Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

caut sa cumpar bile de snooker

 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Întrebări despre snooker
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
dumitru
Vizitator





MesajTrimis: Mie 30 Noi 2005, 10:33    Titlul subiectului: caut sa cumpar bile de snooker Răspunde cu citat (quote)

doresc sa cumpar un set de bile de snooker.
spuneti-mi unde gasesc.
tel. 0721293142[/b]


Sus
Razvan
Addicted to snooker


Data înscrierii: 13/Oct/2005
Mesaje: 121
Locație: Brasov

MesajTrimis: Mie 30 Noi 2005, 20:19    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Incearca aici:
http://www.billiard.ro/
http://www.mesedebiliard.ro/


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Razvan Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Yogi The Rocket
More than a fan


Data înscrierii: 25/Noi/2005
Mesaje: 33
Locație: Suceava

MesajTrimis: Dum 18 Dec 2005, 20:42    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

si eu mi-as lua un set de bile de snooker... le-as pune pe birou ca ornament Smile
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Yogi The Rocket Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Cold_Fever
Addicted to snooker


Data înscrierii: 26/Noi/2004
Mesaje: 296
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Dum 18 Dec 2005, 20:56    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ar costa cam mult sa le pui pe birou ca ornament. Caci banuiesc ca vrei sa iti cumperi unele destul de frumoase si lucioase (din aramit)



_________________
He who is prudent and lies in wait for an enemy who is not , will be victorious.
Sun Tzu - The Art of War
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cold_Fever Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Yogi The Rocket
More than a fan


Data înscrierii: 25/Noi/2005
Mesaje: 33
Locație: Suceava

MesajTrimis: Lun 19 Dec 2005, 2:38    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cold_Fever a scris:
Ar costa cam mult sa le pui pe birou ca ornament. Caci banuiesc ca vrei sa iti cumperi unele destul de frumoase si lucioase (din aramit)
mda, n-am eu bani pt. fite din astea...dar daca as avea...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Yogi The Rocket Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
octav_star
Addicted to snooker


Data înscrierii: 28/Sep/2005
Mesaje: 147
Locație: bucarest

MesajTrimis: Lun 19 Dec 2005, 20:15    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

ar fi tare ca ornament:P.. dar sunt 7 milioane in romania:D bile belgiene



_________________
"Imagination decides everything. "
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui octav_star Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
doglover
Fan


Data înscrierii: 19/Dec/2005
Mesaje: 12

MesajTrimis: Lun 19 Dec 2005, 20:34    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

cat o ciorba intr-un restaurant de lux Smile


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui doglover Trimite mesaj privat
Cold_Fever
Addicted to snooker


Data înscrierii: 26/Noi/2004
Mesaje: 296
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mie 21 Dec 2005, 22:30    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Rolling Eyes



_________________
He who is prudent and lies in wait for an enemy who is not , will be victorious.
Sun Tzu - The Art of War
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cold_Fever Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Razvan
Addicted to snooker


Data înscrierii: 13/Oct/2005
Mesaje: 121
Locație: Brasov

MesajTrimis: Lun 2 Ian 2006, 21:48    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Am de vanzare un set de bile de snooker din aramit de 2" diametru, 10 bile rosii. Pret 200 RON.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Razvan Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Geosh
Fan


Data înscrierii: 03/Mai/2010
Mesaje: 11
Locație: Galati

MesajTrimis: Lun 3 Mai 2010, 12:30    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

buna asta... sa-ti pui bile pe birou.... vreau si eu !! Laughing


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Geosh Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
CosminCtin
Addicted to snooker


Data înscrierii: 15/Feb/2008
Mesaje: 552
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Lun 3 Mai 2010, 18:52    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

poti sa pui o poza, ceva, cu setul de bile? ca eu n-am mai vazut/auzit set cu 10 bile rosii Rolling Eyes



_________________
Laureat al Premiului Oscue - World Open 2010, Shanghai Masters 2011, World Grand Prix 2015
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui CosminCtin Trimite mesaj privat
Geosh
Fan


Data înscrierii: 03/Mai/2010
Mesaje: 11
Locație: Galati

MesajTrimis: Mar 4 Mai 2010, 9:02    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

CosminCtin a scris:
poti sa pui o poza, ceva, cu setul de bile? ca eu n-am mai vazut/auzit set cu 10 bile rosii Rolling Eyes


Da... e cam ciudat...


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Geosh Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
alinapopaa87



Data înscrierii: 04/Aug/2010
Mesaje: 1

MesajTrimis: Mie 4 Aug 2010, 18:12    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Geosh a scris:
CosminCtin a scris:
poti sa pui o poza, ceva, cu setul de bile? ca eu n-am mai vazut/auzit set cu 10 bile rosii Rolling Eyes


Da... e cam ciudat...


Nu s-a postat inca poza cu bilele.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui alinapopaa87 Trimite mesaj privat
Razvan
Addicted to snooker


Data înscrierii: 13/Oct/2005
Mesaje: 121
Locație: Brasov

MesajTrimis: Mie 4 Aug 2010, 22:21    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Anuntul e foarte vechi. Very Happy Erau bile mai mici decat cele normale pentru mese de 6'. Nu mai stiu pe unde sunt bilele acelea...


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Razvan Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Întrebări despre snooker Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community