Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

General
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 34, 35, 36
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2009-2010 » Campionatul mondial 2010
Subiectul anterior :: Subiectul următor  

Cine credeți că va fi campionul mondial 2010 ?
Steve Davis
3%
 3%  [ 2 ]
Neil Robertson
25%
 25%  [ 14 ]
Ali Carter
1%
 1%  [ 1 ]
Shaun Murphy
1%
 1%  [ 1 ]
Graeme Dott
23%
 23%  [ 13 ]
Mark Allen
3%
 3%  [ 2 ]
Mark Selby
14%
 14%  [ 8 ]
Ronnie OSullivan
26%
 26%  [ 15 ]
Voturi totale : 56

Autor Mesaj
WeeDoo
A super fan


Data înscrierii: 18/Oct/2009
Mesaje: 92
Locație: Arad

MesajTrimis: Mar 4 Mai 2010, 20:57    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Oare va mai avea loc World Series Snooker sezonul viitor? M-as bucura sa fie un turneu cat mai aproape de Arad, Budapesta ar fi un loc excelent pentru mine, 260 de km ar fi un "chilipir" pentru mine mai ales ca din luna august se va urca pe autostrada din Mako, adica aproape 200 de km pe autostrada si doar restul pe drum European. Razz


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui WeeDoo Trimite mesaj privat
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Mar 4 Mai 2010, 21:05    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Miss Chigwell a scris:
Eu ASTA asteptam:
http://www.youtube.com/watch?v=neR56FiI8GU

Cele mai cele momente de la Sheffield 2010. Lovituri norocoase, balbe de-ale arbitrilor, Selby facand ca la nunta de greci, Rob Walker dand chifla vietii, Michaela, Marteel, Allen, Mark Davis (now that's a hottie!) Laughing etc.
Savurati!


Super clip, MC ! Acum am vazut.

Thank you. Mai vreau ! Very Happy

Frumoasa si declaratia fratelui lui Neil. Bucurie mare in familia Robertson.

Thanks ! Very Happy



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Mar 4 Mai 2010, 21:07    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Din Australia.

Ian Robertson, tatăl noului campion mondial, a preferat să rămână acasă fiindcă nu știa cum va face față emoțiilor, dar alte vreo 30 de persoane, rude și prieteni cu Robertsonii, s-au adunat într-o încăpere nu prea mare a clubului Princes Entertainment Centre ca să urmărească împreună finala de la Crucible. Printre cei prezenți, Mark, fratele lui Neil și Garry, fratele lor vitreg. Ei au venit primii, pe la 7 seara (ora lor !). Se vede că speranțele erau mari pentru că se cumpăraseră multe sticle de șampanie, care au așteptat cuminți & răbdătoare clipa cea mare.

Garry nu s-a mirat deloc de succesul lui Neil : „E un tip foarte relaxat, foarte puternic și foarte ușor de iubit. Sunt sigur că-i place grozav și lupta, și bucuria victoriei. Mi-aduc aminte că totul a început când tata a cumpărat clubul de pool, prin 1993. Puștiul se învârtea pe-acolo de dimineață până seara și le punea tuturor jucătorilor tot felul de întrebări, de ce una, de ce alta, cum se face aia, cum se face ailaltă. S-a ales cu o grămadă de sfaturi idioate, dar și cu unele bune. Le-a luat pe toate în serios și, cu timpul, s-a lămurit singur ce și cum. Că singur a învățat jocul. Știu și simt că acum e fericit. Dar el e întotdeauna fericit, orice se-ntâmplă. E mereu vesel. Așa-i firea lui. Dar cred că acum e mai fericit ca oricând.”

Mark : „De când se știe, Neil a visat să devină campion mondial. Numai asta contează – banii sunt un bonus binevenit, dar pentru el numai titlul contează. Eu nu prea sunt un tip emoțional, puține-s lucrurile care să mă tulbure așa că am urmărit finala cu destul calm. Numai că, pe la jumătatea ultimului frame, când el deja știa că nu mai există nimic pe lumea asta care să-l oprească, l-au arătat în plan apropiat. I-am văzut expresia feței și tot calmul meu s-a dus naibii. În clipa în care el a știut că e campion mondial, am priceput și eu ce importanță enormă are, pentru noi toți, tot ceea ce se întâmplă la Sheffield. M-am prăbușit pe scaun și am izbucnit în plâns.”



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
snookerclau
Addicted to snooker


Data înscrierii: 18/Feb/2008
Mesaje: 869
Locație: Buzau

MesajTrimis: Mar 4 Mai 2010, 21:25    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ce frumos! Laughing



_________________
Laureată a Premiului Oscue - Shanghai Masters 2010, International Championship 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snookerclau Trimite mesaj privat
geo0o0o



Data înscrierii: 03/Mai/2010
Mesaje: 5

MesajTrimis: Mar 4 Mai 2010, 21:29    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

emotionanta declaratia lui Mark


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui geo0o0o Trimite mesaj privat
snooky
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Ian/2006
Mesaje: 1210
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Mar 4 Mai 2010, 22:38    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

multumiri pt filmulet mrs hendry! foarte haios....mai ales ca steve davis era...dennis taylor!!! hahahahahaahahahahahah



_________________
"Stie ce e iubirea acela care iubeste fara speranta".
Cine iubeste,aiureaza".
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snooky Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
alexandra0003
Addicted to snooker


Data înscrierii: 23/Aug/2006
Mesaje: 230
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mar 4 Mai 2010, 23:06    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Multe multumiri, Clara, pentru declaratii! Notworthy
Si multumiri si pentru Miss Chigwell! A fost o placere sa vad filmuletul. Very Happy


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui alexandra0003 Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2009-2010 » Campionatul mondial 2010 Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 34, 35, 36
Pagina 36 din 36

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community