s-a facut liniste, stie cineva ce a zis spectatorul ? Very Happy


Orice ar fi zis spectatorul , si Ronnie a fost clar iritat! Atat pot spune , excelent gestul si atitudinea lui de pe parcursul intregii finale. Stie ca Ding este la inceput de drum , si ca nimeni nu s'a nascut cu un mental de fier.... Ding a castigat experienta si asta conteaza mult!



_________________
It all can be over in just one blink of an eye...but the memory will always remain in the mind! NEVER FORGETT...ALWAYS REMEMBER!
I  Snooker!
Laureată a Premiului Oscue - China Open 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Croft Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
zsolt_tuser
Administrator


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 1248
Locație: Germania

MesajTrimis: Lun 22 Ian 2007, 15:03    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Felicitari Ronnie pentru victoria de aseara! Dupa meciul cu Maguire nu am crezut ca va juca asa de bine in finala. Am crezut ca va fi o victorie usoare pentru Ding. Dar s-a vazut ca intr-o zi poti sa joci foarte slab iar in ziua urmatoare foarte bine. Nu pot sa spun ca il simpatizez pe Ding, dar aseara chiar mi-a fost mila de el. Mi-a placut si atitudinea lui Ronnie fata de Ding. De ce nu poate oare sa fie tot timpul asa?



_________________
"Computers are incredibly fast, accurate, and stupid. Human beings are incredibly slow, inaccurate, and brilliant. Together they are powerful beyond imagination."
Albert Einstein (1879 - 1955)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui zsolt_tuser Trimite mesaj privat
Lady Croft
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Noi/2004
Mesaje: 1980
Locație: Petrosani (Hunedoara)

MesajTrimis: Lun 22 Ian 2007, 15:05    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

zsolt_tuser a scris:
De ce nu poate oare sa fie tot timpul asa?

Pentru ca n'ar mai fi Ronnie!
Glumesc.. Razz



_________________
It all can be over in just one blink of an eye...but the memory will always remain in the mind! NEVER FORGETT...ALWAYS REMEMBER!
I  Snooker!
Laureată a Premiului Oscue - China Open 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Croft Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
sevvilla86
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Dec/2005
Mesaje: 1532
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Lun 22 Ian 2007, 15:08    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Aproape am uitat cand este sa te bucuri pentru o astfel de victorie Very Happy .Sper Ronnie sa nu se multumeasca cu atat si sa joace la fel de bine si la turneele viitoare.
Publicul a fost in marea lui majoriate fair-play,insa au fost cativa care au intrecut masura iar Ronnie a facut bine ca le-a atras atentia.Tin minte ca si Higgins a avut probleme asemanatoare acum 2 ani.
A fost foarte frumos Masters-ul din acest an.Dupa Campionatul Mondial este turneul care imi place cel mai mult.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui sevvilla86 Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Sch
Addicted to snooker


Data înscrierii: 03/Ian/2006
Mesaje: 119
Locație: Belgia

MesajTrimis: Lun 22 Ian 2007, 17:40    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Felicitaaaari lui Ronnie pt cum a jucat si pt cum s-a comportat!!! O adevarata demonstratie de snooker, si chiar o mica lectie de viata.

Imi pare totusi rau ca Ding nu a putut lupta pana la capat, si ca nu s-a putut concentra, dar si mai rau imi pare pt ca a trecut prin ce a trecut. Dar sunt sigur ca o sa treaca destul de repede peste asta, cu ajutorul lui Ebdon, dar si a altor jucatori si a fanilor.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Sch Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
monik_4_ronnie
Addicted to snooker


Data înscrierii: 02/Iun/2006
Mesaje: 103
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Lun 22 Ian 2007, 22:29    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

BRAVO RONNIE,BRAVO PENTRU MECI,PENTRU ATITUDINE!!! DE CAND ASTEPTAM SA SAVUREZ O VICTORIE ASA FRUMOASA...
PE CAT M-A BUCURAT stilul si jocul excelent al Rachetei,pe atat m-a intristat caderea lui Ding.personal,nu prea il simpatizez,dar durerea vizibila si tristetea din ochii lui m-au induiosat...lasa Ding,mai sunt si alte meciuri...nu cu Ronnie!!! Very Happy
a fost incredibil si thrilling sa-l vad ridicand trofeul dupa interviul luat de Steve Davis...si publicul de milioane, cu exceptia acelui om...Eu personal nu-i inteleg pe acesti indivizi.ai rara si deosebita ocazie sa asisti la o finala de Masters cu Ronnie jucand grozav si sa te comporti in halul acesta?dezamagitor.pacat ca trebuie sa existe si asemenea incidente.
pana una alta,Ronnie m-a daramat definitiv cu gestul acela atat de dulceee cand l-a pupat parinteste pe Ding, l-a sustinut,l-a laudat,i-a apreciat loviturile...ORICUM,A DOVEDIT TUTUROR DE OM DE CARACTER SI CE SUFLET ARE!!! ASEMENEA MOMENTE E UN EXEMPLU PT MULTI...a fost o lectie de viata admirabila! asa, ca sa lasam criticii pe uscat... Rolling Eyes Twisted Evil
a fost o reala placere sa-l vad asa din nou...si era si Jo acolo sa-l sustina 8)
by the way,frumoasa si faza cu arbitrul cand s-au contrazis si radeau amandoi... Laughing
inca o data,multumesc mult pentru acest meci...un vis devenit realitate,care statuse cam mult pe lista de asteptare,vreo 2 ani asa... Very Happy
RONNIE RULZ, THE ROCKET ROCKED ONE MORE:) Applause Yeah



_________________
RONNIE'S MY REASON NO MATTER WHAT!!MAY THOSE GREEN EYES OF HIS ALWAYZ SHINE SO DEEP AND SWEET...GO ROCKET! CONGRATS RONN&JO....!!!!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui monik_4_ronnie Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
margot
More than a fan


Data înscrierii: 24/Noi/2005
Mesaje: 26
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mar 23 Ian 2007, 22:41    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Gestul lui Ronnie a fost atat de parintesc si de nobil incat m-a emotionat.
Sincera sa fiu , ma temeam de o finala ratata , dar imi spuneam ca Ronnie nu merita asa ceva .
Desi nu e preferatul meu , il urmaresc mereu si nu stiu cum ar fi fara el la turneele de snooker .


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui margot Trimite mesaj privat
snooky
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Ian/2006
Mesaje: 1210
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Dum 28 Ian 2007, 14:25    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

din pacate nu vazui nimic din finala! Crying or Very sad Mad
doar un minut din final,cred....cu ultimele bile si imbratisarea parinteasca a lui ronnie.....m-a surprins!!!...intr-un mod placut,bineinteles.....
Bravo Ronnie! Very Happy



_________________
"Stie ce e iubirea acela care iubeste fara speranta".
Cine iubeste,aiureaza".
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snooky Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
kenvelo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 30/Ian/2007
Mesaje: 120
Locație: Constanta

MesajTrimis: Joi 3 Mai 2007, 20:24    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

cine vrea aceasta finala sa ma contacteze Smile o am aproape pe toata + breakul lui Ding Smile



_________________
Addicted to snooker ! Ronnie Is The BesT !
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui kenvelo Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2006-2007 » The Masters Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 15, 16, 17
Pagina 17 din 17

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community