Subiectul anterior :: Subiectul următor |
Autor |
Mesaj |
Clara White Administrator
Data înscrierii: 21/Noi/2004 Mesaje: 20253 Locație: Snookerland
|
|
Sus |
|
Clara White Administrator
Data înscrierii: 21/Noi/2004 Mesaje: 20253 Locație: Snookerland
|
Trimis: Dum 8 Aug 2010, 15:21 Titlul subiectului: |
|
|
PTC 3
Duminică, 8 august, Academia WSA, Sheffield
Optimile
Mark Selby 4–3 Judd Trump
Barry Hawkins 4–3 Igor Figueiredo
Matthew Selt 2–4 Jack Lisowski
Ian McCulloch 4–2 Liang Wenbo
Dominic Dale 2–4 Andy Hicks
Marcus Campbell 3–4 Tom Ford
Anthony Hamilton 4–2 Andrew Pagett
Mark Davis 4–3 Adrian Gunnell
Sferturile
Mark Selby 4–3 Barry Hawkins
Jack Lisowski 4–1 Ian McCulloch
Andy Hicks 1–4 Tom Ford
Anthony Hamilton 1–4 Mark Davis
Semifinalele
Mark Selby 3–4 Jack Lisowski
Tom Ford 4–2 Mark Davis
FINALA
JACK LISOWSKI 0–4 TOM FORD
16-85(85), 5-60, 28-75(61), 8-83(51)
Breakuri 100(+)
134 Barry Hawkins
110 Anthony Hamilton
101 Mark Selby
.
_________________ Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
|
|
Sus |
|
Clara White Administrator
Data înscrierii: 21/Noi/2004 Mesaje: 20253 Locație: Snookerland
|
Trimis: Joi 12 Aug 2010, 23:12 Titlul subiectului: |
|
|
PTC 4
Sâmbătă, 14 august, Academia WSA, Sheffield
PRIMA . JUMĂTATE . A . TABLOULUI
Runda a 3-a
Mark Selby 4–2 Zhang Anda
Dave Harold 4–1 James McGouran
Ronnie O’Sullivan 4–0 Ryan Day
Stephen Craigie 3–4 Ken Doherty
Mark King NP 0–4 Alex Davies
Anthony McGill 4–0 Stephen Hendry
Dermot McGlichey 4–2 Farakh Ajaib
Judd Trump 4–2 David Grace
Ricky Walden 4–2 David Gilbert
Tony Drago 4–1 Alex Taubman
Joe Jogia 3–4 Ian Burns
Rory MacLeod 4–0 Joe Delaney
Justin Astley 4–0 Hans Blankaert
Joe Swail 3–4 Issara Kachaiwong
Martin Gould 4–2 Ian McCulloch
Marco Fu 4–3 Lee Spick
Allan Taylor 4–1 Reanne Evans
Nigel Bond 2–4 Jamie Walker
Igor Figueiredo 4–3 Antony Parsons
Bjorn Haneveer 4–1 Steve Judd
Dom Dale 4–0 Simon Bedford
Mark Joyce 4–2 Patrick Wallace
Liam Highfield 4–1 Lee Shanker
Alfie Burden 4–0 Michael Wild
Xiao Guodong 4–2 Michael White
Kuldesh Johal 3–4 Michael Judge
Peter Lines 4–1 Kyren Wilson
Adrian Gunnell 4–2 Stephen Ormerod
Michael Wasley 2–4 Jack Lisowski
Mark Davis 4–0 Patrick Einsle
Stephen Maguire 4–0 Nick Jennings
Jamie Cope 4–1 Daniel Skingle
.
Runda a 4-a
Mark Selby 4–1 Dave Harold
Ronnie O’Sullivan 4–1 Ken Doherty
Alex Davies 1–4 Anthony McGill
Dermot McGlichey 0–4 Judd Trump
Ricky Walden 2–4 Tony Drago
Ian Burns 4–1 Rory MacLeod
Justin Astley 4–3 Issara Kachaiwong
Martin Gould 1–4 Marco Fu
Allan Taylor 2–4 Jamie Walker
Igor Figueiredo 3–4 Bjorn Haneveer
Dom Dale 4–0 Mark Joyce
Liam Highfield 1–4 Alfie Burden
Xiao Guodong 4–1 Michael Judge
Peter Lines 4–2 Adrian Gunnell
Jack Lisowski 0–4 Mark Davis
Stephen Maguire 4–1 Jamie Cope
.
Runda a 5-a (Șaisprezecimile)
Mark Selby 0–4 Ronnie O’Sullivan
Anthony McGill 0–4 Judd Trump
Tony Drago 4–3 Ian Burns
Justin Astley 3–4 Marco Fu
Jamie Walker 1–4 Bjorn Haneveer
Dom Dale 4–3 Alfie Burden
Xiao Guodong 2–4 Peter Lines
Mark Davis 3–4 Stephen Maguire
.
Breakuri 100(+)
140 Rory MacLeod
137 Marco Fu
129 Mark Selby
124 Mark Davis
113 Ronnie O’Sullivan
113 Tony Drago
110 Alfie Burden
108 Ronnie O’Sullivan
107 David Gilbert
107 Mark Davis
106 Dom Dale
105 Alfie Burden
102 Stephen Maguire
101 Xiao Guodong
.
_________________ Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Ultima modificare efectuată de către Clara White la Dum 15 Aug 2010, 12:10, modificat de 1 dată în total |
|
Sus |
|
Clara White Administrator
Data înscrierii: 21/Noi/2004 Mesaje: 20253 Locație: Snookerland
|
|
Sus |
|
Clara White Administrator
Data înscrierii: 21/Noi/2004 Mesaje: 20253 Locație: Snookerland
|
Trimis: Lun 16 Aug 2010, 10:54 Titlul subiectului: |
|
|
PTC 4
Luni, 16 august, Academia WSA, Sheffield
Optimile
Ronnie O’Sullivan 4–0 Judd Trump
Tony Drago 2–4 Marco Fu
Bjorn Haneveer 1–4 Dom Dale
Peter Lines 0–4 Stephen Maguire
Barry Pinches 4–1 Matthew Selt
Liu Song 4–3 Jimmy Robertson
Stephen Lee 1–4 Matthew Stevens
Barry Hawkins 1–4 Mark Williams
Sferturile
Ronnie O’Sullivan 4–0 Marco Fu
Dom Dale 4–0 Stephen Maguire
Barry Pinches 4–2 Liu Song
Matthew Stevens 1–4 Mark Williams
Semifinalele
Ronnie O’Sullivan 4–3 Dom Dale
Barry Pinches 4–1 Mark Williams
FINALA
RONNIE O'SULLIVAN 3–4 BARRY PINCHES
107(60)-1, 1-76, 83(83)-0, 85(58 )-31, 0-65, 47-57, 0-64(64)
Breakuri 100(+)
136 Ronnie O’Sullivan
134 Barry Pinches
125 Liu Song
116 Ronnie O’Sullivan
111 Tony Drago
109 Marco Fu
104 Marco Fu
.
_________________ Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
|
|
Sus |
|
Clara White Administrator
Data înscrierii: 21/Noi/2004 Mesaje: 20253 Locație: Snookerland
|
|
Sus |
|
Clara White Administrator
Data înscrierii: 21/Noi/2004 Mesaje: 20253 Locație: Snookerland
|
|
Sus |
|
Clara White Administrator
Data înscrierii: 21/Noi/2004 Mesaje: 20253 Locație: Snookerland
|
|
Sus |
|
Clara White Administrator
Data înscrierii: 21/Noi/2004 Mesaje: 20253 Locație: Snookerland
|
|
Sus |
|
Clara White Administrator
Data înscrierii: 21/Noi/2004 Mesaje: 20253 Locație: Snookerland
|
Trimis: Joi 30 Sep 2010, 22:45 Titlul subiectului: |
|
|
EPTC 2 – Openul de la Bruges
Vineri 1, sâmbătă 2 octombrie, Boudewijn Sea Park, Bruges, Belgia
Rundele a 3-a, a 4-a și a 5-a
Runda a 3-a
Barry Pinches 1–4 Neil Robertson
Jimmy White 4–0 Chris Henry
Mark Joyce 4–3 David Grace
Shaun Murphy 4–1 Kuldesh Johal
Mark Davis 4–2 Kurt Vanoverberghe
Barry Hawkins 4–1 Rod Lawler
Jimmy Robertson 4–0 Laurens De Staelen
Matthew Selt 4–2 Hans Blankaert
Liam Highfield 2–4 Mark Allen
Stephen Lee 4–1 Oliver Brown
Anthony Hamilton 4–0 Kurt Maflin NP
Bjorn Haneveer 4–3 Andrew Norman
Andrew Higginson 4–2 Nick Jennings
Joe Jogia 4–0 Tomasz Skalski
Alfie Burden 4–1 Noppon Saengkham
Anthony McGill 4–0 Aditya Mehta
Igor Figueiredo 2–4 David Singh
Andrew Pagett 4–3 Adam Wicheard
Xiao Guodong 2–4 Zhang Anda
Martin Gould 4–1 Graeme Dott
Ian Glover 1–4 Craig Steadman
Ronnie O’Sullivan NP 0–4 Chen Zhe
Jack Lisowski 4–0 Luc Heirewegh
Peter Ebdon 4–3 Michael Holt
Paul Davison 1–4 Stephen Hendry
Peter Lines 4–2 Ryan Day
Michael Wasley 3–4 Ding Junhui
Stephen Maguire 4–2 Dermot McGlinchey
Andy Hicks 4–0 Reanne Evans
Liu Chuang 4–0 James Welsh
Mark Williams 4–2 Joe Delaney
Nigel Bond 4–1 Jamie Walker
Judd Trump 4–0 Jak Jones
Marcus Campbell 1–4 Chris Norbury
Liang Wenbo 4–1 Adam Stefanów
Kyren Wilson 3–4 Jimmy Michie
Tony Drago 2–4 Ben Woollaston
Dom Dale 4–1 Kevin Van Hove
Tom Ford 4–2 Tino De Witte
Gerard Greene 4–1 Ian Burns
Alan McManus 4–0 Stuart Pettman NP
Stuart Bingham 4–1 Peter Bullen
Ian McCulloch 4–0 Sam Harvey
Mike Dunn 1–4 Robert Milkins
Dave Harold 4–0 Rune Kampe
Fergal O’Brien 4–2 Ken Doherty
Matthew Stevens 4–0 Ali Carter NP
Jamie Jones 4–3 Luca Brecel
Patrick Einsle 0–4 Curd Persijn
Allan Taylor 2–4 Matthew Couch
Marco Fu 4–0 Patrick Wallace
Adrian Gunnell 4–0 James McBain
Steve Davis 3–4 David Morris
Daniel Wells 4–3 Michael Judge
Jamie Cope 4–2 Yvan Van Velthoven
Rory McLeod 4–2 Marcin Nitschke
Ricky Walden 4–1 Thanawat Thirapongpaiboon
Justin Astley 4–0 Pierre Déthier
Michael White 4–0 Maurice Le Duc
Joe Swail 3–4 James Wattana
Mark King 4–0 Yannick Poulain
Joe Perry 4–2 Robbie Williams
Liu Song 4–0 Lasse Münstermann
Mark Selby 4–1 Jamie O’Neill
.
Breakuri 100 (+)
140 Jamie Cope
136 Anthony McGill
135 Tony Drago
131 Martin Gould
130 Rod Lawler
122 Dave Harold
122 Peter Ebdon
118 Judd Trump
114 Mark Williams
112 Andy Hicks
112 Rory Mc Leod
109 Mark Joyce
108 Jamie Jones
108 Michael Holt
106 Marco Fu
104 Mark Williams
103 Nigel Bond
102 Mark Joyce
102 Marco Fu
102 Mark Selby
101 Jimmy Robertson
101 Mark King
100 Igor Figueiredo
100 Jack Lisowski
100 Jimmy White
.
Runda a 4-a (Ultimii 64)
Neil Robertson 2–4 Jimmy White
Mark Joyce 1–4 Shaun Murphy
Mark Davis 1–4 Barry Hawkins
Jimmy Robertson 4–0 Matthew Selt
Mark Allen 2–4 Stephen Lee
Anthony Hamilton 3–4 Bjorn Haneveer
Andrew Higginson 4–2 Joe Jogia
Alfie Burden 4–0 Anthony McGill
David Singh 4–0 Andrew Pagett
Zhang Anda 1–4 Martin Gould
Craig Steadman 3–4 Chen Zhe
Jack Lisowski 1–4 Peter Ebdon
Stephen Hendry 4–3 Peter Lines
Ding Junhui 4–1 Stephen Maguire
Andy Hicks 1–4 Liu Chuang
Mark Williams 4–1 Nigel Bond
Judd Trump 4–1 Chris Norbury
Liang Wenbo 4–3 Jimmy Michie
Ben Woollaston 4–2 Dom Dale
Tom Ford 4–2 Gerard Greene
Alan McManus 1–4 Stuart Bingham
Ian McCulloch 4–1 Robert Milkins
Dave Harold 3–4 Fergal O’Brien
Matthew Stevens 4–0 Jamie Jones
Curd Persijn 1–4 Matthew Couch
Marco Fu 3–4 Adrian Gunnell
David Morris 1–4 Daniel Wells
Jamie Cope 4–3 Rory McLeod
Ricky Walden 4–1 Justin Astley
Michael White 4–3 James Wattana
Mark King 4–2 Joe Perry
Liu Song 1–4 Mark Selby
.
Breakuri 100 (+)
137 Shaun Murphy
136 Gerard Greene
133 Daniel Wells
118 Martin Gould
118 Peter Ebdon
118 Daniel Wells
104 Ding Junhui
101 Mark King
100 Mark Joyce
.
Runda a 5-a (Șaisprezecimile)
Jimmy White 2–4 Shaun Murphy
Barry Hawkins 0–4 Jimmy Robertson
Stephen Lee 2–4 Bjorn Haneveer
Andrew Higginson 3–4 Alfie Burden
David Singh 2–4 Martin Gould
Chen Zhe 3–4 Peter Ebdon
Stephen Hendry 1–4 Ding Junhui
Liu Chuang 2–4 Mark Williams
Judd Trump 0–4 Liang Wenbo
Ben Woollaston 3–4 Tom Ford
Stuart Bingham 4–2 Ian McCulloch
Fergal O’Brien 4–2 Matthew Stevens
Matthew Couch 4–3 Adrian Gunnell
Daniel Wells 4–0 Jamie Cope
Ricky Walden 4–3 Michael White
Mark King 1–4 Mark Selby
.
Breakuri 100 (+)
137 Ding Junhui
129 Jimmy Robertson
126 Mark Selby
124 Mark Selby
120 Liang Wenbo
108 Mark Selby
103 Liu Chuang
.
_________________ Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
|
|
Sus |
|
Clara White Administrator
Data înscrierii: 21/Noi/2004 Mesaje: 20253 Locație: Snookerland
|
|
Sus |
|
Clara White Administrator
Data înscrierii: 21/Noi/2004 Mesaje: 20253 Locație: Snookerland
|
|
Sus |
|
Clara White Administrator
Data înscrierii: 21/Noi/2004 Mesaje: 20253 Locație: Snookerland
|
Trimis: Joi 7 Oct 2010, 23:12 Titlul subiectului: |
|
|
PTC 5
Vineri, 8 și sâmbătă, 9 octombrie, Academia WSA, Sheffield
Rundele a 3-a, a 4-a și a 5-a (Șaisprezecimile)
Runda a 3-a
Barry Pinches 1–4 Ben Harrison
Joe Swail 1–4 Mark Allen
Peter Lines 2–4 Tian Pengfei
Rory McLeod 4–3 Thanawat Thirapongpaiboon
Mark Joyce 4–2 Lasse Münstermann
Xiao Guodong 4–0 Matt Couch
Anthony Hamilton 1–4 Craig Steadman
Kyren Wilson 3–4 James McBain
Mike Dunn 4–2 David Gilbert
Michael Wasley 2–4 Simon Bedford
Liam Highfield 0–4 Allan Taylor
Liu Chuang 4–3 Jeff Cundy
Stephen Maguire 0–4 Aditya Mehta
Fergal O’Brien 3–4 Kurt Maflin
Joe Jogia 4–1 Ryan Day
Ricky Walden 4–1 Jak Jones
Marcus Campbell 4–1 Kishan Hirani
Adam Wicheard 4–0 Steve Judd
Martin Gould 4–0 Joe Delaney
Michael White 3–4 Noppon Saengkham
Gerard Greene 4–1 Nick Jennings
Joe Perry 4–0 Martin McCrudden
Liu Song 4–2 David Morris
Jamie Jones 4–1 Patrick Einsle
Daniel Wells 4–3 Ahmed Aseeri
Dave Harold 2–4 Patrick Wallace
Jamie Cope 4–1 Tommy Ang
Bjorn Haneveer 4–0 James Hill
Liang Wenbo 4–2 John Whitty
Jack Lisowski 4–1 Zhang Anda
Mark Williams 4–0 Mark Miller
Igor Figueiredo 0–4 Issara Kachaiwong
Judd Trump 1–4 Adam Duffy
Alan McManus 4–3 Ken Doherty
Adrian Gunnell 4–0 John Sutton NP
Peter Ebdon 4–0 Danny Douane
Tony Drago 3–4 Ding Junhui
Stuart Bingham 4–1 Tony Knowles
Stephen Lee 4–0 Michael Judge NP
Steve Davis 4–0 James McGouran
Dom Dale 4–1 James Wattana
Stuart Pettman 0–4 Andy Lee
Ian McCulloch 0–4 Kuldesh Johal
Alfie Burden 1–4 Leo Fernandez
Matthew Stevens 4–1 Stephen Hendry
Jimmy White 4–1 Jamie Rhys Clarke
Anthony McGill 4–0 Charlie Walters
Shaun Murphy 4–3 Martin O’Donnell
Paul Davison 2–4 Luca Brecel
Justin Astley 4–1 Reanne Evans
Marco Fu 4–0 Gareth Green
Matthew Selt 1–4 Michael Holt
Jimmy Robertson 4–3 Sam Baird
Mark Davis 4–2 Ali Carter
Ben Woollaston 4–1 Jimmy Michie
Nigel Bond 4–3 Robert Milkins
Andy Hicks 4–0 David Grace
Mark King 2–4 Neil Robertson
Ronnie O’Sullivan NP 0–4 Dermot McGlinchey
Andrew Pagett 0–4 Graeme Dott
Andrew Higginson 4–2 Chen Zhe
Barry Hawkins 4–2 Jamie O’Neill
Tom Ford 2–4 Rod Lawler
Mark Selby 4–0 Stuart Carrington
.
Runda a 4-a
Ben Harrison 2–4 Mark Allen
Tian Pengfei 2–4 Rory McLeod
Mark Joyce 4–2 Xiao Guodong
Craig Steadman 3–4 James McBain
Mike Dunn 0–4 Simon Bedford
Allan Taylor 4–1 Liu Chuang
Aditya Mehta 4–2 Kurt Maflin
Joe Jogia 1–4 Ricky Walden
Marcus Campbell 4–2 Adam Wicheard
Martin Gould 4–1 Noppon Saengkham
Gerard Greene 4–0 Joe Perry
Liu Song 0–4 Jamie Jones
Daniel Wells 1–4 Patrick Wallace
Jamie Cope 4–3 Bjorn Haneveer
Liang Wenbo 4–3 Jack Lisowski
Mark Williams 4–1 Issara Kachaiwong
Adam Duffy 4–2 Alan McManus
Adrian Gunnell 1–4 Peter Ebdon
Ding Junhui 4–1 Stuart Bingham
Stephen Lee 4–0 Steve Davis
Dom Dale 4–0 Andy Lee
Kuldesh Johal 0–4 Leo Fernandez
Matthew Stevens 4–0 Jimmy White
Anthony McGill 1–4 Shaun Murphy
Luca Brecel 4–1 Justin Astley
Marco Fu 4–0 Michael Holt
Jimmy Robertson 4–0 Mark Davis
Ben Woollaston 4–3 Nigel Bond
Andy Hicks 1–4 Neil Robertson
Dermot McGlinchey 1–4 Graeme Dott
Andrew Higginson 4– Barry Hawkins
Rod Lawler 2–4 Mark Selby
.
Runda a 5-a : Șaisprezecimile
Mark Allen 2–4 Rory McLeod
Mark Joyce 4–2 James McBain
Simon Bedford 3–4 Allan Taylor
Aditya Mehta 0–4 Ricky Walden
Marcus Campbell 3–4 Martin Gould
Gerard Greene 3–4 Jamie Jones
Patrick Wallace 4–2 Jamie Cope
Liang Wenbo 1–4 Mark Williams
Adam Duffy 2–4 Peter Ebdon
Ding Junhui 4–3 Stephen Lee
Dom Dale 4–0 Leo Fernandez
Matthew Stevens 4–3 Shaun Murphy
Luca Brecel 1–4 Marco Fu
Jimmy Robertson 4–3 Ben Woollaston
Neil Robertson 4–2 Graeme Dott
Andrew Higginson 4–0 Mark Selby
.
Duminică, 10 octombrie
Optimile
Rory McLeod 4–3 Mark Joyce
Allan Taylor 3–4 Ricky Walden
Martin Gould 0–4 Jamie Jones
Patrick Wallace 4–1 Mark Williams
Peter Ebdon 3–4 Ding Junhui
Dom Dale 4–3 Matthew Stevens
Marco Fu 4–3 Jimmy Robertson
Neil Robertson 2–4 Andrew Higginson
.
Sferturile
Rory McLeod 2–4 Ricky Walden
Jamie Jones 4–3 Patrick Wallace
Ding Junhui 4–2 Dom Dale
Marco Fu 0–4 Andrew Higginson
.
Semifinalele
Ricky Walden 2–4 Jamie Jones
Ding Junhui 4–1 Andrew Higginson
.
FINALA
JAMIE JONES 1–4 DING JUNHUI
Breakuri 100(+)
143 Jamie Jones
136 Tony Drago
135 Jamie Cope
135 Ricky Walden
134 Noppon Saengkham
133 Jimmy Robertson
131 Patrick Wallace
129 Graeme Dott
125 Andrew Higginson
119 Mark Selby
117 Tian Pengfei
116 Kuldesh Johal
116 Ding Junhui
115 Alan McManus
115 Matthew Stevens
115 Marco Fu
114 Marco Fu
113 Mark Selby
112 Dom Dale
112 Marco Fu
110 Robert Milkins
109 Anthony McGill
106 Andy Hicks
106 Michael Holt
104 Gerard Greene
104 Barry Hawkins
104 Andrew Higginson
103 Justin Astley
103 Barry Hawkins
102 Marcus Campbell
102 Rory McLeod
102 Mark Joyce
102 Ricky Walden
101 Luca Brecel
100 Dom Dale
.
_________________ Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
|
|
Sus |
|
Clara White Administrator
Data înscrierii: 21/Noi/2004 Mesaje: 20253 Locație: Snookerland
|
|
Sus |
|
Clara White Administrator
Data înscrierii: 21/Noi/2004 Mesaje: 20253 Locație: Snookerland
|
Trimis: Joi 14 Oct 2010, 22:26 Titlul subiectului: |
|
|
PTC 6
Vineri, 15 și sâmbătă, 16 octombrie, Academia WSA, Sheffield
Rundele a 3-a, a 4-a și a 5-a (Șaisprezecimile)
Runda a 2-a
Barry Pinches 4–3 Sam Baird
Daniel Wells 4–0 Matthew Day
Matthew Couch 0–4 Jimmy Michie
Anthony Hamilton 3–4 Craig Steadman
Liam Highfield 4–1 Noppon Saengkham
Ding Junhui 4–2 Ian Glover
Joe Jogia 4–1 Andrew Norman
Stuart Bingham 4–3 Jamie O’Neill
Bjorn Haneveer 3–4 James McGouran
Martin Gould 4–0 Mitchell Mann
Michael White 0–4 Michael Judge
Ricky Walden 4–3 Michael Wild
Jimmy Robertson 2–4 Chen Zhe
Anthony McGill 4–1 Allan Taylor
Ronnie O’Sullivan NP 0–4 Issara Kachaiwong
Matthew Selt 3–4 Ian Burns
Adrian Gunnell 3–4 Lasse Münstermann
Ian McCulloch 4–0 Ben Harrison
Mark Joyce 4–0 Oliver Brown
Liu Chuang 4–2 Jamie Burnett
Mark Davis 4–3 Adam Wicheard
Andy Hicks 4–2 Charlie Walters
Jack Lisowski 4–2 David Singh
Dave Harold 2–4 Dermot McGlinchey
Peter Lines 4–0 David Morris
Igor Figueiredo 2–4 Leo Fernandez
Stephen Lee 4–0 Damian Wilkes
Marcus Campbell 4–2 Patrick Wallace
Mark King 3–4 Graeme Dott
Joe Perry 4–1 Michael Wasley
Judd Trump 4–0 Lucky Vatnani
Alfie Burden 4–3 Thanawat Thirapongpaiboon
Mark Selby 4–0 Andy Lee
Steve Davis NP 0–4 Jak Jones
Xiao Guodong 4–0 Zhang Anda
Andrew Higginson 4–0 Kurt Maflin
Jamie Jones 4–1 Reanne Evans
Peter Ebdon 4–1 Chris Norbury
Marco Fu 4–3 Stuart Pettman
Mike Dunn 1–4 Mark Allen
Robert Milkins 2–4 Stuart Carrington
Neil Robertson 4–1 Rod Lawler
Dom Dale 4–0 Stephen Ormerod
Kyren Wilson 4–2 Kuldesh Johal
Fergal O’Brien 4–1 Robert Valiant
Ben Woollaston 2–4 Simon Bedford
Tom Ford 4–1 John Whitty
Matthew Stevens 4–1 Stephen Hendry
Andrew Pagett 4–2 Ryan Day
Paul Davison 4–2 Farakh Ajaib
Alan McManus 4–1 Tommy Ang
Shaun Murphy 4–2 David Gilbert
Liang Wenbo 4–1 James Wattana
Rory McLeod 1–4 Joe Delaney
Barry Hawkins 4–1 Jamie Walker
Justin Astley 2–4 Joe Swail
Jamie Cope 4–0 Michael Holt
Jimmy White 4–2 Aditya Mehta
Gerard Greene 2–4 James McBain
Tony Drago 4–0 Kishan Hirani
Liu Song 4–1 David Grace
Stephen Maguire 3–4 Ken Doherty
Nigel Bond 3–4 Patrick Einsle
Mark Williams NP 0–4 Ali Carter
.
Runda a 3-a : ultimii 64
Barry Pinches 3–4 Daniel Wells
Jimmy Michie 4–1 Craig Steadman
Liam Highfield 2–4 Ding Junhui
Joe Jogia 0–4 Stuart Bingham
James McGouran 1–4 Martin Gould
Michael Judge 1–4 Ricky Walden
Chen Zhe 1–4 Anthony McGill
Issara Kachaiwong 1–4 Ian Burns
Lasse Münstermann 0–4 Ian McCulloch
Mark Joyce 3–4 Liu Chuang
Mark Davis 3–4 Andy Hicks
Jack Lisowski 4–2 Dermot McGlinchey
Peter Lines 4–1 Leo Fernandez
Stephen Lee 1–4 Marcus Campbell
Graeme Dottt 4–3 Joe Perry
Judd Trump 4–2 Alfie Burden
Mark Selby 4–0 Jak Jones
Xiao Guodong 4–3 Andrew Higginson
Jamie Jones 4–3 Peter Ebdon
Marco Fu 2–4 Mark Allen
Stuart Carrington 1–4 Neil Robertson
Dom Dale 4–2 Kyren Wilson
Fergal O’Brien 4–1 Simon Bedford
Tom Ford 3–4 Matthew Stevens
Andrew Pagett 1–4 Paul Davison
Alan McManus 2–4 Shaun Murphy
Liang Wenbo 4–0 Joe Delaney
Barry Hawkins 0–4 Joe Swail
Jamie Cope 1–4 Jimmy White
James McBain 4–1 Tony Drago
Liu Song 4–2 Ken Doherty
Patrick Einsle 3–4 Ali Carter
.
Runda a 4-a : șaisprezecimile
Daniel Wells 4–1 Jimmy Michie
Ding Junhui 2–4 Stuart Bingham
Martin Gould 4–1 Ricky Walden
Anthony McGill 4–2 Ian Burns
Ian McCulloch 4–3 Liu Chuang
Andy Hicks 4–1 Jack Lisowski
Peter Lines 0–4 Marcus Campbell
Graeme Dott 4–1 Judd Trump
Mark Selby 4–3 Xiao Guodong
Jamie Jones 4–3 Mark Allen
Neil Robertson 1–4 Dom Dale
Fergal O’Brien 0–4 Matthew Stevens
Paul Davison 1–4 Shaun Murphy
Liang Wenbo 4–1 Joe Swail
Jimmy White 4–3 James McBain
Liu Song 0–4 Ali Carter
.
_________________ Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
|
|
Sus |
|
|