Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

General
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2008-2009 » Premier League 2008
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Miss Chigwell
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Mar/2005
Mesaje: 1596
Locație: Baia Mare

MesajTrimis: Sâm 6 Dec 2008, 23:02    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Daca vreti live din Liga in sara asta si nu merg alte optiuni:
http://www.atdhe.net/live-tv-1153.html Wink


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Miss Chigwell Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20151
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Sâm 6 Dec 2008, 23:15    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Thanks Smile, eu una îi prefer pe cei de la Betfair Arrow http://livevideo.betfair.com/?CID=2765162&PLA=77784235116606148



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
CosminCtin
Addicted to snooker


Data înscrierii: 15/Feb/2008
Mesaje: 552
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Sâm 6 Dec 2008, 23:19    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Si eu ii prefer pe cei de la bet365 Very Happy



_________________
Laureat al Premiului Oscue - World Open 2010, Shanghai Masters 2011, World Grand Prix 2015
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui CosminCtin Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20151
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Sâm 6 Dec 2008, 23:42    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

După cât de slab se joacă deocamdată în acest al doilea meci, cred că o să prefer ProTV-ul... Rolling Eyes Laughing Laughing



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Miss Chigwell
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Mar/2005
Mesaje: 1596
Locație: Baia Mare

MesajTrimis: Dum 7 Dec 2008, 1:43    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eeeee, ce fain! Whitewash in primul meci (pe care nu l-am vazut din motiv de zzzzz!!! Embarassed Laughing ) si decisiv in al doilea.
Mdeh, n-o fo' chiar asa de rau. Au fost cu cateva lovituri fine ale lui Joe Perry, care a facut breakuri mari si a revenit de fiecare data dupa ce Ronnie preluase conducerea; imi amintesc o rosie lunga la buzunarul galben. Au mai fost 2-3 lovituri de siguranta precise ale lui Ronnie in prima parte a meciului, o roza la mijloc cu alba pe manta laterala parca in jocul 5 si o maro frumoasa in primul.
In rest, Joe a ratat si/sau a avut kickuri pe la jumatatea meciului si n-a lasat nimic. Pana in ultimul joc. Iar Ronnie a spus-o singur:
Andy Goldstein: " Tu si Mark Selby in finala, jocuri castigate dintr-o singura vizita..."
Ronnie: "Hai, ma, ce singura vizita, ca am avut nevoie de 2-3 sanse sa castig." Laughing Ce-i corect e corect.
Am senzatia ca va fi strans rau maine/azi. Cu siguranta Selby e intr-o forma mai buna decat Ronnie, care n-a riscat nici o lovitura de distanta, cel putin la inceput, ceea ce sugereaza ca nu se simte foarte increzator. Inclin sa cred ca o sansa mai mare o are Selby, mai ales ca se si poate odihni mai mult.
Om vedea...


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Miss Chigwell Trimite mesaj privat
CosminCtin
Addicted to snooker


Data înscrierii: 15/Feb/2008
Mesaje: 552
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Dum 7 Dec 2008, 23:30    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

In sfarsit ..... a luat si Mark un frame, dar are mult de recuperat si va trebui sa joace ca ieri pentru a reusi macar egalarea



_________________
Laureat al Premiului Oscue - World Open 2010, Shanghai Masters 2011, World Grand Prix 2015
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui CosminCtin Trimite mesaj privat
Lolitaa
A super fan


Data înscrierii: 08/Oct/2008
Mesaje: 93
Locație: Constanta

MesajTrimis: Dum 7 Dec 2008, 23:41    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

doamne ce zi slaba are mark, pacat ca i s-a intamplat chiar azi.. a ratat niste bile la care pana si eu am procentaje de 80-90% Shocked


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lolitaa Trimite mesaj privat
snookerclau
Addicted to snooker


Data înscrierii: 18/Feb/2008
Mesaje: 869
Locație: Buzau

MesajTrimis: Lun 8 Dec 2008, 0:50    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ce inseamna forma de moment! Ce diferenta in jocul lui Mark, fata de ieri. Confused Cel putin in primele frame-uri mi s-a parut nesigur, defensiv si timorat. Am impresia ca a dezvoltat un complex vizavi de Ronnie si cred ca totul vine de la semi-finala aceea cand Ronnie l-a invins in joc decisiv cu un break de 147. Cat despre campion, FOARTE TARE! Applause N-a rupt gura targului, dar si-a facut un super cadou de ziua lui!
Mi s-a parut mie sau l-a sarutat o tipa bruneta? Shocked O fi Jo? Oricum mi-a fost foarte dor de publicul din regat, dupa goliciunea sallilor de prin Bahrain si din China. Majoreta Majoreta Cred ca nu prea e nimerit site-ul sa-mi las urarile de La multi ani, intarziate pentru super favoritul meu, dar este tarziu si maine am o zi grea! Party



_________________
Laureată a Premiului Oscue - Shanghai Masters 2010, International Championship 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snookerclau Trimite mesaj privat
ANGELA
More than a fan


Data înscrierii: 13/Sep/2008
Mesaje: 41
Locație: Oradea

MesajTrimis: Lun 8 Dec 2008, 0:58    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Da.Frumoasa finala ,felicitari campionului. Applause
Si mie mi s-a parut ca este Jo ,poate ne lumineaza Clara cu acest subiect.
Majoreta


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui ANGELA Trimite mesaj privat
Miss Chigwell
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Mar/2005
Mesaje: 1596
Locație: Baia Mare

MesajTrimis: Lun 8 Dec 2008, 0:59    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

snookeclau a scris:
Mi s-a parut mie sau l-a sarutat o tipa bruneta? Shocked O fi Jo?

Ea e, ea e, umbla vorba prin targ si din surse foarte sigure ( http://snookerscene.blogspot.com/2008/12/what-ronnie-told-gabby.html ) ca s-ar fi impacat sau cel putin ca asta incearca, de dragul copiilor si nu numai.
Plus ca (scuzati, nu rezist uneori cate unui moment din asta, pe ea a citat-o prezentatorul, Goldstein, in interviul de dupa meci, ca spunand ca "My Ronnie's gonna win it, cos he's a genius."
Well done, Ronnie! Nu cu jocul de categoria A dar suficient de constant si solid, in pofida momentului cu bila galbena. Vine au nu vine inapoi la locul ei? Laughing Cat despre Mark, n-a fost acolo, din pacate. Se mai intampla si zile din astea, zile pe care vrei sa le maturi sub covor cat de repede.
Yay, Ronnie! Al cincilea titlu consecutiv, al optulea in total, si tot nu-i dau trofeul de tot acasa. Laughing (Stephen Hendry l-a primit dupa cinci Mastersuri dar sa nu ne ambalam, MT nu e Liga. Wink )


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Miss Chigwell Trimite mesaj privat
Lady Croft
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Noi/2004
Mesaje: 1980
Locație: Petrosani (Hunedoara)

MesajTrimis: Lun 8 Dec 2008, 12:09    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Well done! Very Happy



_________________
It all can be over in just one blink of an eye...but the memory will always remain in the mind! NEVER FORGETT...ALWAYS REMEMBER!
I  Snooker!
Laureată a Premiului Oscue - China Open 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Croft Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20151
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Lun 8 Dec 2008, 13:20    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Deh, "sursele foarte sigure" sunt, de fapt, tot spusele lui Ronnie, care spuse știm că nu constituie întotdeauna cel mai sigur izvor de informații, nici măcar în privința persoanei emitentului. Păi, ce-ar fi dacă ne-am lua după tot ce zice el ?! De pildă, nu mai departe de acum câteva zile, afirma că mâna dreaptă îi e ca o soție, în timp ce mâna stângă i-ar fi amanta (BBC Arrow http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/tv_and_radio/inside_sport/7767983.stm ). Bineînțeles, se referea la snooker și, bineînțeles, sper că la vârsta asta are o viață sexuală mai, cum să spun, matură & echilibrată ( LOL ) și mă refer la declarația cu pricina numai pentru că ea dovedește o dată în plus că vorbele lui nu trebuie luate chiar ad litteram.

Oricum, nu cred că o să mai pot să-l văd vreodată schimbând tacul dintr-o mână în cealaltă fără să-mi amintesc de perla de mai sus ! Laughing Laughing



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Miss Chigwell
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Mar/2005
Mesaje: 1596
Locație: Baia Mare

MesajTrimis: Lun 8 Dec 2008, 16:43    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Iaca reactia mea de Ronnette devotata/iubitoare de pisici cu diploma la perla cu pricina:
http://www.threadbombing.com/data/media/54/cat_FACEPALM.jpg
Laughing Laughing Laughing
Asta dupa ce m-am adunat de pe jos de ras, pentru ca rafala de chicoteli adolescentine numai nu se lasa invinsa si uite ca nu numai eu am gandit asa.
Mai stii, poate o face intentionat. Twisted Evil Twisted Evil (Asta, crearea de sugestii deocheate.)


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Miss Chigwell Trimite mesaj privat
CristinaRo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 1025
Locație: Ploiesti

MesajTrimis: Lun 8 Dec 2008, 21:51    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eu am fost putin socata cand am citit chestia cu nevasta si amanta de pe BBC (gandindu-ma si la relatia lui cu Jo), dar stiind ce perle poate sa scoata Ronnie, m-am tavalit si eu de ras! Laughing Laughing Laughing

Intradevar o sa ne aducem aminte de asta de cate ori il vom mai vedea schimband tacul din dreapta in stanga! Laughing Laughing Laughing



_________________
Laureată a Premiului Oscue - Masters 2010, Wuxi Classic 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui CristinaRo Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2008-2009 » Premier League 2008 Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4
Pagina 4 din 4

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community