Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Neil Robertson

 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Forum general
Subiectul anterior :: Subiectul următor  

Este Neil Robertson urmatorul Paul Hunter?
Da
27%
 27%  [ 3 ]
Nu
18%
 18%  [ 2 ]
You're kidding!...
54%
 54%  [ 6 ]
Voturi totale : 11

Autor Mesaj
Smaranda
Addicted to snooker


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 332

MesajTrimis: Vin 21 Ian 2005, 0:59    Titlul subiectului: Neil Robertson Răspunde cu citat (quote)

NU, NU este "Jucatorul preferat" si DA este impropriu sa il pun ca topic la acest capitol... dar recunoasteti ca chestionarul e totusi nimerit... Very Happy



_________________
Score one-four-seven... Snooker heaven!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Smaranda Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Johnny
Fan


Data înscrierii: 21/Ian/2005
Mesaje: 10
Locație: Bacau

MesajTrimis: Vin 21 Ian 2005, 16:26    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Smaranda io cred ca fiecare jucator e unic ! Fiecare e original si nu imita pe nimeni Razz


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Johnny Trimite mesaj privat
luiza_hunter
Addicted to snooker


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 422
Locație: Constanța

MesajTrimis: Sâm 22 Ian 2005, 10:11    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

NU NU NU NU NU NU .......Hunter e unic.......si aici am pus punct



_________________
HUNTER Lover 4 EVER!!! ...♥ PAUL!!!!!!
" daca vom ajunge in rai, sa nu ne miram de va fi sa vedem printre ingeri si unul cu tacul in mana..."
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui luiza_hunter Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
flaviusO
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 260
Locație: Piatra-Neamt

MesajTrimis: Sâm 22 Ian 2005, 22:43    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

eu am votat la "You're kidding" dar ca s-o supar pe Luiza as spune asa: ambii sunt blonzi, inalti si slabi... nu vi se par identici?? Mr. Green



_________________
GO RONNIE!! GO!!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui flaviusO Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Smaranda
Addicted to snooker


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 332

MesajTrimis: Dum 23 Ian 2005, 1:42    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

1: Johnny, ideea nu era de imitat... daca asta s-a inteles, poate nu mi-am exprimat destul de direct... viziunea Rolling Eyes
Ideea era de "kinder" simpatic la 23 de ani, care are in spate un wildcard la Masters si pe care, desi nu il iei tocmai in serios la prima lovitura, de la a doua deja incepe sa ti se contureze in minte intrebarea "Can I panic, now?" (probabil ca raspunsul parca nu-ti vine sa-l dai nici cand te-a batut deja... Laughing vezi Higgins). Mai e si chestia de valul "post-nou" din snooker. Si apoi, ma refeream (mai mult in gluma decat in serios) la noua cosmetizare a australianului care si-a schimbat lookul, si-a pus la punct "aparitia scenica", s-a prezentat la welsh open nu ca adolescentul acneic si intrebator de la Masters, ci ca tipul "dandy" stapan pe situatie si, mai mult ca sigur... a crescut audienta cum numai blonzii stiu sa o faca. Very Happy

2: Flavius, cate kilograme ai? ca sa stiu de unde vin complexele astea cu persoanele suple?!?! Laughing Laughing Laughing Mr. Green



_________________
Score one-four-seven... Snooker heaven!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Smaranda Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
luiza_hunter
Addicted to snooker


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 422
Locație: Constanța

MesajTrimis: Dum 23 Ian 2005, 10:17    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

"dragul meu" flavius0 nu ma superi stai calm ca nu ma supar din orice... si apropo ... ce ai tu cu persoanele slabe / blonde?......si inca odata HUNTER E UNIC ... nimeni nu poate fi ca el Razz



_________________
HUNTER Lover 4 EVER!!! ...♥ PAUL!!!!!!
" daca vom ajunge in rai, sa nu ne miram de va fi sa vedem printre ingeri si unul cu tacul in mana..."
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui luiza_hunter Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
flaviusO
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 260
Locație: Piatra-Neamt

MesajTrimis: Dum 23 Ian 2005, 11:00    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Smaranda a scris:

2: Flavius, cate kilograme ai? ca sa stiu de unde vin complexele astea cu persoanele suple?!?! Laughing Laughing Laughing Mr. Green


nu pot sa nu te las "satisfacuta" draga mea Smaranda... nu am nici un complex, in plus merg la sala de forta de vreo 2 ani jumatate deci imi pot da seama cat de slaba sau nu e o persoana, iar cand vad cum cad camasile pe Hunter... trust me... he's thin Razz



_________________
GO RONNIE!! GO!!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui flaviusO Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Dum 23 Ian 2005, 15:52    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Smaranda a scris:
cum numai blonzii stiu sa o faca. Very Happy


Yaya... Laughing Laughing Laughing



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Smaranda
Addicted to snooker


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 332

MesajTrimis: Lun 24 Ian 2005, 1:07    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

flaviusO a scris:


nu pot sa nu te las "satisfacuta" draga mea Smaranda... nu am nici un complex, in plus merg la sala de forta de vreo 2 ani jumatate deci imi pot da seama cat de slaba sau nu e o persoana, iar cand vad cum cad camasile pe Hunter... trust me... he's thin Razz


Nici n-am sustinut altceva... Tocmai citeam zilele trecute un interviu mai vechi cu el (de pe situl BBC) in care marturisea ca are un program de mancat foarte haotic, in sensul de nesanatos (ex: KFC) si ca depune eforturi ca sa nu sara peste mese... Man! I f**kin' hate these people... Mai cunosc inca doua persoane exact asa: oricat de mare le-ar fi apetitul, oricat si oricand ar manaca, oricat de nesanatos... raman ca niste schije... Sad Sad Sad Cred ca o anumita categorie de oameni nu au arderi interne la nivel celular, au combustie spontana or smth. Laughing Laughing Laughing
Acuma... daca e bine sau e rau, asta depinde de gusturile fiecaruia, evident. Mie personal imi place Hunter exact la silueta asta... dar in acelasi timp mi se pare foarte simpatic si hot si Matthew Stevens, de exemplu... care in nici un caaz nu e anorexic Laughing Laughing Deci presupun ca, la urma urmei, nu kilogramele in sine conteaza. 8)



_________________
Score one-four-seven... Snooker heaven!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Smaranda Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Lun 24 Ian 2005, 1:15    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Smaranda a scris:
in acelasi timp mi se pare foarte simpatic si hot si Matthew Stevens, de exemplu... care in nici un caaz nu e anorexic Laughing Laughing


Revin. Yaya! Laughing Laughing Dar mai curand ash merge pe Higgins, care nici el nu e anorexic si e mai shto rotunjit, mai finutz. Yaya. Smile Asta as a joke, sa mai trec putzin peste a comenta finala.
Intrebarea e: Cine ar merge pe Stephen Lee?
Yaya. Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Smaranda
Addicted to snooker


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 332

MesajTrimis: Lun 24 Ian 2005, 1:29    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

My dear, intentionez sa ma si culc pana maine... si intentionez sa si visez in timpul asta (in culori, apropo).. don't spoil it, please... Laughing Laughing Laughing
Cat despre Higgins... well... yaya Laughing Laughing Laughing



_________________
Score one-four-seven... Snooker heaven!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Smaranda Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Lun 24 Ian 2005, 1:42    Titlul subiectului: :)) Răspunde cu citat (quote)

Ahahahahahahahahah... Very Happy Vreu sa-tz multzumesc si tzie... Mesajele tale au fost unele dintre putzinele chestii care m-au facut sa rad sau sa zambesc in seara asta. Laughing Laughing Laughing



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Forum general Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community