Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

General
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Următoare
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2008-2009 » The Masters 2009
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
IoanP
Fan


Data înscrierii: 07/Ian/2009
Mesaje: 10

MesajTrimis: Dum 11 Ian 2009, 21:19    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Astept sa castige Ronnie (si la tenis Safin, ca seamana...); dar cred si ca Murphy va face un Masters mare. Si sunt curios Trump, ce are de gand...


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui IoanP Trimite mesaj privat
Miss Chigwell
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Mar/2005
Mesaje: 1596
Locație: Baia Mare

MesajTrimis: Dum 11 Ian 2009, 21:31    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

snookeclau a scris:
Hallo Exclamation Very Happy Wink A facut cineva infarct? Miss Chigwell cu siguranta nu, pentru ca a scris inaintea mea! !


Haha...mai traiesc, cu greu, cu greu. Very Happy
Pai a fost extrem de aproape.
Jocul 10: masa deschisa, bilele rosii in pozitii avantajoase, [MC: S-a dus totu' pe apa Tamisei!] Joe rateaza bila roz.
Apoi moare BBC-ul.
Apoi fug pe Eurosport pentru 15 minute.
Apoi zic lucruri de dulce.
Apoi aflu o varianta sa urmaresc.
Apoi vine decisivul.
In care Ronnie rateaza un carambol pe la manta superioara. Dupa care intra una rosie de distanta si fas pozitie. Dupa care cat p-aci sa faca fault si sa piarda jocul si meciul pe motiv de trei ratari consecutive. Dupa care aproape-aproape sa intre alba.

Noah, living on the edge, yo!


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Miss Chigwell Trimite mesaj privat
ANGELA
More than a fan


Data înscrierii: 13/Sep/2008
Mesaje: 41
Locație: Oradea

MesajTrimis: Dum 11 Ian 2009, 22:31    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sa stii Miss Chigwell ca si eu am zis lucruri de "dulce" in jocul 10. in cel 11 aproape ca am facut "infarct" se poate sa ne faca asa ceva Ronnie .
Aceias senzatie am avut si anul trecut ,Doamne ce aproape am fost. Rolling Eyes
Bine ca a trecut la televizor o sa urmaresc mai linistita. Laughing


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui ANGELA Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20153
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Lun 12 Ian 2009, 3:48    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

După meci

Stephen Maguire : „Nu prea sunt renumit pentru răsturnările de scor, dar astăzi mi-am trecut și eu una în palmares. Mă bucur tare mult că am reușit să întorc meciul. Graeme ar fi trebuit să-l câștige cu 6-2 sau 6-3, dar, după ce m-am apropiat de el la 5-4, am jucat suficient de bine ca să mai câștig încă două frame-uri. Dar, altfel, nu cred că am meritat să mă calific : Graeme ar fi trebuit să mă trimită acasă mult mai devreme... Nu că nu eram în formă : m-am simțit destul de bine înainte de a intra în arenă, numai că, odată ajuns acolo, am început să șovăi și să ratez, ceea ce m-a dezamăgit și m-a înfuriat. Câteodată însă, te mai ajută și furia. Acum că m-am calificat în sferturi, sunt bucuros că pot continua competiția, iar pentru meciul următor o să mă pregătesc ceva mai bine și din punct de vedere psihologic.

Îmi place foarte mult să joc la Masters. Sigur că aș dori să câștig toate turneele la care particip, dar aici, la Masters, chiar sunt niște aspecte speciale : premiile au rămas destul de mari și, în afară de asta, nici nu suntem sub presiunea punctelor în clasament. E un turneu bun și sper să am și eu rezultate bune : în anii trecuți, i-am învins, aici, pe John Higgins și Ronnie O'Sullivan, iar acum, pe Graeme Dott – numai campioni mondiali ! Mă bucur de toate victoriile, dar aș prefera să nu le mai smulg în decisiv : mi-ar plăcea să mai câștig câteva meciuri și cu 6-2 !...”


Graeme Dott : „Nici nu m-am gândit că aș putea pierde meciul... Conduceam cu 5-2 și jocul îmi mergea bine, dar în frame-ul următor, am avut ghinion și am ajuns să execut lovitura la bila roșie dintr-o poziție foarte dificilă, după care m-am trezit că scorul ajunsese 5-3. Ar fi trebuit să închei meciul imediat și să-l câștig cu 6-3. Nu știu de ce n-am profitat de ocazia care mi s-a ivit atunci ! Probabil că m-a blestemat cineva să nu-mi meargă niciodată bine la Masters ! Totuși de data asta înfrângerea e foarte greu de încasat, fiindcă ar fi trebuit să câștig... Oricum, bravo lui Stephen pentru revenirea în meci !”

Ronnie O'Sullivan : „Nu știu dacă, înainte de meci, jucasem cu tacul ăsta o oră. I-am cerut lui John Parris să-mi trimită șapte tacuri. Ăsta nu-mi place. Are nevoie de câteva retușuri. Unele lovituri nici nu le-am putut executa din cauza asta, așa că mă simt ușurat, surprins sau chiar șocat ! – că am câștigat meciul. Tacul cel vechi l-am rupt chiar eu, vineri. Mi-a plăcut chestia asta – să-mi rup tacul. M-a distrat. M-am simțit foarte bine. N-a fost chiar așa de ușor să-l rup. Păcat că n-am înregistrat momentul și pe video... Aș fi pus filmulețul pe YouTube... După aia, m-am gândit : poate nu-i o chestie chiar așa deșteaptă să-mi rup tacul, dar ce să fac ? Să scap de masă sau să-mi rup tacul. Am hotărât să-mi rup tacul. Poate-mi căutam o scuză ca să nu mai joc. Nu prea-mi pasă dacă mai joc sau nu. Nu țin să fac același lucru toată viața...

Cred că circuitul profesionist ar trebui cumva privatizat. Am avea nevoie de cineva ca Barry Hearn, cineva care să se priceapă la afaceri și să știe ce trebuie făcut în epoca actuală. Cei care conduc acum acest sport par să-l ducă spre trecut, nu spre viitor. Nu mai e interesul care era cândva. Doar BBC-ul ce ne mai ține în picioare. Dacă nu se găsește repede o soluție, snookerul o să moară. Nici Masters-ul, de exemplu, nu mai e ce-a fost pe vremea când era sponsorizat de Benson & Hedges – nu mai e nici atâta interes din partea publicului, nici noi parcă nu mai avem atâta plăcere de a juca. Țin minte cum era în zilele bune, când exista entuziasm și te bucurai să participi la competiții. Nu mai e la fel. E o mare plictiseală...

Și mai sunt și ăia care fac toate regulile astea cum ar fi să sancționezi jucătorii care cedează jocul când n-au nevoie de snookere. Cine ia asemenea decizii și face reguli dintr-astea omoară snookerul și strică toată distracția. Îmi place să joc, sunt în formă fizică și mentală bună, dar am ajuns în stadiul în care nu mă mai interesează dacă o să continui sau nu să joc snooker. Altfel, da, sunt om de spectacol, îmi face plăcere să fiu în centrul atenției, sub presiune și sub efectul adrenalinei... Nu de presiune e vorba, dar nu-mi mai face nicio plăcere să particip la turnee. Încă îmi place să joc snooker, dar uneori stau și mă-ntreb dacă merită să mă duc până-n Irlanda pentru 30 de mii sau în China pentru 40 de mii sau în Bahrain, unde sunt numai doi spectatori in toată sala. E mare nevoie să vină Barry Hearn și să facă pentru snooker ceea ce a făcut și pentru darts...”


Barry Hearn deja a făcut asta, în anii '80 și '90... După care WSA a stricat aproape tot ce zidise el. Rolling Eyes Evil or Very Mad Bineînțeles, partea cu „nu prea-mi pasă dacă mai joc sau nu” și cea în care (vai, blasfemie ! Rolling Eyes Laughing ) se referă la Barry Hearn au fost omise din declarația publicată pe site-ul WSA... Laughing

Joe Perry : „Păcat că există această parte negativă a înfrângerii, fiindcă a fost un meci excelent. Am jucat bine și ar fi trist ca, din tot jocul meu, lumea să nu țină minte decât ratarea la acea bilă roz. Dar partea pozitivă este că Ronnie nu mai are asupra mea efectul pe care îl avea altădată : adică nu mă mai blochez în fața lui. Știam că dacă fac un joc bun, sunt perfect capabil să-l înving. Nu pot să spun că am intrat în turneu într-o formă prea grozavă, dar am jucat cu mult mai bine decât mă așteptasem. Nu-mi place să vorbesc despre noroc și ghinion : ce rost are să mă ascund după deget ?!... Adevărul este că am avut ocazii și le-am ratat.”

Ricky Walden : „Mi-am găsit ritmul destul de repede și am jucat bine, așa că sunt foarte bucuros că am intrat în sferturi. Este cel mai important turneu în care am jucat până acum și mi-a plăcut atmosfera de aici, chiar dacă arena n-a fost plină. La meciul cu Mark Selby, sper să am mai mulți spectatori. Premiile sunt destul de mari și reprezintă, într-adevăr, un stimulent, dar, în meciul de azi, lucrul cel mai important obiectiv pentru mine era să demonstrez că am meritat wildcard-ul și cred că am reușit să-mi ating acest obiectiv.”



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
rooniefan
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Dec/2007
Mesaje: 735
Locație: Targoviste

MesajTrimis: Lun 12 Ian 2009, 9:31    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mi-a fost teama de un complex Joe.Dar bine ca a trecut.Sper ca in sferturi sa avem reeditarea finalei C.M.Si cred ca si Ali vrea Embarassed .



_________________
Un sport nobil pentru oameni nobili.
Laureat al Premiului Oscue - Campionatul Mondial 2013, Campionatul Mondial 2016, Campionatul Mondial 2017
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui rooniefan Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20153
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Lun 12 Ian 2009, 15:01    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

John Parris povestește cel mai recent episod o’sullivanian : “Umblasem toată ziua prin frig, după niște lemn. Tocmai ajunsesem acasă și mă pregăteam să mă relaxez un pic când am primit un sms de la Ronnie : mă anunța că-și pocnise tacul și-l rupsese, că peste două zile, avea de jucat la Masters și că știe că-mi place să lucrez sub presiune !... Din fericire, sunt mulți cei care-mi comandă tacuri “ca al lui Ronnie”, așa că deja aveam gata câteva pe care să i le arăt, plus alte vreo două aflate în stadiul finisajelor și pe care am dat zor și le-am terminat până vineri. Dar Ronnie nu le-a văzut decât sâmbătă, când a ales unul dintre ele. Pe celelalte le-am luat înapoi și trebuie să-i cer iertare clientului meu al cărui tac a ajuns astfel la Ronnie...”



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
alexandra0003
Addicted to snooker


Data înscrierii: 23/Aug/2006
Mesaje: 230
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Lun 12 Ian 2009, 17:02    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mare figura Ronnie asta! Isi rupe tacul inainte de turneu, spune ca nu-l mai intereseaza daca continua sa joace snooker sau nu... E drept ca si cei ce ar trebui sa se ocupe de promovarea acestui minunat sport nu prea depun eforturi.

Multumesc mult Clara pentru declaratii!


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui alexandra0003 Trimite mesaj privat
snookerclau
Addicted to snooker


Data înscrierii: 18/Feb/2008
Mesaje: 869
Locație: Buzau

MesajTrimis: Lun 12 Ian 2009, 20:47    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Hopa Wink Exclamation Ce-o fi cu Ronnie, de priveste mai mult decat obiectiv, viitorul intunecat al snookerului? Pana acum nu l-am auzit vorbind despre conducerea invechita a World Snooker Associasion, chiar statea cuminte si parea un fel de complice al sefului. Super la obiect afirmatiile lui (in Bahrain, chiar a fost deprimata atmosfera, cel putin modul cum stateau seicii si presedintele WSA lafaiti in fotolii, plus 2-3-4 spectatori, astia pe scaune normale mi s-a parut penibil Yawnee Yawnee. Si apropo nu vad niciun fel de sigla a sponsorului la acest Masters (premiile sunt pe bune?) Ca nu cred ca da cineva bani fara sa-si faca reclama pe criza asta mondiala!
Multumesc si eu pentru declaratii Clara! Notworthy



_________________
Laureată a Premiului Oscue - Shanghai Masters 2010, International Championship 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snookerclau Trimite mesaj privat
Lady Croft
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Noi/2004
Mesaje: 1980
Locație: Petrosani (Hunedoara)

MesajTrimis: Lun 12 Ian 2009, 20:50    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Multumim pentru declaratii! Very Happy
Acum sa vedem ce face Selbs... Razz



_________________
It all can be over in just one blink of an eye...but the memory will always remain in the mind! NEVER FORGETT...ALWAYS REMEMBER!
I  Snooker!
Laureată a Premiului Oscue - China Open 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Croft Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20153
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Lun 12 Ian 2009, 21:00    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cu plăcere. Very Happy

Snookerul nu e pe moarte – replica lui Terry Griffiths, dată azi, la BBC Țara Galilor : „Snookerul este și va fi întotdeauna interesant indiferent cine joacă sau nu joacă în unele turnee. Dacă ne uităm la nivelul de bază al acestui sport – adică la snookerul amator, constatăm că starea de sănătate a acestui sport n-a fost niciodată mai bună. Absolut niciodată.”

Relativ la ideea că un premiu de 30 de mii de lire ar fi cam mic pentru a justifica deplasarea în Irlanda, la fel cum unul de 40 n-ar justifica-o pe cea spre China : „Nu sunt de acord cu Ronnie O’Sullivan. Trebuie să fiu sincer cu dv : de fapt, cred că a spus o mare prostie. Că, adică, n-ar merita să meargă în China pentru cât de mici sunt premiile și așa mai departe. Iar eu vă spun că există foarte mulți jucători care ar da de la ei – și ar da oricât – numai să aibă șansa de a participa la un turneu în China. Bun, în snooker nu se mai câștigă chiar așa de mult cum se câștiga altădată, prin anii 1980 și 1990, dar dacă un jucător este într-adevăr bun, răzbate și reușește și acum să-și întrețină familia.”



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20153
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Lun 12 Ian 2009, 22:24    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

După meci

Mark Allen : „De fapt, n-am reușit nicio clipă să-mi găsesc ritmul sau liniștea necesară concentrării : tot timpul m-am chinuit să mă adaptez la viteza mesei, dar a fost superb ! După pauză, m-am simțit mult mai bine și am jucat cu mult mai mare încredere, dar Judd este oricând capabil de a răsturna scorul. Jucătorii știu că în aproape orice meci îți mai apare încă o șansă. Trebuie să profiți de ea și, spre norocul meu, am avut și eu o asemenea șansă chiar la începutul ultimului frame. Deși jucasem cum nu se poate mai prost, intrasem la pauză conducând cu 3-1 și asta parcă m-a mai ajutat să mă calmez. Pe urmă, a venit Terry Griffiths la mine în cabină. S-a așezat pe un scaun și m-a întrebat : „Ai impresia că te simți groaznic ?” I-am zis că da, la care m-a întrebat : „Atunci cum crezi că se simte adversarul tău, care e condus cu 3-1 ?” Adevărul e că nu prea stăm să ne gândim la ce se petrece în mintea adversarului și la ce simte el, fiindcă suntem atât de concentrați asupra propriei noastre persoane și propriului nostru joc, așa că vorbele lui Terry mi s-au părut foarte ciudate, dar ele au fost cele care mi-au dat încredere să continui meciul.”

Ding Junhui : „Este un rezultat foarte bun : prima mea victorie asupra lui Shaun, mai ales că acum a câștigat și el titlul la Campionatul Regatului Unit ! Am încercat pur și simplu să mă bucur de snooker pentru ca să nu mă mai gândesc la presiunea sub care mă simțeam, fiindcă nu-mi place să fiu sub presiune...”

Shaun Murphy : „Sigur că sunt dezamăgit că am pierdut, dar trebuie să spun că e o plăcere să-l urmărești pe Ding jucând relaxat, eliberat de complexe și bucurându-se de snooker.”



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen


Ultima modificare efectuată de către Clara White la Lun 12 Ian 2009, 22:55, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20153
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Lun 12 Ian 2009, 22:41    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

snookeclau a scris:
Si apropo nu vad niciun fel de sigla a sponsorului la acest Masters (premiile sunt pe bune?)


Anul ăsta, niet siglă fiindcă niet sponsor, Snookerclau... Premiile sunt (pe) bune (le-am înșirat în primul mesaj – prezentarea turneului – alături Arrow http://www.snookerforum.ro/viewtopic.php?p=20660#20660 ), dar provin din conturile WSA, nu din sponsorizări.

Poate măcar pentru Campionatul mondial s-o găsi sponsor... Timp mult nu mai este.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
rooniefan
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Dec/2007
Mesaje: 735
Locație: Targoviste

MesajTrimis: Mar 13 Ian 2009, 15:25    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Prietenii de pe hotnews le vad in stilil lor http://sport.hotnews.ro/stiri-snooker-5323524-ronnie-osullivan-revolta-mai-vin-niciun-turneu-pentru-30-000-lire-sterline.htm



_________________
Un sport nobil pentru oameni nobili.
Laureat al Premiului Oscue - Campionatul Mondial 2013, Campionatul Mondial 2016, Campionatul Mondial 2017
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui rooniefan Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20153
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Mar 13 Ian 2009, 15:50    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

N-o să comentez nimic, ca să nu-i supăr pe prietenii de la hotnews. (Doar că - măcar din punct de vedere ziaristic - nu e cazul să le facem reclamă.) Rolling Eyes Twisted Evil Laughing


Later edit : GENIALĂ ieșirea lui John Higgins de la bila neagră la bila galbenă ! 8)



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Miss Chigwell
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Mar/2005
Mesaje: 1596
Locație: Baia Mare

MesajTrimis: Mar 13 Ian 2009, 19:33    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cu privire la articolul de pe Hotnews: avem citarea selectiva a surselor? Avem. Ronnie a zis, de fapt, ca daca nu se schimba nimic n-o sa mai mearga la turnee indepartate pentru 30-40.000 de lire.
Avem gramatica ce se zvarcoleste in grea suferinta si traducere in mare nevoie de terapie intensiva? Avem. Cum va suna "Daca cineva ca Barry Hearn ar veni sa ia acest joc si sa faca ceea ce s-a facut cu darts-ul, de exemplu, sa fie totul mai distractiv si mai viu, poate ca o sa fiu si eu mai entuziasmat si as juca altfel"?
1. "Daca cineva..." Fault de 7 puncte pentru cacofonie.
2. "...sa ia acest joc"; adica "take over this game"? Adica " sa preia acest joc"?
3. "...sa faca ceea ce s-a mai facut" Fault de 7 puncte pentru cacofonie.
4. "...cu darts-ul"? Dom'le, darts are forma de plural si-l articulezi la singular. E ca si fiorosenia numita "chipsuri", care dubleaza pluralul. Era greu de scris "cu jocul de darts".
5. "...poate ca o sa fiu si eu mai entuziasmat si as juca altfel" Alege-ti, domnule Epurescu, un mod verbal si ramai cu el, nu-l insela in trei cuvinte.
In concluzie, in 16 randuri 5 exemple de dat in bara. Or mai fi.
De ce nu-i scriu omului? Ca n-aaaaare rost. Am mai incercat si in alte cazuri cand au aparut articole despre snooker in presa romaneasca si reactia a fost un maret ZERO. Nimeni.
Haideti, domnule Everton, si invatati-i pe scribii astia neajutorati cum nu mai e vorba de valize, cooperative si mitici cum se face presa sportiva.

Later edit: L-am postat. Sa vad, sa vad... Laughing Twisted Evil




Ultima modificare efectuată de către Miss Chigwell la Mar 13 Ian 2009, 19:40, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Miss Chigwell Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2008-2009 » The Masters 2009 Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Următoare
Pagina 2 din 9

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community