Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

sportul cel mai frumos

 
Crează un subiect nou   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » (mini)Campionat de biliard
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
florin_bochis@yahoo.com
Vizitator





MesajTrimis: Joi 24 Noi 2005, 20:38    Titlul subiectului: sportul cel mai frumos Răspunde cu citat (quote)

Salut.Da, eu il consider cel mai frumos sport,atat pentru cei care il practica cat si pentru cei care privesc.
Daca doriti sa faceti un campionat sunt de acord cu voi si va doresc multa bafta, dar o rugaminte am si eu: sa nu-i uitati pe cei din PROVINCIE.Va multumesc.
BAFTA. Florin Oradea


Sus
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Joi 24 Noi 2005, 21:22    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Florine, campionatul nu s-a organizat încă, dar oricum aici nu există "provincie". Suntem cu toții cetățenii aceleiași patrii care se cheamă SNOOKERLAND, iar capitala ei este și la Londra, și la București, Ploiești, Baia Mare, Oradea, Constanța etc adică oriunde se află o inimă care bate pentru acest sport.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Cold_Fever
Addicted to snooker


Data înscrierii: 26/Noi/2004
Mesaje: 296
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Dum 18 Dec 2005, 19:50    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eu sunt raspunzator de faptul ca nu s-a organizat. In ultimul timp ma tot gandesc cum si cand sa ma ocup sa-l organizam si sa-l jucam.



_________________
He who is prudent and lies in wait for an enemy who is not , will be victorious.
Sun Tzu - The Art of War
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cold_Fever Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
octav_star
Addicted to snooker


Data înscrierii: 28/Sep/2005
Mesaje: 147
Locație: bucarest

MesajTrimis: Mar 20 Dec 2005, 15:17    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

haide sa organizam un turneu dak tot se discuta.Nu este prea greu. Depinde ce vreti turneul. Snooker sau Pool? Propun ca locul disputarii sa fie idm club, am juca dupa sist de dubla sau simpla eliminare.. ar fi kiar tare:D



_________________
"Imagination decides everything. "
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui octav_star Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Cold_Fever
Addicted to snooker


Data înscrierii: 26/Noi/2004
Mesaje: 296
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mar 20 Dec 2005, 22:09    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Am sa vad ce se poate realiza Very Happy



_________________
He who is prudent and lies in wait for an enemy who is not , will be victorious.
Sun Tzu - The Art of War
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cold_Fever Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
octav_star
Addicted to snooker


Data înscrierii: 28/Sep/2005
Mesaje: 147
Locație: bucarest

MesajTrimis: Mie 21 Dec 2005, 14:41    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

sper sa posteze toata lumea care ar vrea acest mini campionat Very Happy sa aflam cam cati doritori sunt:)



_________________
"Imagination decides everything. "
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui octav_star Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
ruxi
A super fan


Data înscrierii: 28/Noi/2005
Mesaje: 74
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Joi 22 Dec 2005, 16:20    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Interesanta ideea... eu n-am jucat niciodata dar as veni cu mare placere sa va fac "galerie"...


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui ruxi Trimite mesaj privat
octav_star
Addicted to snooker


Data înscrierii: 28/Sep/2005
Mesaje: 147
Locație: bucarest

MesajTrimis: Joi 22 Dec 2005, 17:33    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

pacat este k nu prea s-au ivit doritori inca dar sper Smile Ar fi frumos sa se faca camp (as prefera sa fie de snooker dar ma multumesc si cu pool)



_________________
"Imagination decides everything. "
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui octav_star Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Joi 22 Dec 2005, 17:51    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ei nu s-au ivit... Razz
Se ivisera si data trecuta, dar problema majora a fost ca cei mai multi nu pot sacrifica alte activitatzi (scoala, serviciul, etc.) pentru o perioada (extrem de scurta, de altfel) pentru a participa la acest mini campionat.
Si atunci cand pot sacrifica unii, nu pot sacrifica altzii.
S-a vorbit de organizarea lui intr-un weekend, dar atata timp cat unul vrea in weekendul asta, iar altul pleaca la munte, nu vom reushi mai nimic.
Trecand si peste asta, cred ca fiecare dintre cei care sunt interesatzi ar mai veni cu cel putzin un prieten, deci oameni ar fi, nu e bai.
Ashadar, mai incercam sa setam o data? Laughing Laughing Laughing



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Cold_Fever
Addicted to snooker


Data înscrierii: 26/Noi/2004
Mesaje: 296
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Joi 22 Dec 2005, 19:55    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Revin la sfarsitul asta de saptamana si va comunic la ce m-am gandit. O sa ma consult cu cine trebe si o sa fixam o data probabil dupa revelion sper sa reusim sa-l realizam asa pe fuga.



_________________
He who is prudent and lies in wait for an enemy who is not , will be victorious.
Sun Tzu - The Art of War
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cold_Fever Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
octav_star
Addicted to snooker


Data înscrierii: 28/Sep/2005
Mesaje: 147
Locație: bucarest

MesajTrimis: Joi 22 Dec 2005, 23:48    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

ar fi super. Propun sa il organizam in idm club unde sunt cele mai bune mese(nu fac reclama Razz).



_________________
"Imagination decides everything. "
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui octav_star Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Sch
Addicted to snooker


Data înscrierii: 03/Ian/2006
Mesaje: 119
Locație: Belgia

MesajTrimis: Mar 3 Ian 2006, 17:46    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Salut si La multi ani!

Si eu sunt interesat de un (mini) campionat....si zic tot IDM.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Sch Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Redboy
Addicted to snooker


Data înscrierii: 01/Aug/2007
Mesaje: 693

MesajTrimis: Mie 1 Aug 2007, 19:03    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

sunt si eu dornic sa joc intr-un astfel de campionat... dar in acelasi timp si constient ca nu o sa se poata... Smile



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Australian Open 2012, Wuxi Classic 2013
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Redboy Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Joi 2 Aug 2007, 2:12    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

redboy a scris:
sunt si eu dornic sa joc intr-un astfel de campionat... dar in acelasi timp si constient ca nu o sa se poata... Smile


In ce sens nu o sa se poata?
Turnee se mai fac, doar ca nu prea vin oameni de-aici de pe forum.



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » (mini)Campionat de biliard Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community