Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Etc etc...
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4  Următoare
 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Unele și altele
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Sâm 11 Aug 2007, 19:14    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

http://www.netsport.ro/stiri/39/17194/Kaiac-canoe--Lotul-olimpic-rom%C3%A2n-pleac%C4%83-%C3%AEn-Croa%C5%A3ia.html
Very Happy
Acesta e cel mai recent pe care l-am gasit care mentioneaza numele lui Patzaichin. Nu stiu daca e de folos.



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Sâm 11 Aug 2007, 19:32    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

E de mare folos, Mrs Hendry, mulțumesc frumos. 8) Very Happy Mă bucur că Ivan Patzaichin se ocupă de lot. Sunt un mare fan al lui, numai că uneori... uit să-mi aduc aminte de canoe & canoiști. Wink Laughing



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Sâm 11 Aug 2007, 19:33    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cu placere. Very Happy



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Mar 26 Mai 2009, 23:05    Titlul subiectului: Avertisment virus Răspunde cu citat (quote)

Reproduc textul așa cum l-am primit :

BETTER SAFE THAN SORRY.
READ AND HEED.

PLEASE INFORM EVERYONE.

E-mails with pictures of Osama Bin-Laden hanged are being sent and the moment you open these E-mails, your computer will crash and you will not be able to fix it!

If you get an E-mail along the lines of 'Osama Bin Laden Captured' or 'Osama Hanged', DO NOT open the attachment.

This e-mail is being distributed through countries around the globe, but mainly in the US and Israel

Be considerate & send this warning to whomever you know. PLEASE FORWARD THIS WARNING AMONG FRIENDS, FAMILY AND CONTACTS:

You should be alert during the next few days: do not open any message with an attached file called 'Invitation' regardless of who sent it.

It is a virus that opens an Olympic Torch which 'burns' the whole hard disc C of your computer.

This virus will be received from someone who has your e-mail address in his/her contact list, that is why you should send this e-mail to all your contacts. It is better to receive this message 25 times than to receive the virus and open it.

If you receive a mail called 'invitation', though sent by a friend, do not open it and shut down your computer immediately.

This is the worst virus announced by CNN, it has been classified by Microsoft as the most destructive virus ever. This virus was discovered by McAfee yesterday, and there is no repair yet for this kind of virus.

This virus simply destroys the Zero Sector of the Hard Disc, where the vital information is kept.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Miss Chigwell
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Mar/2005
Mesaje: 1596
Locație: Baia Mare

MesajTrimis: Dum 27 Sep 2009, 19:12    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

N-am stiut unde sa postez.
In numarul curent din Pro TV Magazin, nr. 38/2009, la pagina 67, apare in programul canalului Sport.ro la ora 19 "Biliard, snooker. Demonstratie Ronnie O'Sullivan". LIVE.
N-am gasit link, ca v-as fi dat si asa ceva. Wink
La pagina 71, o mica prezentare a programului.
Reproduc intocmai:
"Demonstratie O'Sullivan. Scotianul si-a adjudecat trofeul primei competitii a acestui sezon, incheind cu un scor de 10-5 finala Mastersului Roewe".
Poza e a lui Steve Davis. Din Premier League.

O fi jucand Ronnie un meci demonstrativ live special pentru Sport.ro...Stranger things have happened. Confused


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Miss Chigwell Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Dum 27 Sep 2009, 19:41    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Laughing

Cam același lucru scria și în TV-Mania. Nu prea mi-a venit să cred și am verificat pe http://www.port.ro/ Arrow TV. Site-ul acesta e destul de prompt actualizat și te ferește de up & down-urile bruște speranță-dezamăgire. Și ce să vezi c-au "dat" până la urmă ?! Păi, evident ( Twisted Evil ), o emisiune care se cheamă Liga lu' Mitică. Fie la ei, acolo ! Rolling Eyes Twisted Evil



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
mihnea
Addicted to snooker


Data înscrierii: 31/Mai/2009
Mesaje: 289

MesajTrimis: Dum 27 Sep 2009, 20:11    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Pe Steve Davis il cheama Ronnie, si e scotian Laughing
Mai vrem, mai vrem...!!!



_________________
”It was a hit and hope, and he forgot to hit it”
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui mihnea Trimite mesaj privat
Miss Chigwell
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Mar/2005
Mesaje: 1596
Locație: Baia Mare

MesajTrimis: Dum 27 Sep 2009, 21:34    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Greseala mea, cica toata treaba e MAINE, LUNI, LA ORA 19.
Am uitat sa mentionez ca nu azi, ci maine.

Abia astept sa vad demonstratia de snooker live a scotianului Ronnie.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Miss Chigwell Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Dum 27 Sep 2009, 22:59    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mie nu mi se pare că ai greșit, Miss Chigwell : în Tv-Mania, „demonstrația” era programată pe azi, duminică, la ora 19.00. Site-ul citat mai sus a pus lucrurile la punct. Conform aceluiași site, mâine, la ora 19.00 este o emisiune numită Informația, după care urmează o alta, Bucurați-vă de fotbal. Tot așa scrie și pe http://www.sport.ro/program-tv/28-09-2009

Poate că pe scoțianul Steve pe care-l cheamă Ronnie îl vom vedea duminica viitoare... Rolling Eyes Laughing



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
mircea22
Addicted to snooker


Data înscrierii: 17/Feb/2009
Mesaje: 1198
Locație: Oltenia

MesajTrimis: Lun 28 Sep 2009, 13:02    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

În programul celor de la Sport.ro să nu aveţi încredere. Dacă de exemplu la ora 14 iese Gigi Becali sau Borcea cu vreun interviu atunci se întrerupe orice transmisiune şi se discută ore în şir pe baza celor spuse. Nu vreau acum să vă plictisesc cu fotbalul... dar aşa e la noi, bârfa şi scandalurile sunt la mare căutare. Nu vreau să-i critic pe cei de la Sport.ro, dar inducerea în eroare a telespectatorilor cu privire la emisiunile difuzate scade mult din prestigiul (acela care mai este) postului.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui mircea22 Trimite mesaj privat
snookerclau
Addicted to snooker


Data înscrierii: 18/Feb/2008
Mesaje: 869
Locație: Buzau

MesajTrimis: Lun 28 Sep 2009, 15:51    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eu am asteptat o saptamana ziua de ieri deoarece pe banda de jos in toate zilele era specificata demonstratia lui Ronnie. Stiam ca e posibil sa fie o chestie probabil de prin arhiva ca de unde atata live Shocked Dar sa spui ca e scotian si sa-l confunzi cu Steve mi se pare lipsa de profesionalism Laughing Dar stiti vorba,,unde nu este.....nici Dumnezeu nu cere,, Sad



_________________
Laureată a Premiului Oscue - Shanghai Masters 2010, International Championship 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snookerclau Trimite mesaj privat
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Mie 30 Sep 2009, 1:19    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Clara White a scris:
Poate că pe scoțianul Steve pe care-l cheamă Ronnie îl vom vedea duminica viitoare... Rolling Eyes Laughing


Asteptam cu nerabdare. Laughing Laughing

snookeclau a scris:
Dar sa spui ca e scotian si sa-l confunzi cu Steve mi se pare lipsa de profesionalism Laughing


A induce publicul in eroare si a publica tot soiul de informatii abracadabrante sunt marci (nu vriau sa zic marce) de prestigiu ale mass-media romanesti si trebuie interpretate ca atare. Laughing Laughing Si inca folosesc aceste marci decent. Eu zic sa ne bucuram ca scotianul Ronzo-Steve nu este gaina cu trei capete. Rolling Eyes Desi nu mai e mult pana acolo anyway.



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Joi 1 Oct 2009, 14:40    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Pe neanunțate (după știința mea, cel puțin), ieri, Telesport a prezentat două meciuri frumoase de la ediția de anul trecut din Premier League : RO’S – Selby (PL 6, din 30 octombrie 2008) și Ding – Perry (PL 7, din 6 noiembrie 2008). Păcat că nu s-a prea știut de programare...



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
danacateia
Addicted to snooker


Data înscrierii: 14/Sep/2009
Mesaje: 967
Locație: Brasov

MesajTrimis: Dum 18 Oct 2009, 10:10    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

N-am stiut unde sa postez asta ,dar mi s-a parut haioasa :
Ion Ion Tiriac s-a înscris în World Series of Backgammon 2009, Cupa Mondială la table, etapa de la Londra, care se va desfăşura între 21 şi 26 octombrie!
Eu una ii urez bafta !
P.S.Ce-o zice Gigi Becali ,ca el se lauda ca e profesionist la table?!
http://www.libertatea.ro/stire/iriac-jr-la-cupa-mondiala-de-table-260654.html



_________________
Laureată a Premiului Oscue - UK Championship 2009, Turneul special de calificare la Masters 2010, China Open 2010
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui danacateia Trimite mesaj privat
Miss Chigwell
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Mar/2005
Mesaje: 1596
Locație: Baia Mare

MesajTrimis: Dum 18 Oct 2009, 16:27    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Dar oare stie ca echipamentul de concurs e format din maieu cu gaurele, trening chinezesc Adibas scamosat si slapi semidezlipiti, la fel de asiatici? Laughing Laughing Laughing
(Am eu imaginea asta in minte de cate ori aud "table". Ca multe incrancenate campionate se desfasoara pe la scarile blocurilor.)

Mult succes!


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Miss Chigwell Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Unele și altele Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4  Următoare
Pagina 3 din 4

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community