Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

General
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2007-2008 » Grand Prix 2007
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Lady Croft
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Noi/2004
Mesaje: 1980
Locație: Petrosani (Hunedoara)

MesajTrimis: Lun 22 Oct 2007, 11:53    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Felicitari baieti!
Am un gust amar pentru ca Ronnie nu a reusit sa mearga all the way dar sper sa avem ocazia sa'l vedem cat mai curand intr'o alta situatie de genul acesta , dar data viitoare sa aiba o alta turnura. Razz



_________________
It all can be over in just one blink of an eye...but the memory will always remain in the mind! NEVER FORGETT...ALWAYS REMEMBER!
I  Snooker!
Laureată a Premiului Oscue - China Open 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Croft Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Crosshair



Data înscrierii: 21/Oct/2007
Mesaje: 2

MesajTrimis: Lun 22 Oct 2007, 13:39    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

intradevar este pacat ca nu a putut castiga meciul contra unui jucator "mediocru". Sad


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Crosshair Trimite mesaj privat
Lady Croft
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Noi/2004
Mesaje: 1980
Locație: Petrosani (Hunedoara)

MesajTrimis: Lun 22 Oct 2007, 13:42    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

N'as zice ,,mediocru''! Sa zici unui jucator prfesionist de snooker ca este ,,mediocru'' nu mi se pare potrivit , deooarece aici sunt stransi the best of the best. Daca ar fi fost un jucator ,,mediocru'' nu ajungea in finala , si nu o castiga! Imi pare tare rau ca nu a castigat Ronnie , dar asta nu ii ia in nici un fel meritele lui Marco Fu care a reusit sa'si pastreze calmul si a reusit intr'un final sa castige trofeul! Chiar ma bucur pentru el , desi , repet , mi'ar fi placut si mai mult sa fie Ronnie in postura asta!



_________________
It all can be over in just one blink of an eye...but the memory will always remain in the mind! NEVER FORGETT...ALWAYS REMEMBER!
I  Snooker!
Laureată a Premiului Oscue - China Open 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Croft Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Miss Chigwell
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Mar/2005
Mesaje: 1596
Locație: Baia Mare

MesajTrimis: Lun 22 Oct 2007, 13:44    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Crosshair a scris:
intradevar este pacat ca nu a putut castiga meciul contra unui jucator "mediocru". Sad

Si jucatorii "mediocri" (desi am niste rezerve aici) pot avea momente de gratie. Mark Johnston-Allen l-a invins pe Hendry la 0 intr-o finala. Cine e Mark Johnston-Allen? Smile
Evident ca Marco nu e in aceeasi categorie. Dar are recorduri surprinzatoare la O'Sullivan si Higgins. Pare ca astia doi il determina sa joace un snooker de cea mai mare calitate.
Vine NIT-ul si iar incepem...
One frame at a time...sper, cel putin.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Miss Chigwell Trimite mesaj privat
sevvilla86
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Dec/2005
Mesaje: 1532
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Lun 22 Oct 2007, 18:11    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Marco Fu nu este in nici un caz un jucator mediocru Evil or Very Mad . Amandoi au facut un meci frumos dar parca Marco a fost mult mai conectat decat Ronnie Confused . Poate ca Ronnie a fost epuizat dupa fantasticul meci cu Murphy,asa cum si eu am urmarit finala mult mai calm decat semifinala. Smile
A fost un turneu foarte frumos si interesant. Very Happy Pacat ca se va renunta la sistemul round-robin tocmai cand mie incepuse sa-mi placa. Sad
Raman totusi cu regretul ca Ronnie a mai ratat o sansa sa castige un turneu de puncte Crying or Very sad .Noroc ca NIT incepe peste putin timp.... Laughing Yeah


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui sevvilla86 Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Crosshair



Data înscrierii: 21/Oct/2007
Mesaje: 2

MesajTrimis: Mar 23 Oct 2007, 6:08    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Poate ca l-am judecat prea aspru. Nu pot sa suport asiaticii. Asta cred ca ar fi motivul potrivit.
Totusi ma intristeaza faptul ca Roonie nu a mai continuat ce a inceput la 1-3


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Crosshair Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20152
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Mie 24 Oct 2007, 15:18    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Embarassed Shocked

Nu că "explicația" ar merita vreun comentariu.

* Ronnie citat azi la Citatele săptămânii (BBC). În timpul finalei GP, a fost auzit întrebându-l pe Jan Verhaas : "Câte frame-uri avem de jucat ?" Wink Laughing ( http://news.bbc.co.uk/sport1/hi/funny_old_game/7058743.stm )



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
CristinaRo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 1025
Locație: Ploiesti

MesajTrimis: Mie 24 Oct 2007, 15:56    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Clara White a scris:

* Ronnie citat azi la Citatele săptămânii (BBC). În timpul finalei GP, a fost auzit întrebându-l pe Jan Verhaas : "Câte frame-uri avem de jucat ?" Wink Laughing ( http://news.bbc.co.uk/sport1/hi/funny_old_game/7058743.stm )

Laughing Laughing Laughing



_________________
Laureată a Premiului Oscue - Masters 2010, Wuxi Classic 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui CristinaRo Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
sevvilla86
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Dec/2005
Mesaje: 1532
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mie 24 Oct 2007, 18:06    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

LOL Mr. Green LOL


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui sevvilla86 Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Miss Chigwell
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Mar/2005
Mesaje: 1596
Locație: Baia Mare

MesajTrimis: Mie 24 Oct 2007, 19:08    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Hihi. Simpatic. Chiar tare. Laughing
Musai c-a pus intrebarea asta in prima sesiune, unde mai rar se vad 7 jocuri. Musai ca sa nu-mi pierd io increderea in omenire. Mr. Green Ca dac-ar fi emis chestia asta in a doua...ce sa-i fi zis saracu' Verhaas? "Pai...de voi doi depinde"? Laughing Laughing Mr. Green


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Miss Chigwell Trimite mesaj privat
snooky
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Ian/2006
Mesaje: 1210
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Mie 24 Oct 2007, 20:15    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Laughing Laughing Laughing tare de tot! Twisted Evil



_________________
"Stie ce e iubirea acela care iubeste fara speranta".
Cine iubeste,aiureaza".
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snooky Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2007-2008 » Grand Prix 2007 Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
Pagina 12 din 12

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community