Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Alt chestionar, mai la obiect:
Du-te la pagina Anterioară  1, 2
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2004-2005 » Welsh Open 2005
Subiectul anterior :: Subiectul următor  

CINE credeti ca va castiga Welsh Open 2005?
1. Ronnie O'Sullivan
40%
 40%  [ 6 ]
2. Paul Hunter
13%
 13%  [ 2 ]
3. Stephen Maguire
0%
 0%  [ 0 ]
4. Mark Williams
6%
 6%  [ 1 ]
5. Stephen Hendry
33%
 33%  [ 5 ]
6. John Higgins
0%
 0%  [ 0 ]
7. Altcineva
6%
 6%  [ 1 ]
Voturi totale : 15

Autor Mesaj
Johnny
Fan


Data înscrierii: 21/Ian/2005
Mesaje: 10
Locație: Bacau

MesajTrimis: Dum 23 Ian 2005, 11:21    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

[quote]Johnny a scris:
heh Smaranda nu stiu cum sati spun dar .... Higgins a pierdut ieri in meciul cu Robertson ; deci nu mai joaca cum spui tu excelent si btw totusi io cred ca Robertson s-ar putea sa castige turneul cu toate ca il simpatizez pe Ronnie O'Sullivan


Am sa-ti fac o trimitere livreasca inspre subiectul John Higgins unde am afirmat cu toata durerea ca simpaticul Wizard are puteri limitate...
cat despre Robertson...

[/quote]

Smaranda am zis ca mam inselat intro oarecare masura si oricum nu vroiam ca Robertson sa ajunga in finala. Razz

Btw acum cine crezi ca o sa castige ?? O'Sullivan sau Hendry ?! Smile Twisted Evil


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Johnny Trimite mesaj privat
Smaranda
Addicted to snooker


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 332

MesajTrimis: Lun 24 Ian 2005, 0:41    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Pacat ca nu m-am uitat si ieri pe forum ca sa-ti dau un raspuns. o sa te surprinda, dar, ca de obicei cu jucatorii pe care ii simpatizez mai mult... My heart was with Ronnie, my money was on Hendry! Very Happy Very Happy



_________________
Score one-four-seven... Snooker heaven!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Smaranda Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Lun 24 Ian 2005, 15:40    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Smaranda a scris:
Pacat ca nu m-am uitat si ieri pe forum ca sa-ti dau un raspuns. o sa te surprinda, dar, ca de obicei cu jucatorii pe care ii simpatizez mai mult... My heart was with Ronnie, my money was on Hendry! Very Happy Very Happy

Conflictuală stare !!! Laughing Laughing Laughing Partea bună e că astfel nu ai cum să pierzi decît 50%, dar partea rea e că nu ai nici cum te bucura decît tot ... 50%... Laughing Laughing Laughing ( Asta, bineînțeles, dacă, din start, cele investite - inima & "banii", i.e. ratiunea - au intrat in joc in doze egale !... Laughing )



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Johnny
Fan


Data înscrierii: 21/Ian/2005
Mesaje: 10
Locație: Bacau

MesajTrimis: Lun 24 Ian 2005, 17:15    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

HA HA HA Laughing Laughing Laughing Vati inselat la chestionar !!! Smile btw io am pus ca Ronnie o sa castige si asa a si fost !!! Ronnie is the best !!
btw mi-au iesit si niste bani frumusei Razz


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Johnny Trimite mesaj privat
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Mar 25 Ian 2005, 0:16    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Johnny a scris:
HA HA HA Laughing Laughing Laughing Vati inselat la chestionar !!! Smile btw io am pus ca Ronnie o sa castige si asa a si fost !!! Ronnie is the best !!
btw mi-au iesit si niste bani frumusei Razz


By the way, de unde? Ca si eu am incercat la un moment dat sa pun pariu pe snooker si casele mari de pariuri din Bucuresti mi-au explicat ca n-au pariuri pe-asha ceva. Crying or Very sad



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
flaviusO
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 260
Locație: Piatra-Neamt

MesajTrimis: Mar 25 Ian 2005, 16:57    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

si eu l-am votat pe Ronnie Mr. Green ... se putea altfel? 8)



_________________
GO RONNIE!! GO!!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui flaviusO Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2004-2005 » Welsh Open 2005 Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2
Pagina 2 din 2

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community