Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Castigatorul campionatului UK -Ronnie

 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2004-2005 » UK Championship 2004
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
bender
More than a fan


Data înscrierii: 20/Feb/2005
Mesaje: 27

MesajTrimis: Dum 20 Feb 2005, 12:56    Titlul subiectului: Castigatorul campionatului UK -Ronnie Răspunde cu citat (quote)

Cine sa castige si acest campionat decat Ronnie? de ce pentru ca este cel mai bun si cel mai talentat si elegant jucator pe care l-am vazut, totusi finala campionatului mi-as dori sa fir intre Ronnie si Paul pentru ca atunci va fi cu adevarat un joc de exceptie[/b]


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui bender Trimite mesaj privat
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Dum 20 Feb 2005, 12:58    Titlul subiectului: Alouuu Răspunde cu citat (quote)

The UK champ is over, darling. Smile) Cel putzin pentru sezonul asta... Very Happy
Si, avand in vedere ca zici ca te refereai la urmatorul...
Interesant pronostic, deshi bate cam departe... De Paul nu stiu ce sa zic... Razz



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Ronnie STRATAN O Sullivan
More than a fan


Data înscrierii: 17/Feb/2005
Mesaje: 31

MesajTrimis: Dum 20 Feb 2005, 16:04    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

cred ca ai drepate si s-a referit la Campionatul Mondial de Snooker.

Dar ca sa joace Hunter cu O'Sullivan finala ... no comment




Ultima modificare efectuată de către Ronnie STRATAN O Sullivan la Dum 20 Feb 2005, 18:04, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Ronnie STRATAN O Sullivan Trimite mesaj privat
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Dum 20 Feb 2005, 17:50    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ronnie STRATAN O Sullivan a scris:
e al doilea posting al lui bender
sa-l lasam sa se acomodeze
probabil a vrut sa spuna: mi-as fi dorit, in loc de mi-as dori si probabil se refera la Riley 2005


Riley e similar cu UK? Since when? Very Happy Rolling Eyes



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Dum 20 Feb 2005, 17:50    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ronnie STRATAN O Sullivan a scris:
e al doilea posting al lui bender
sa-l lasam sa se acomodeze
probabil a vrut sa spuna: mi-as fi dorit, in loc de mi-as dori si probabil se refera la Riley 2005


A... Nu cred... Mie-mi zise ca se referea la sezonul viitor.



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2004-2005 » UK Championship 2004 Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community