Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

General
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Următoare
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2007-2008 » Welsh Open 2008
Subiectul anterior :: Subiectul următor  

Cine credeți că va câștiga finala ?
Stephen Hendry
4%
 4%  [ 1 ]
Mark Selby
24%
 24%  [ 6 ]
Ronnie OSullivan
44%
 44%  [ 11 ]
Shaun Murphy
28%
 28%  [ 7 ]
Voturi totale : 25

Autor Mesaj
Miss Chigwell
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Mar/2005
Mesaje: 1596
Locație: Baia Mare

MesajTrimis: Dum 17 Feb 2008, 18:32    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ia, zeule suprem al snookerului, combina matale juma' din semifinala Selby/Hendry cu juma' din meciul Murphy/O'Sullivan si sa vezi ce finala de zile mari iese! Twisted Evil
Se pare ca nici unul dintre finalisti nu e intr-o zi prea buna; Ronnie rateaza niste chestii de imi sta motanul in coada, Mark nu reuseste sa profite de sansele oferite, Ronnie mazgaleste coduri secrete cand sta in fotoliu si convoaca niste "Bollocks!", Mark face consistente breakuri de 10-15...
Abia jocul 6 ce a fost mai interesant si mi-a mai venit inima la loc, ca ar fi trist rau, ca Ronnette devotata ce mi-s, sa vaz o demolare. Desi...Hm...Cum sa zic...Deocamdata nici unul nu merita titlul asta. Si deocamdata finala, cu exceptia duelului tactic din jocul 6, fascineaza exact prin mediocritate.
Vreau semifinalele inapooooooooi! Angry Taz

Plus ca se si intrerupe streamingul din secunda in secunda. Nici lui nu-i place. Twisted Evil

Cred ca ma duc sa dorm. Neutral




Ultima modificare efectuată de către Miss Chigwell la Dum 17 Feb 2008, 18:36, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Miss Chigwell Trimite mesaj privat
Lady Croft
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Noi/2004
Mesaje: 1980
Locație: Petrosani (Hunedoara)

MesajTrimis: Dum 17 Feb 2008, 18:36    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Citat:
Mark face consistente breakuri de 10-15...

LOL LOL LOL LOL



_________________
It all can be over in just one blink of an eye...but the memory will always remain in the mind! NEVER FORGETT...ALWAYS REMEMBER!
I  Snooker!
Laureată a Premiului Oscue - China Open 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Croft Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
free2tedy
Addicted to snooker


Data înscrierii: 31/Dec/2007
Mesaje: 238
Locație: Constanta

MesajTrimis: Dum 17 Feb 2008, 18:52    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Oooo da , se reface pt a doua oara un joc , cum reusesc frate.....


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui free2tedy Trimite mesaj privat
Miss Chigwell
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Mar/2005
Mesaje: 1596
Locație: Baia Mare

MesajTrimis: Dum 17 Feb 2008, 18:56    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Miss Chigwell a scris:
Ronnie convoaca niste "Bollocks!", Neutral


Ba din pacate mult mai rau. La finalul jocului 4 Ron a reusit sa zica, in asa fel incat Selby sa-l auda, aceste elegante cuvinte: "F****** boring s***!"
Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Desi fix asa am gandit si eu. Twisted Evil
Ooooh, Ronson, break de 22, nu cumva sa te epuizezi, mon cher! Rolling Eyes

Later edit:
Hm, vaz ca functioneaza sarcasmul de la fo' 1700 de km, daca nu mai mult. Twisted Evil Frumos break de peste 100 de puncte, frumos! Wink




Ultima modificare efectuată de către Miss Chigwell la Dum 17 Feb 2008, 19:10, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Miss Chigwell Trimite mesaj privat
free2tedy
Addicted to snooker


Data înscrierii: 31/Dec/2007
Mesaje: 238
Locație: Constanta

MesajTrimis: Dum 17 Feb 2008, 19:10    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

In sfarsit un break de peste 100 si tocmai la sfarsitul sesiunii , poate diseara vor fi in stare de mai mult.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui free2tedy Trimite mesaj privat
Lady Croft
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Noi/2004
Mesaje: 1980
Locație: Petrosani (Hunedoara)

MesajTrimis: Dum 17 Feb 2008, 19:16    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

S'ar putea ca in sesiunea de seara sa fie mai relaxati , si sper sa simt si eu macar in sesiunea de seara ca este vorba de o finala , ca pana acum m'am intrebat daca am deschis unde trebuie televizorul. Laughing Laughing Laughing



_________________
It all can be over in just one blink of an eye...but the memory will always remain in the mind! NEVER FORGETT...ALWAYS REMEMBER!
I  Snooker!
Laureată a Premiului Oscue - China Open 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Croft Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
sevvilla86
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Dec/2005
Mesaje: 1532
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Dum 17 Feb 2008, 19:21    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Se pare ca a reinceput "sarabanda ratarilor". Mr. Green Noroc ca a mai salvat impresia break-ul lui Ronnie din final. Smile

Oricum, mie mi-a placut Twisted Evil . Meciurile de ieri m-au tinut lipit de monitor/televizor, pe cand astazi mi-am permis sa fac o multime de lucruri in timpul finalei: sa navighez pe net, sa vorbesc la telefon,etc. Mr. Green
Redevenind serios, impresia mea este ca lucrurile se vor imbunatati substantial in sesiunea de seara. Smile Cam asa au stat lucrurile si anul trecut: prima sesiune modesta iar a doua fascinanta. Very Happy Vom vedea...

PS: As vrea sa mai vad o data ce a desenat Ronnie. Smile


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui sevvilla86 Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Miss Chigwell
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Mar/2005
Mesaje: 1596
Locație: Baia Mare

MesajTrimis: Dum 17 Feb 2008, 19:39    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

sevvilla86 a scris:

PS: As vrea sa mai vad o data ce a desenat Ronnie. Smile


Mie mi s-au parut mazgaleli din alea pe care le faci cand te tine vreun destept on hold la telefon. Erau mai multe si aproape identice. Am avut flashbackuri din scoala cand am vazut cu cata grija isi proteja opera de camera de luat vederi, nu cumva sa "se inspire colegul de banca in timpul lucrarii de control"... Twisted Evil Laughing Laughing Laughing
Dar de iritat e iritat, si in primul rand de calitatea jocului propriu. Sper sa nu-si capete vreo mustrare pe chestia cu injuratul, desi, obiectiv vorbind, ar cam merita.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Miss Chigwell Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20152
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Dum 17 Feb 2008, 20:55    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mmmm, te ferești de o cameră și te spionează alta ! Wink Laughing Dar nu se vede prea bine... Laughing



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Lady Croft
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Noi/2004
Mesaje: 1980
Locație: Petrosani (Hunedoara)

MesajTrimis: Dum 17 Feb 2008, 20:57    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Hi hi hi... Laughing Laughing Laughing ... tare's curioasa ce doodle'eshte el acolo... Very Happy



_________________
It all can be over in just one blink of an eye...but the memory will always remain in the mind! NEVER FORGETT...ALWAYS REMEMBER!
I  Snooker!
Laureată a Premiului Oscue - China Open 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Croft Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Redboy
Addicted to snooker


Data înscrierii: 01/Aug/2007
Mesaje: 693

MesajTrimis: Dum 17 Feb 2008, 21:27    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fenomenal break-ul lui Ronnie Laughing

saracu Selby, nu prea pare in apele lui... sper sa-si revina cat mai repede... Neutral



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Australian Open 2012, Wuxi Classic 2013
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Redboy Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
sevvilla86
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Dec/2005
Mesaje: 1532
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Dum 17 Feb 2008, 21:33    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

A se observa diferenta intre cum a jucat ultima bila neagra in jocul 8 si cum a atacat-o in jocul 10. Very Happy Se pare ca Ronnie si-a gasit ritmul. Smile Foarte frumoase cele 2 break-uri. 8) Sper sa continue tot asa...


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui sevvilla86 Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Redboy
Addicted to snooker


Data înscrierii: 01/Aug/2007
Mesaje: 693

MesajTrimis: Dum 17 Feb 2008, 21:53    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

ei, uite ca da semne de viata si Selby... dar, stiu, cu o floare nu se face primavara...



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Australian Open 2012, Wuxi Classic 2013
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Redboy Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
sevvilla86
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Dec/2005
Mesaje: 1532
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Dum 17 Feb 2008, 22:12    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cat noroc a avut Mark in jocul 11! Shocked Evil or Very Mad Dar si Ronnie a compensat oarecum in finalul jocului 12. Smile
7-5 este un avans bun dar nu decisiv. Dar la cum joaca Ronnie cred ca are prima sansa. Very Happy Very Happy GO RONNIE! Majoreta


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui sevvilla86 Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Redboy
Addicted to snooker


Data înscrierii: 01/Aug/2007
Mesaje: 693

MesajTrimis: Dum 17 Feb 2008, 23:01    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

8-6... tare as vrea sa vad joc decisiv... Neutral



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Australian Open 2012, Wuxi Classic 2013
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Redboy Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2007-2008 » Welsh Open 2008 Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Următoare
Pagina 8 din 11

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community