Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

General
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Următoare
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2008-2009 » Northern Ireland Trophy 2008
Subiectul anterior :: Subiectul următor  

Iar campionul NIT 2008 va fi ... Cine ?...
John Higgins
0%
 0%  [ 0 ]
Ronnie OSullivan
60%
 60%  [ 6 ]
Dave Harold
30%
 30%  [ 3 ]
Ali Carter
10%
 10%  [ 1 ]
Voturi totale : 10

Autor Mesaj
CristinaRo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 1025
Locație: Ploiesti

MesajTrimis: Mie 27 Aug 2008, 22:26    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Crying or Very sad Nu ne uitam nicaieri, ca n-am gasit! Noroc cu live scoring pe snookerforum! Sa traiasca!



_________________
Laureată a Premiului Oscue - Masters 2010, Wuxi Classic 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui CristinaRo Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Miss Chigwell
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Mar/2005
Mesaje: 1596
Locație: Baia Mare

MesajTrimis: Mie 27 Aug 2008, 22:33    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Este o lipsa de bun-simt inimaginabila! Nicaieri E2 disponibil, ce sa fac, sa-mi iau farfurie daca nu e in oferta unicei companii de cablu din orasul meu? Eh, na. Livescoringul de la siteul Worldsnooker se actualizeaza la fiecare glaciatiune si unde ar trebui sa fie poza lui Ronnie cica "photo not available", saracii, n-au gasit nici o fotografie a acestei tinere sperante! Evil or Very Mad
Asa inceput de sezon sa aiba altii. Ce n-as da sa ploua acolo unde se joaca US Open, sa ploua cu siroaie si sa nu se opreasca pana luni dimineata. Twisted Evil


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Miss Chigwell Trimite mesaj privat
sevvilla86
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Dec/2005
Mesaje: 1532
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mie 27 Aug 2008, 22:35    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eu ma uit pe Eurosport 2 Smile . Jocul 5 a fost destul de ciudat: Ronnie a avut 2-3 sanse mari dar s-a incurcat aproape imediat iar pana la urma Kendo a profitat. Loviturile de distanta i-au cam iesit lui Ronnie.. la alte capitole sta mai rau, cel putin din ce am vazut eu ( nu m-am uitat la prima repriza).


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui sevvilla86 Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Miss Chigwell
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Mar/2005
Mesaje: 1596
Locație: Baia Mare

MesajTrimis: Mie 27 Aug 2008, 22:36    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

sevvilla86 a scris:
Eu ma uit pe Eurosport 2 Smile

Unde, la televizor? Norocosule! Razz Si multumesc pentru detalii. Smile


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Miss Chigwell Trimite mesaj privat
sevvilla86
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Dec/2005
Mesaje: 1532
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mie 27 Aug 2008, 22:45    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Embarassed Laughing

Loviturile de siguranta ale lui Kendo sunt incredibile. Shocked 8) Ronnie incearca sa-i faca fata ,dar... e greu. Confused




Ultima modificare efectuată de către sevvilla86 la Mie 27 Aug 2008, 23:21, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui sevvilla86 Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Miss Chigwell
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Mar/2005
Mesaje: 1596
Locație: Baia Mare

MesajTrimis: Mie 27 Aug 2008, 22:48    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mama, ce bataie il paste pe Ronson, oh dear! Fromos inceput de sezon pentru campionul mondial si numarul 1 mondial! Rolling Eyes
Dar din ce-am vazut l-am simtit cam "ruginit" si n-avea fluenta. A zis bine Ken, ca il prinde neincalzit, si a avut dreptate.
Oh, well...Mi-am jurat in barba ca o sa urmaresc sezonul asta relaxata. Sincer, chiar nu mai am ce sa-mi doresc. Razz
Numa' sa joace bine la Premier League in 23 octombrie, ca jar mananca altfel, si...sa fie acolo. Prietenii stiu de ce.


Guyyyyyyyyys!
http://livegoal.tk/tv.html#
Selectati Eurosport Spania, Es, din coloana din stanga.
Yay.
Mere.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Miss Chigwell Trimite mesaj privat
sevvilla86
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Dec/2005
Mesaje: 1532
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mie 27 Aug 2008, 22:59    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Miss Chigwell a scris:
Dar din ce-am vazut l-am simtit cam "ruginit" si n-avea fluenta.


Da, cam asa este. Sad In jocul 7 lucrurile au mers insa bine, Ronnie a profitat de o ratare a lui Kendo si a reusit sa construiasca un break foarte frumos. Very Happy
Nu trebuie sa intre in jocul lui Doherty ca e de rau...


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui sevvilla86 Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
sevvilla86
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Dec/2005
Mesaje: 1532
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mie 27 Aug 2008, 23:04    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Frumos, bravo Ronnie! Very Happy Fie ce-o fi in decisiv, eu sunt multumit a ajuns pana aici. Very Happy Very Happy


Majoreta Ronnie!


Edit: Fantastic jocul decisiv! Very Happy Inca o data, BRAVO RONNIE!!! Very Happy Applause Sincer, nu ma asteptam sa castige, a avut cel mai greu meci posibil si de obicei el nu prea joaca mare lucru in primul tur. Rolling Eyes Wink


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui sevvilla86 Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Joi 28 Aug 2008, 0:17    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu stiu despre restul zilei de astazi, dar Ronson este... Stiam ca este, dar nu credeam ca este chiar asa... Absolutely Breathtaking!!!! CU B MARE. Laughing Laughing

De la 4-2 pentru Kendo am avut senzatia ca au trecut cam 15 minute pana la sfarshitul meciului. Laughing Laughing Laughing Laughing Shocked Si tot speram sa nu se rupa, caci, din nou, pe cata maretzie, pe-atat de mari ratarile. Shocked

Imi pare rau de Kendo. A jucat absolut superb... Dar motorul lui O'Sullivan toarce... Laughing I'm speechless. Shocked

Si surprinzator ca Mark Davis s-a tinut cu Ding pana la 4-4. Ba chiar poate-l va si invinge. Shocked Foarte interesant. Cu Joe a jucat bine, dar nu ma asteptam sa ajunga asa cu Ding. Ba chiar deloc.

Later edit: L-a si invins! :O Thank you pentru scoruri! Very Happy Cred ca-i cea mai mare surpriza de pana acum. Shocked



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Lady Croft
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Noi/2004
Mesaje: 1980
Locație: Petrosani (Hunedoara)

MesajTrimis: Joi 28 Aug 2008, 0:24    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Well done , Ronson! Very Happy



_________________
It all can be over in just one blink of an eye...but the memory will always remain in the mind! NEVER FORGETT...ALWAYS REMEMBER!
I  Snooker!
Laureată a Premiului Oscue - China Open 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Croft Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Irina
Addicted to snooker


Data înscrierii: 05/Dec/2005
Mesaje: 738
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Joi 28 Aug 2008, 10:32    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

phews, bv ronnie !!!



_________________
Paul Hunter - my role model in life. Forever be loved and never be forgotten!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Irina Trimite mesaj privat
tavy2008
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Aug/2008
Mesaje: 354
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Joi 28 Aug 2008, 10:43    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Bravo Ronnie !!! Applause Applause Applause
Un meci bun , o victorie putin nemeritata dar marii campioni castiga si cand joaca sub potentialul lor maxim . Imi pare rau de Kendo dar asta e , ghinion curat sa te afli pe partea de tablou a lui Ronnie !!! Cu siguranta ar fi mers mai departe daca l-ar fi intalnit pe Graeme sau pe Ding !!!

Astazi meciuri interesante !!! Sunt curios ce o sa faca Maguire cu Alan McManus ! As dori o victorie a lui Alan , nu ca l-as simpatiza dar daca Stephen Lee ar trece de Dave Harold cred ca ar fi mai usor cu Alan !!!
Dar in snooker nu poti sti niciodata ce se va intampla , poti sa ai o zi mai proasta , apa minerala sa fie prea acidulata , sa te stranga pantofii etc.
De asemenea sunt curios daca Joe Perry o sa-i tina piept lui Ronnie ( eu cred ca nu desi are un stil dificil ) !


GO STEPHEN LEE!!! Majoreta Majoreta Majoreta



_________________
/STEPHEN LEE/
Laureat al Premiului Oscue - German Masters 2011, German Masters 2012, Haikou World Open 2012, Shanghai Masters 2012, Welsh Open 2014
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui tavy2008 Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
tavy2008
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Aug/2008
Mesaje: 354
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Joi 28 Aug 2008, 19:48    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Dave Harold - Stephen Lee 5-4
Dezamagit ! Foarte dezamagit !!! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Asta este starea mea de spirit . E incredibil cum poate un jucator sa revina dupa ce e condus cu 4-1 , egaleaza, dupa un meci maraton de aproape 5 ore, si pierde in jocul decisiv .
Frustrant , al naibii de frustrant !!! Zid Zid Zid
Ronnie ma contrazice , a reusit sa se concentreze in jocul decisiv si a dovedit ca e mare , mare jucator . Fireste mai e si Maguire dar la el e mai mult noroc !!!
Oricum , Dave nu cred ca ii va face fata lui Maguire . E epuizant un meci de aproape 5 ore !!!
Sper ca Ronnie sa mearga mai departe si de ce nu, sa castige turneul !!!!


GO STEPHEN LEE!!! Majoreta



_________________
/STEPHEN LEE/
Laureat al Premiului Oscue - German Masters 2011, German Masters 2012, Haikou World Open 2012, Shanghai Masters 2012, Welsh Open 2014
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui tavy2008 Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20151
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Joi 28 Aug 2008, 20:02    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Iertăciune pentru absența live scoring-ului la sesiunea roll on, roll off de după-amiază. De data asta, nu am putut să car laptopul după mine...

Scorurile live, ca de obicei Arrow Meciuri și rezultate http://www.snookerforum.ro/viewtopic.php?p=19585#19585


În ultimii 10 ani, e prima victorie a lui Dave Harold în meciurile cu Stephen Lee : Lee a câștigat toate cele patru confruntări anterioare și întotdeauna cu o diferență de cel puțin două frame-uri.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Miss Chigwell
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Mar/2005
Mesaje: 1596
Locație: Baia Mare

MesajTrimis: Joi 28 Aug 2008, 21:14    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cand iese TG4 din emisie, adica peste f'un sfert de ora, aveti asa:
http://de.eurosport.yahoo.com/video/27082008/73/n-ireland-trophy-tag-5-teil-2.html
Daca nu va merge, ca mie ieri, incercati sa deschideti in Firefox si sa aveti Add Blocker. Habar n-am de ce, dar asa merge.
Wink


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Miss Chigwell Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2008-2009 » Northern Ireland Trophy 2008 Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Următoare
Pagina 3 din 7

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community