Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Embassy
Du-te la pagina Anterioară  1, 2
 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Forum general
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
zsolt_tuser
Administrator


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 1248
Locație: Germania

MesajTrimis: Lun 24 Ian 2005, 1:25    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu cred ca redresarea sa a fost data inapoi din cauza ca a pierdut. Din contra cred ca asta il va motiva mai mult. Dar de ce mi-e frica insa este sa nu-si creeze un complex in fata lui Ronnie. Si cred ca adversarul sau cel mai mere este Ronnie tocmai din cauza acestui complex care poate sa si-l creeze.



_________________
"Computers are incredibly fast, accurate, and stupid. Human beings are incredibly slow, inaccurate, and brilliant. Together they are powerful beyond imagination."
Albert Einstein (1879 - 1955)


Ultima modificare efectuată de către zsolt_tuser la Lun 24 Ian 2005, 1:26, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui zsolt_tuser Trimite mesaj privat
Smaranda
Addicted to snooker


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 332

MesajTrimis: Lun 24 Ian 2005, 1:26    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Poate tocmai... a fi tanar si proaspat iesit din anonimat nu reprezinta intotdeauna un dezavataj. Ba chiar dimportiva: mai degraba nu ai complexe fiind tanar si neatatnat si fara reputatie de aparat si fara sechele in spate de la o viata intreaga petrecuta pe the green baize. Jucatorii exact de "varsta si celebritatea" lui Maguire au o dorinta atat de acerba de a acastiga, incat complexele nu sunt suficente incat sa le stea in cale. Frica de succes (mai degraba decat cea de insucces) in schimb... abia asta e o problema. Laughing



_________________
Score one-four-seven... Snooker heaven!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Smaranda Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20204
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Lun 24 Ian 2005, 2:00    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Se poate discuta. * Dupa infringerea de la CM, Hendry se intreba daca nu cumva zilele lui bune sunt de domeniul trecutului, va amintiti de declaratia aceea ? Nu il cred atit de "beton"acum din punct de vedere psihic, cu atit mai mult cu cit conditia de infrint reprezinta o noutate pentru el si nu sunt convinsa ca stie inca in ce fel sa... deal with it. * O reputatie pe care trebuie s-o aperi induce o tensiune mare, e drept, dar cel putin la fel de mare e si tensiunea indusa de o reputatie pe care trebuie s-o cistigi, ca nou-venit !!! Laughing Maguire ( ca si ceilalti din puștăraia snookeristă ) e... hungry rau de tot, dar asta nu inseamna neaparat ca "a vrea" e acelasi lucru cu "a putea"...



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
flaviusO
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 260
Locație: Piatra-Neamt

MesajTrimis: Lun 24 Ian 2005, 16:17    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Smaranda a scris:
Eu pariez pe Ronnie la titlul de campion mondial anul acesta.


we 2 match Razz



_________________
GO RONNIE!! GO!!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui flaviusO Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
luiza_hunter
Addicted to snooker


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 422
Locație: Constanța

MesajTrimis: Lun 24 Ian 2005, 16:40    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

as vrea sa pot sa pariez si eu pe cineva....dar din pacate nu stiu pe cine... Crying or Very sad Crying or Very sad ... toti vin de la un campionat la altu cu forte proaspete ... si SINCER as vrea sa pariez pentru Paul Hunter (cred ca e vremea sa castige si el un titlu mondial) dar daca o tine tot asa cu evolutia asta nasoala nu cred ca are sanse..dar sa speram ca Lindsay nu il va mai obosii atat de tare incat sa nu poata sa castige un campionat mondial Laughing Laughing Laughing Laughing ... asa ca momentan nu pariez pentru nimeni .... sa vedem uramatorul campionat si dupaia imi pot da seama daca pot paria sau nu pe Hunter Laughing Laughing



_________________
HUNTER Lover 4 EVER!!! ...♥ PAUL!!!!!!
" daca vom ajunge in rai, sa nu ne miram de va fi sa vedem printre ingeri si unul cu tacul in mana..."
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui luiza_hunter Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
flaviusO
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 260
Locație: Piatra-Neamt

MesajTrimis: Lun 24 Ian 2005, 16:59    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

plangi cam des Luiza... ai vrea tu sa-l obosesti putin pe Paul, ha? Mr. Green



_________________
GO RONNIE!! GO!!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui flaviusO Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Mar 25 Ian 2005, 0:25    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

flaviusO a scris:
plangi cam des Luiza... ai vrea tu sa-l obosesti putin pe Paul, ha? Mr. Green


Ce tenta picanta aparu in snookerland. Laughing Laughing Laughing Laughing
Te refereai oare la
"Hunter rulezzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz"?



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
radu_grig
Fan


Data înscrierii: 20/Ian/2005
Mesaje: 23
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Sâm 12 Feb 2005, 19:20    Titlul subiectului: cine castiga mondialul? Răspunde cu citat (quote)

Cam greu de spus, dupa ce am vazut niste jucatori tineri care chiar promit!! De exdemplu, australianul Robertson, care nu s-a lasat prea repede invins de Ronnie in openul galez; cum spuneti si voi, Maguire, dar nu este exclus sa revedem alte ca mari valori, cum sunt Mark Williams sau John Parrot, ori Peter Hunter, sa produca surprize in fazele avansate (evident placute Laughing ), poate chiar un titlu castigat.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui radu_grig Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
MAriana
Fan


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 14

MesajTrimis: Sâm 12 Feb 2005, 19:38    Titlul subiectului: Re: cine castiga mondialul? Răspunde cu citat (quote)

PETER HUNTER!!!!!!!!
HA HA HA HA Laughing


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui MAriana Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Smaranda
Addicted to snooker


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 332

MesajTrimis: Lun 14 Feb 2005, 0:08    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ia ascultati aicea mai fetelor si mai baieti (asta era o vorba de-a unui profesor de-al meu Laughing ) filozofie la Mr Hunter: dupa ce a spus ca s-a obisnuit sa fie trimis acasa din primul tur (chestie cat se poate de proasta atat pentru moral cat si pentru rezultate, evident) stimabilul nostru blond a facut geniala constatare ca turneele de anul asta nu i-au priit... concluzia logica fiind ca e timpul pentru titlul mondial! Mi se pare o consecinta fireasca nu-i asa?!?! Legea compensatiei, sigur ca da...

Can I laugh now? Thank you!
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing



_________________
Score one-four-seven... Snooker heaven!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Smaranda Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Forum general Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2
Pagina 2 din 2

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community