Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

General
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, ... 13, 14, 15  Următoare
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2009-2010 » The Masters 2010
Subiectul anterior :: Subiectul următor  

Cine credeți că va câștiga trofeul în acest an ?
Peter Ebdon
3%
 3%  [ 1 ]
Ronnie OSullivan
51%
 51%  [ 16 ]
Mark Williams
6%
 6%  [ 2 ]
Shaun Murphy
12%
 12%  [ 4 ]
Stephen Maguire
0%
 0%  [ 0 ]
Ryan Day
0%
 0%  [ 0 ]
Mark Selby
25%
 25%  [ 8 ]
Mark Allen
0%
 0%  [ 0 ]
Voturi totale : 31

Autor Mesaj
Miss Chigwell
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Mar/2005
Mesaje: 1596
Locație: Baia Mare

MesajTrimis: Mar 15 Dec 2009, 21:54    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Chestia e ca agentiile de pariuri i-au cotat deja sansele de a fi in echipa BB sau de a se intampla diverse pe parcurs. Mai e ca il curteaza de mult timp, ca e una din emisiunile lui preferate, dupa cum tot spune prin interviuri si in gusturile omului nu poti sa sufli creta (desi uneori tare as avea chef Rolling Eyes ) si ca e ultima editie.
S-ar pierde meciuri din Championship League si Mastersul. Iar Ronnie e un tip timid in anturaje noi, asa ca nu m-as mira sa i se arate usa inca din prima saptamana.

Sevilla, reactia mea a fost un sir de Zid Zid Zid si un sir mai mic de expletive, invective si lucruri nedemne de o miss. Wink
Dar am pus imaginea cu facepalm la dumnealui pe forum. Twisted Evil Twisted Evil Nu c-ar ajuta la ceva, dar m-am mai racorit.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Miss Chigwell Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Mar 15 Dec 2009, 23:47    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Miss Chigwell a scris:
Chestia e ca agentiile de pariuri i-au cotat deja sansele de a fi in echipa BB


De exmplu Arrow http://www.online-betting-guide.co.uk/news/18226689/Celebrity+Big+Brother+2010+Betting+Odds+Released+By+Paddy+Power.html



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Miss Chigwell
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Mar/2005
Mesaje: 1596
Locație: Baia Mare

MesajTrimis: Mar 15 Dec 2009, 23:58    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cand ma preocupa oarece, fac sapaturi intensive. Si ce-am constatat "rasfoind" cateva pagini de Google: numele lui Ronnie apare numai in materialele emise de agentiile de pariuri si de siteurile de profil care au preluat aceste materiale. Nici un cuvant despre O'S pe siteurile dedicate emisiunii Celebrity Big Brother. Si nici pe forumuri specifice. (Mi-am bagat nasul si acolo, adevarul cere sacrificii. Laughing )

Stau si ma gandesc daca nu e alta campanie inteligenta de promovare de-a lui Barry Hearn, care trage sfori din vacanta, de pe vreo insula tropicala. Pasionatii de snooker se uita pe siteurile BB, pe acelea de pariuri, mai creste numarul de clickuri, mai creste ratingul, se mai uita si dependentii de reality tv inspre zona snookerului, se mai intreaba cine e ala Ronnie...si toata lumea e multumita.
Aproape.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Miss Chigwell Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Mie 16 Dec 2009, 1:30    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Miss Chigwell a scris:
Stau si ma gandesc daca nu e alta campanie inteligenta de promovare de-a lui Barry Hearn, care trage sfori din vacanta, de pe vreo insula tropicala.


Nu cred, Miss Chigwell. Da, Barry Hearn este, în aceste zile, pe Insula Mauritius, dar ăsta nu-i un motiv să se lase bântuit de idei care, sincer, nu mi se par deloc inteligente. Nu vreau să-mi spun părerea despre BB, dar nu-mi face deloc impresia că publicul acestei emisiuni 1) ar fi mai numeros ca armata de fani pe care o are Sprâncenatul & 2) că ar reprezenta un target important, solid și de viitor pentru un asemenea presupus demers PR. Poate, dimpotrivă, BB-ul este cel care încearcă să racoleze fani din Snookerland ! Laughing

Pe de altă parte, nu cred că Barry ar risca să vadă scaune goale la Wembley Arena din cauza unor scaune ocupate în fața televizoarelor la BB. Laughing



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Miss Chigwell
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Mar/2005
Mesaje: 1596
Locație: Baia Mare

MesajTrimis: Mie 16 Dec 2009, 7:30    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

In fond si la urma urmei, ce-si face omul cu mana lui asa se cheama! N-are decat Ronson sa se inscrie la CBB, impreuna cu o mana de semi-anonimi, foste celebritati care si-au construit faima pe o singura piesa de succes Can't Touch This, nananana!, matroane de Hollywood si Fizzi britanici.
Penibilitatea asta incepe pe 3 ianuarie. Regulile spun ca poti pleca oricand, si nu sufera decat orgoliul. Asa ca dupa cateva zile fara familie, alergat in aer liber si televizor, constrans sa-si imparta spatiul vital cu straini si constient de camerele care-l urmaresc peste tot, Ronnie se va sui pe pereti. Si nu m-as mira sa vajaie direct la Wembley, unde asa de usurat a fi c-a scapat, c-o sa-i iasa cate-un 147 la fiecare doua jocuri. Laughing
Mai bine se ducea la Ready, Steady, Cook!

Citat:
Nu vreau sa-mi spun parerea despre BB...

Eh, eu as cam vrea, ca idee mai perversa si mai indobitocitoare gasesti numai daca scobesti un pic mai adanc in formatele de succes ale televiziunii de scandal. Ca m-am uitat si eu la editia romaneasca inaugurala, acum vreo nu stiu cati ani, si m-am edificat.

Si n-o sa fie decat vina lui Ronnie ca o sa poata intreaga natiune sa-i admire fiinta la dus, dupa ce-or tranti The Sun si alte fituici niste poze pe prima pagina. Twisted Evil Twisted Evil Evil or Very Mad


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Miss Chigwell Trimite mesaj privat
danacateia
Addicted to snooker


Data înscrierii: 14/Sep/2009
Mesaje: 967
Locație: Brasov

MesajTrimis: Mie 16 Dec 2009, 9:25    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

sevvilla86 a scris:
Cred ca reactia pe care a avut-o Miss Chigwell este cea mai corecta in aceasta situatie. Laughing Si eu sper sa fie o gluma, desi nu m-ar mira ca stirea sa se adevereasca. Neutral Rolling Eyes


Daca ne gandim alaturi de cine va participa Ronnie la acest Big Brother si ma refer aici la Pamela Anderson si MC Hammer ,chiar pare o gluma Laughing .



_________________
Laureată a Premiului Oscue - UK Championship 2009, Turneul special de calificare la Masters 2010, China Open 2010
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui danacateia Trimite mesaj privat
mircea22
Addicted to snooker


Data înscrierii: 17/Feb/2009
Mesaje: 1198
Locație: Oltenia

MesajTrimis: Mie 16 Dec 2009, 19:04    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eu cred (se poate citi şi "sper") că Ronnie nu va renunţa la Masters. A fost victorios de 4 ori aici, iar în alte 4 finale de vis a ieşit pe locul al doilea. Nu ştiu de ce, dar la Masters mi se pare că O'Sullivan este mai iubit decât în oricare alt turneu.



_________________
"That's inches away from being millimetre perfect." (Ted Lowe)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui mircea22 Trimite mesaj privat
snookerclau
Addicted to snooker


Data înscrierii: 18/Feb/2008
Mesaje: 869
Locație: Buzau

MesajTrimis: Mie 16 Dec 2009, 22:10    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Da, si eu cred ca la Masters este foarte iubit desi face sali pline la orice turneu la care joaca, atunci cand joaca. Cat despre Big Brother, am spus initial ca este o gluma dar putem noi sa stim ce placeri ascunse are Ronnie sa faca dus pe langa siliconata PESTE TOT, Pamela Anderson si cu camerele pe el? Laughing .La cat e de irascibil fata de camerele de filmat se lasa sigur cu bataie in prima saptamana Laughing .



_________________
Laureată a Premiului Oscue - Shanghai Masters 2010, International Championship 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snookerclau Trimite mesaj privat
mircea22
Addicted to snooker


Data înscrierii: 17/Feb/2009
Mesaje: 1198
Locație: Oltenia

MesajTrimis: Mie 16 Dec 2009, 22:23    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

snookerclau a scris:
putem noi sa stim ce placeri ascunse are Ronnie sa faca dus pe langa siliconata PESTE TOT, Pamela Anderson si cu camerele pe el?

O să i se facă dor de Michaela Tabb... Laughing



_________________
"That's inches away from being millimetre perfect." (Ted Lowe)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui mircea22 Trimite mesaj privat
snookerella
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Feb/2009
Mesaje: 235

MesajTrimis: Joi 17 Dec 2009, 19:13    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Doamnele acestea nu sint cam batrine pentru el???? Twisted Evil



_________________
Premiul Oscue Laureată a Premiului Oscue - Masters 2024
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snookerella Trimite mesaj privat
snookerclau
Addicted to snooker


Data înscrierii: 18/Feb/2008
Mesaje: 869
Locație: Buzau

MesajTrimis: Joi 17 Dec 2009, 20:41    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Gaina batrana face ciorba buna Laughing



_________________
Laureată a Premiului Oscue - Shanghai Masters 2010, International Championship 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snookerclau Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Vin 18 Dec 2009, 16:17    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

E de înțeles de ce preferă să plece de acasă Arrow http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/news/2776749/Ronnie-OSullivan-nicked-over-bust-up-with-missus-Jo.html#ixzz0a0zL8hQR Wink Laughing



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
mircea22
Addicted to snooker


Data înscrierii: 17/Feb/2009
Mesaje: 1198
Locație: Oltenia

MesajTrimis: Vin 18 Dec 2009, 21:09    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Clara White a scris:
E de înțeles de ce preferă să plece de acasă

Surse confidenţiale Laughing mi-au comunicat motivul conflictului: Ronnie vrea la Masters, iar soţia vrea să-l vadă la BB.



_________________
"That's inches away from being millimetre perfect." (Ted Lowe)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui mircea22 Trimite mesaj privat
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Vin 18 Dec 2009, 22:46    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Clara White a scris:
E de înțeles de ce preferă să plece de acasă Arrow http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/news/2776749/Ronnie-OSullivan-nicked-over-bust-up-with-missus-Jo.html#ixzz0a0zL8hQR Wink Laughing


Nu intzeleg... Eu sunt singura care credea pana acum cinci minute ca Ronzo s-a despartit de Jo acum mult timp? Cred ca am ramas foarte in urma. Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Daca mai sunt inca impreuna, ba mai mult si married, atunci relatia pare spicy. Laughing Laughing Laughing Laughing



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Dum 20 Dec 2009, 20:15    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Dacă RO’S o fi avut ideea de a participa la Big Brother, Barry Hearn a zis un hotărât „Ba !” Dacă e să mă iau după cele știute, Stăpânul trebuie să fi spus ceva de genul „Ce *****, ai înebunit **** ?! ****** !!!... Ba ai să faci bine să joci la Masters, ****** !” Laughing Laughing Laughing

Așa că RO’S va juca la Masters.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2009-2010 » The Masters 2010 Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, ... 13, 14, 15  Următoare
Pagina 2 din 15

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community