Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

FOTBAL
Du-te la pagina 1, 2, 3, 4  Următoare
 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Unele și altele
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
snooky
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Ian/2006
Mesaje: 1210
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Mie 13 Sep 2006, 22:06    Titlul subiectului: FOTBAL Răspunde cu citat (quote)

FORZA MILAN!!!! Laughing



_________________
"Stie ce e iubirea acela care iubeste fara speranta".
Cine iubeste,aiureaza".
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snooky Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
snooky
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Ian/2006
Mesaje: 1210
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Joi 14 Sep 2006, 8:18    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

bravo milan!
bravo steaua!



_________________
"Stie ce e iubirea acela care iubeste fara speranta".
Cine iubeste,aiureaza".
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snooky Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Raul_Madrid
Fan


Data înscrierii: 27/Feb/2007
Mesaje: 18
Locație: Republica Moldova

MesajTrimis: Sâm 3 Mar 2007, 19:23    Titlul subiectului: s Răspunde cu citat (quote)

real go go go
hai zizu



_________________
Respect Ronnie O'Sullivan
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Raul_Madrid Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Dum 4 Mar 2007, 1:01    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Păi Zizou nu s-a retras din activitatea competițională după CM de anul trecut ? Wink Duminica trecută a apărut din nou pe gazon (pentru prima dată, se pare, după nefericitul incident cu Materazzi), într-un meci amical organizat în scopuri caritabile tocmai în Thailanda.

Se zice că are de gând să urmeze exemplul lui Beckham, adică să ia drumul unuia dintre cluburile americane...



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Ronnie147
Addicted to snooker


Data înscrierii: 04/Dec/2005
Mesaje: 263

MesajTrimis: Dum 4 Mar 2007, 12:03    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eh...asa sunt toti jucatorii de fotbal. Zic ca se retrag din activitate dar de fapt reincep Rolling Eyes



_________________
ONLY POT THE BLACK FOR PERFECTION!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Ronnie147 Trimite mesaj privat
Razvan TM
Addicted to snooker


Data înscrierii: 03/Feb/2007
Mesaje: 120
Locație: Timisoara

MesajTrimis: Dum 4 Mar 2007, 12:10    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eu din cate am inteles, Zidane a desmintit zvonurile privind o posibila revenire a sa si a spus ca va juca numai in meciuri demonstrative.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Razvan TM Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Raul_Madrid
Fan


Data înscrierii: 27/Feb/2007
Mesaje: 18
Locație: Republica Moldova

MesajTrimis: Dum 4 Mar 2007, 20:27    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu cred ca se va mai intoarce pe teren . Acum am vazut ca face meciuri caritabile .Sa intors la bastina lui , in Algeria. Sponsorizeaza niste proiecte ceva precis nu stiu. Dar oricum el este legenda fotbalului mondial.
A cistigat cu juventus apoi cu real si ramane cel mai scump jucator.



_________________
Respect Ronnie O'Sullivan
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Raul_Madrid Trimite mesaj privat
moshu64
Vizitator





MesajTrimis: Joi 15 Iul 2010, 7:38    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ma mir ca asa zisul sport rege,fotbalul, pe aici...
...nu este prea mult bagat in seama mai ales pe acest topic si m-am gandit ca n-ar fi rau sa-i dau un impuls mai ales ca a inceput un nou sezon in cupele europene unde alaltaieri si ieri s-a disputat turul doi preliminar(meciuri tur) in Liga Campionolor iar azi se disputa meciurile din primul tur preliminar al Europa League unde avem si o echipa romaneasca.
Haita canina,Dinamo,joaca la Chisinau cu Olimpia Balti care dupa cum se vede nu are un teren care sa corespunda cerintelor actuale iar intrebarea este daca echipa bucuresteana va calca iar prin strachini deoarece in istoria ei a mai fost eliminata de unele de mana a doua sau a treia.


Sus
mircea22
Addicted to snooker


Data înscrierii: 17/Feb/2009
Mesaje: 1198
Locație: Oltenia

MesajTrimis: Joi 15 Iul 2010, 13:46    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

moshu64 a scris:
Ma mir ca asa zisul sport rege,fotbalul, pe aici...
...nu este prea mult bagat in seama mai ales pe acest topic

Privind performanţele actuale ale echipelor româneşti nici nu prea avem ce discuta, trăim doar din amintiri...
Interesul pentru competiţia internă este aproape 0, iar din punctul meu de vedere este mai bine aşa. Smile



_________________
"That's inches away from being millimetre perfect." (Ted Lowe)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui mircea22 Trimite mesaj privat
moshu64
Vizitator





MesajTrimis: Joi 15 Iul 2010, 15:32    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mircea,eu ma refeream la faptul ca...
...acus-acus se face patru ani de cand s-a inceput aceasta ...pagina!!! Iar in acest timp cred ca au fost destule subiecte care meritau sa fie macar mentionate pe aici daca nu si comentate.


Sus
mircea22
Addicted to snooker


Data înscrierii: 17/Feb/2009
Mesaje: 1198
Locație: Oltenia

MesajTrimis: Joi 15 Iul 2010, 21:07    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

De acord cu dumneavoastră, eu mă refeream strict la fotbalul intern - se vede şi din puţinele mesaje existente în acest subiect că iubitorii de snooker nu prea au de-a face cu fotbalul românesc (mă iertaţi, dragi colegi, dacă mă înşel). Pentru mine, fotbalul de la noi ar trebui să se schimbe pe ici, pe colo, în punctele esenţiale.



_________________
"That's inches away from being millimetre perfect." (Ted Lowe)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui mircea22 Trimite mesaj privat
moshu64
Vizitator





MesajTrimis: Mar 20 Iul 2010, 12:17    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

N-as prea-as crede ca...
...o schimbare va interveni in curand deoarece incepe ultimul sezon in care se mai poate ajunge direct la "pomana U.E.F.A." adica un loc direct in grupele Ligii Campionilor si exista o foame mare pentru acea "halca" iar cei mai hamesiti sunt cei de la echipele nasite de "tatucul Stalin" adica Dinamo si Steaua carora i le-a fost luat caimacul inultimele trei sezoane de niste "amarasteni",cei de la C.F.R. Cluj si Unirea Urziceni.
Sa vedeti in noul sezon ca maxima iezuita "Scopul scuza mijloacele" va fi utilizata mai ales de cei flamanzi si cu cartea de vizita obtinuta in"iepoca" de trista amintire destul de botita.


Sus
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Mie 21 Iul 2010, 15:04    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Până nu ajunge să fie populat cu o majoritate alcătuită din persoane respectabile, fotbalul românesc nu este binevenit ca subiect de discuție pe acest forum. Wink

Cred că mai avem mult de așteptat... Rolling Eyes Twisted Evil



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
danacateia
Addicted to snooker


Data înscrierii: 14/Sep/2009
Mesaje: 967
Locație: Brasov

MesajTrimis: Sâm 24 Iul 2010, 10:07    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ne place fotbalul, dar cel din campionatul englez,spaniol,.............
..............................................................................................!



_________________
Laureată a Premiului Oscue - UK Championship 2009, Turneul special de calificare la Masters 2010, China Open 2010
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui danacateia Trimite mesaj privat
danacateia
Addicted to snooker


Data înscrierii: 14/Sep/2009
Mesaje: 967
Locație: Brasov

MesajTrimis: Joi 11 Noi 2010, 7:48    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ca brasoveanca ma bucur pentru victoria echipei "de sub Tampa",care sper eu ca va ajunge in finala Cupei Romaniei.Hai "Steagu"!



_________________
Laureată a Premiului Oscue - UK Championship 2009, Turneul special de calificare la Masters 2010, China Open 2010
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui danacateia Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Unele și altele Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2, 3, 4  Următoare
Pagina 1 din 4

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community