Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

General
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2007-2008 » Shanghai Masters
Subiectul anterior :: Subiectul următor  

Întrebare cu apel la luciditate : nu cine ați dori să câștige, ci cine credeți că va câștiga turneul ?
Ryan Day
75%
 75%  [ 3 ]
Dominic Dale
25%
 25%  [ 1 ]
Voturi totale : 4

Autor Mesaj
Lady Croft
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Noi/2004
Mesaje: 1980
Locație: Petrosani (Hunedoara)

MesajTrimis: Dum 12 Aug 2007, 20:38    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Dupa 10 ani de la ultimul lui tiltlu ma gandesc ca a fost foarte fericit!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Chiar ma bucur mult pentru el...si pentru urcarea lui in clasament. Wink
Multumim pentru declaratii!



_________________
It all can be over in just one blink of an eye...but the memory will always remain in the mind! NEVER FORGETT...ALWAYS REMEMBER!
I  Snooker!
Laureată a Premiului Oscue - China Open 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Croft Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Dum 12 Aug 2007, 20:40    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Clara White a scris:
La festivitatea de premiere, DD a luat microfonul din mâna maestrului de ceremonie și a cântat un fragment din șlagărul sinatrian My Way ! Cât de fericit trebuie să fi fost !... Laughing Laughing


Thank you, Clara!

Super tare!!!! Poate auzim si noi o bucatzica la sfarshitul transmisiunii. Very Happy Promisese ca o va face daca ar castiga CM, dar presupun ca s-a gandit ca decat sa mai treaca inca 10 ani... Well... Rolling Eyes Si foarte bine a facut. Very Happy Laughing Laughing

Mda... Eurosportu' a decis sa nu dea mare lucru la sfarsit. Cam urat. Deci... Poate pune cineva fragmentul pe youtube, daca face rost de el. Laughing Laughing Laughing

That being said...

WELL DONE, DD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! WELL WELL DONE! Very Happy
Sunt foarte multumita de outcome-ul acestui turneu. Foarte, foarte bine. Daca ar face acelasi lucru si Joe Swail, ar fi absolut parfait. Very Happy Mi-s cei mai dragi dintre cei buni care nu prea ajung in fatza. Laughing Laughing Laughing

Si acu' ca tot o castigat, imi pot imagina relaxata ca s-a tratat cu un vin regesc in pauza. Very Happy Very Happy Lasa Dom, ca e bine si cu vin, nu trebuie neaparat sa joci frumos cand esti treaz. Laughing Laughing Oricum, foarte frumos, foarte bine, tot respectul pentru cei doi finalisti si inca o data... Well done DOM!



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20152
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Lun 13 Aug 2007, 2:28    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mare bucurie am pentru acest rezultat. Very Happy (Am completat declarația lui DD de pe pagina anterioară. Wink )



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
sevvilla86
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Dec/2005
Mesaje: 1532
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Lun 13 Aug 2007, 8:29    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Clara White a scris:
După finală


Dominic Dale : „ Încă nu m-am dezmeticit... E mai mult decât aș fi putut spera : sunt din nou pe podium, după zece ani de la primul titlu ! De-abia aștept anul 2017 "!


LaughingLaughing Laughing

Si eu astept anul 2017 dar poate pentru Dominic ar fi bine sa ne mai ofere astfel de bucurii si pana atunci. Wink



Clara White a scris:
La festivitatea de premiere, DD a luat microfonul din mâna maestrului de ceremonie și a cântat un fragment din șlagărul sinatrian My Way ! Cât de fericit trebuie să fi fost !... Laughing Laughing

Cred ca fost un moment superb. Very Happy 8) Mare pacat ca Eurosport nu s-a indurat sa mai dea si premierea. Sad


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui sevvilla86 Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Miss Chigwell
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Mar/2005
Mesaje: 1596
Locație: Baia Mare

MesajTrimis: Lun 13 Aug 2007, 8:41    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

sevvilla86 a scris:



Cred ca fost un moment superb. Very Happy 8) Mare pacat ca Eurosport nu s-a indurat sa mai dea si premierea. Sad


Pai a fost cam asa: l-au intervievat intai pe Dominic, i-au oferit cecul si premiul pentru cel mai mare break, insotite de o ghirlanda de flori in stil hawaian pe care Dom si-a asezat-o intai pe cap si apoi in jurul gatului. (Se potrivea bine de tot cu camasa. Wink ) La interviu l-au intrebat iara despre noua lui coafura si DD a repetat povestea.
Cam neglijent a fost ca Ryan ramasese singurel in coltul lui. Nu pot a intelege de ce nu se premiaza intai finalistul, dar stiu ca "moda" e de data relativ recenta; imi amintesc festivitati de premiere de la UK CH care se desfasurau dupa acelasi tipic, cu abordarea initiala a castigatorului.
Frumusel trofeul.
DD era vadit stanjenit. Nu stia ce sa faca, bietul, cu trofeul, cecul si ghirlanda. Mai ca uitase cum se pozeaza. Sa dea un pupic trofeului n-a uitat. Wink
Dar momentul "My Way" l-am ratat si eu. Spre deosebire de acela cu "Mr. or Sir Walker..." Twisted Evil


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Miss Chigwell Trimite mesaj privat
sevvilla86
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Dec/2005
Mesaje: 1532
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Lun 13 Aug 2007, 8:49    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Multumesc,Miss Chigwell! Very Happy Intr-adevar,tare ciudat sa fie premiat intai castigatorul si apoi finalistul. Confused
Miss Chigwell a scris:


DD era vadit stanjenit. Nu stia ce sa faca, bietul, cu trofeul, cecul si ghirlanda. Mai ca uitase cum se pozeaza. Sa dea un pupic trofeului n-a uitat. Wink


Sper sa mai castige si alte trofee si sa nu mai aiba emotii in aceste momente. Laughing Wink


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui sevvilla86 Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Lady Hunter
A super fan


Data înscrierii: 19/Mai/2005
Mesaje: 53

MesajTrimis: Lun 13 Aug 2007, 20:16    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Tare Dom asta Razz ...Asta e celebra lui cantare: http://youtube.com/watch?v=T7ThPMQ3Jo8



_________________
Amintirile sunt singurul Rai din care nu ne poate izgoni nimeni...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Hunter Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Lady Croft
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Noi/2004
Mesaje: 1980
Locație: Petrosani (Hunedoara)

MesajTrimis: Lun 13 Aug 2007, 20:53    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

M'a lasat fara replica , cantarea!!
Multumim! Smile



_________________
It all can be over in just one blink of an eye...but the memory will always remain in the mind! NEVER FORGETT...ALWAYS REMEMBER!
I  Snooker!
Laureată a Premiului Oscue - China Open 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Croft Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Miss Chigwell
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Mar/2005
Mesaje: 1596
Locație: Baia Mare

MesajTrimis: Lun 13 Aug 2007, 21:44    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Lady Hunter...you rock! Notworthy
Excelent. Excelent. N-am cuvinte. Nu pentru voce...sau piesa...desi ambele sunt grozave ci pentru gestul in sine.
Cata bucurie. OMG! Made my evening. Applause


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Miss Chigwell Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20152
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Lun 13 Aug 2007, 23:39    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mii de mulțumiri, Lady Hunter ! 8) Very Happy



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Lun 13 Aug 2007, 23:45    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Thank you, Lady Hunter!
Be-sti-al! Very Happy Laughing Laughing Laughing Laughing Made my evening too... De fapt cred ca e unul din cele mai sweet momente din snooker pe care le-am vazut! Dominitzu' e fa-bu-los! Very Happy Laughing Laughing Laughing Ma bucur foarte tare ca a aparut momentul pe youtube si ma bucur ca DD s-a hotarat sa cante! Very Happy



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
zsolt_tuser
Administrator


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 1248
Locație: Germania

MesajTrimis: Lun 13 Aug 2007, 23:57    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Felicitari Dom pentru victorie! Applause

Excelent filmuletul cu Dom cantand! Laughing Laughing Laughing



_________________
"Computers are incredibly fast, accurate, and stupid. Human beings are incredibly slow, inaccurate, and brilliant. Together they are powerful beyond imagination."
Albert Einstein (1879 - 1955)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui zsolt_tuser Trimite mesaj privat
Lady Hunter
A super fan


Data înscrierii: 19/Mai/2005
Mesaje: 53

MesajTrimis: Mar 14 Aug 2007, 8:25    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cu placere Smile



_________________
Amintirile sunt singurul Rai din care nu ne poate izgoni nimeni...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Hunter Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
CristinaRo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 1025
Locație: Ploiesti

MesajTrimis: Mar 14 Aug 2007, 22:28    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Very Happy Very Happy Very Happy Ma bucur foarte tare ca l-am vazut si auzit pe Dom cantand!
Multe multumiri Lady Hunter! Very Happy



_________________
Laureată a Premiului Oscue - Masters 2010, Wuxi Classic 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui CristinaRo Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Lady Croft
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Noi/2004
Mesaje: 1980
Locație: Petrosani (Hunedoara)

MesajTrimis: Mar 14 Aug 2007, 22:38    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

CristinaRo a scris:
Ma bucur foarte tare ca l-am vazut si auzit pe Dom cantand!


Si ce cantare!!



_________________
It all can be over in just one blink of an eye...but the memory will always remain in the mind! NEVER FORGETT...ALWAYS REMEMBER!
I  Snooker!
Laureată a Premiului Oscue - China Open 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Croft Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2007-2008 » Shanghai Masters Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
Pagina 12 din 12

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community