Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

General
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2009-2010 » World Series of Snooker 2009-10
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20081
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Mar 19 Ian 2010, 17:02    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Se pare că la etapa a treia (Varșovia) s-a renunțat. Programată inițial pentru intervalul 4-6 ianuarie, cea de-a patra etapă (Jeddah) a fost amânată până pe 6-7 martie. Cu puțin noroc, data va rămâne valabilă. Twisted Evil Au fost anunțate numele profesioniștilor participanți : John Higgins, Mark Selby, Shaun Murphy și Neil Robertson.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
WeeDoo
A super fan


Data înscrierii: 18/Oct/2009
Mesaje: 92
Locație: Arad

MesajTrimis: Mar 19 Ian 2010, 21:01    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Excelent...


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui WeeDoo Trimite mesaj privat
WeeDoo
A super fan


Data înscrierii: 18/Oct/2009
Mesaje: 92
Locație: Arad

MesajTrimis: Mar 19 Ian 2010, 21:03    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu stiti de ce la acest turneu (Masters) Daniel Bontea si Marius Ancuta nu s-au completat unul pe celalalt? I-am auzit comentand doar separat. Doar nu s-au certat?


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui WeeDoo Trimite mesaj privat
WeeDoo
A super fan


Data înscrierii: 18/Oct/2009
Mesaje: 92
Locație: Arad

MesajTrimis: Mar 19 Ian 2010, 21:10    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Am dat search pe google sa vad poze cu Daniel Bontea si Marius Ancuta, pentru ca pana acuma i-am doar auzit vorbind la TV, i-am mai vazut in ceva statistici ale snookerului romanesc, dar poze inca n-am vazut niciodata cu ei. Unde as putea sa gasesc niste poze in care sa-i vad pe amandoi?


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui WeeDoo Trimite mesaj privat
andydrak
Addicted to snooker


Data înscrierii: 02/Oct/2007
Mesaje: 268

MesajTrimis: Mie 20 Ian 2010, 0:12    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Gasesti pe snooker.ro , in sectiunea galerie foto...si mai nou cei doi au profile pe site pentru liga nationala de snooker. Daniel Bontea (Sandy) are destule poze, zic eu, reusite Smile.



_________________
147 is nothing ... 155 is something !
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui andydrak Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
WeeDoo
A super fan


Data înscrierii: 18/Oct/2009
Mesaje: 92
Locație: Arad

MesajTrimis: Mie 20 Ian 2010, 11:08    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ok... Mersi.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui WeeDoo Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20081
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Joi 4 Feb 2010, 19:44    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Al câtelea Whoops ! o fi acesta, oare, în legătură cu WSS ? Rolling Eyes Twisted Evil Fiindcă, în calitate de boss-promotor-organizator de turnee, dl John Higgins este o răsunătoare & persistentă dezamăgire : din amânare în amânare, s-a zis și cu „evenimentul” de la Jeddah. Bineînțeles, nu-s de adus laude nici Eurosportului, mare co-producător mare... Rolling Eyes

Să ne înțelegem : nu mi-a plăcut niciodată aiureala asta de șușanea – exemplu desăvârșit al kitchului în materie de turnee de snooker – dar dacă tot s-au apucat s-o organizeze, cerința elementară ar fi fost să aibă grijă unde, când & cum o programează. În atare condiții, se vede mai bine ce anume este seria asta de jalnice mostre de ghiveci pro-am : un avorton.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
snookerclau
Addicted to snooker


Data înscrierii: 18/Feb/2008
Mesaje: 869
Locație: Buzau

MesajTrimis: Joi 4 Feb 2010, 20:06    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Subscriu Laughing



_________________
Laureată a Premiului Oscue - Shanghai Masters 2010, International Championship 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snookerclau Trimite mesaj privat
WeeDoo
A super fan


Data înscrierii: 18/Oct/2009
Mesaje: 92
Locație: Arad

MesajTrimis: Joi 4 Feb 2010, 20:44    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Pacat ca nu-s transmise meciurile de calificare al openului chinez. Sau gresesc? Cunosc un site unde s-ar putea sa fie transmise unele meciuri (un site care transmite LIVE TV evenimentele din majoritatea sporturilor existente), dar nu stiu daca este permis sa precizez numele acestuia pe forum.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui WeeDoo Trimite mesaj privat
Razvan
Addicted to snooker


Data înscrierii: 13/Oct/2005
Mesaje: 121
Locație: Brasov

MesajTrimis: Vin 5 Feb 2010, 11:59    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

De ce sa nu fie voie? Zi-ne sa ne uitam si noi. Very Happy


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Razvan Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
WeeDoo
A super fan


Data înscrierii: 18/Oct/2009
Mesaje: 92
Locație: Arad

MesajTrimis: Vin 5 Feb 2010, 15:31    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Acuma nu stiu daca or transmis vreun meci de Snooker din aceste calificari, dar iata adresa paginii de care vorbeam, http://www.rojadirecta.com. Sper sa va fie de folos, vizionare placuta.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui WeeDoo Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2009-2010 » World Series of Snooker 2009-10 Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4
Pagina 4 din 4

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community