Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Mai urmariti si alte sporturi pe Eurosport?
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Următoare
 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Unele și altele
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
snookerfan97
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Ian/2010
Mesaje: 738
Locație: Brasov

MesajTrimis: Joi 22 Iul 2010, 15:00    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Se pare ca in etapa de marti Jens Voigt a cazut pe o coborare si si-a rupt bicicleta. Desi grav ranit Jens a vrut sa termine turul si a trebuit sa continuie cursa pe o bicicleta de copii. In acest filmulet puteti vedea o poza cu Jens pe accea bicicleta: http://www.youtube.com/watch?v=GiNrMy0nxWw&cc=1
Incredibila vointa de a termina turul a acestui ciclist.
Felicitari !!!!!!! Applause



_________________
Whoever called snooker 'chess with balls' was rude, but right.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snookerfan97 Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
danacateia
Addicted to snooker


Data înscrierii: 14/Sep/2009
Mesaje: 967
Locație: Brasov

MesajTrimis: Sâm 24 Iul 2010, 10:00    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Andy va fi se pare tot cel mai bun tanar si anul acesta !
Nu cred ca-l va putea intrece la contratimp pe Contador Sad
Poate la anul!



_________________
Laureată a Premiului Oscue - UK Championship 2009, Turneul special de calificare la Masters 2010, China Open 2010
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui danacateia Trimite mesaj privat
danacateia
Addicted to snooker


Data înscrierii: 14/Sep/2009
Mesaje: 967
Locație: Brasov

MesajTrimis: Lun 26 Iul 2010, 10:33    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

DECI CONTADOR DIN NOU !
Cu regrete pentru Andy ,daca n-ar fi fost lantul ala la mijloc poate altfel ar fi stat lucrurile.....
C'est fini.....
Ne pregatim de urmatorul tur ....



_________________
Laureată a Premiului Oscue - UK Championship 2009, Turneul special de calificare la Masters 2010, China Open 2010
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui danacateia Trimite mesaj privat
snookerclau
Addicted to snooker


Data înscrierii: 18/Feb/2008
Mesaje: 869
Locație: Buzau

MesajTrimis: Lun 26 Iul 2010, 19:17    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mda,din nou Contador,mai slab de data aceasta insa pt mine a fost o deceptie mare de tot din toate punctele de vedere inclusiv comportamental,Andy Schleck.Mai avea un pic Contador si-l lua acasa,asa se imbratisau si se pupau pe unde apucau Shocked Sincer,preferam sa-l vad pe Lance dopat pana-n dinti si neprins zburand peste Pirinei,decat pe astia doi care-si faceau cu ochiul pe Tourmalet la sfarsitul etapei pe care am asteptat-o tot turul. Crying or Very sad Eu am ramas asa cu un gust amar Crying or Very sad



_________________
Laureată a Premiului Oscue - Shanghai Masters 2010, International Championship 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snookerclau Trimite mesaj privat
mircea22
Addicted to snooker


Data înscrierii: 17/Feb/2009
Mesaje: 1198
Locație: Oltenia

MesajTrimis: Lun 26 Iul 2010, 20:42    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

snookerclau a scris:

decat pe astia doi care-si faceau cu ochiul pe Tourmalet la sfarsitul etapei pe care am asteptat-o tot turul. Crying or Very sad Eu am ramas asa cu un gust amar Crying or Very sad

Părerea mea - Andy a dat totul pe Tourmalet, dar nu a putut să-l distanţeze pe Contador. La rândul său, spaniolul, a atacat, dar fără succes. Asta înseamnă că cei doi au fost egali pe munte, iar la contratimp Schleck nu a fost departe de Contador. Este tânăr Andy, în 2 ani o să se pună la punct şi la contratimp.



_________________
"That's inches away from being millimetre perfect." (Ted Lowe)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui mircea22 Trimite mesaj privat
snookerfan97
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Ian/2010
Mesaje: 738
Locație: Brasov

MesajTrimis: Sâm 11 Sep 2010, 21:49    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Urmareste cineva La Vuelta ? Smile



_________________
Whoever called snooker 'chess with balls' was rude, but right.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snookerfan97 Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
danacateia
Addicted to snooker


Data înscrierii: 14/Sep/2009
Mesaje: 967
Locație: Brasov

MesajTrimis: Dum 12 Sep 2010, 8:15    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

snookerfan97 a scris:
Urmareste cineva La Vuelta ? Smile

Bineinteles!
Si ar fi multe de comentat ,nu mai departe de accidentarea de ieri a lui Igor Anton ,liderul competitiei si de eliminarea de acum cateva etape a lui Andy care mie mi s-a parut exagerata si de revenirea lui Cavendisk ,care a castigat 2 etape consecutive ......Iata situatia in acest moment:
tricou rosu-NIBALI, V.LIQ
tricou verde-CAVENDISH, M.THR
tricou cu buline-MONCOUTIE, D.COF
tricou alb-RODRIGUEZ, J.KAT
castigatorul ultimei etape-RODRIGUEZ, J.KAT

Cu trei spanioli pe locurile 2-5 , Spania are mari sanse sa castige LaVuelta.
Eu ii tin pumnii lui Frank Slech, care e pe locul 6 in acest moment ,s-au chiar lui Nibali, ca tot e pe primul loc ! Smile



_________________
Laureată a Premiului Oscue - UK Championship 2009, Turneul special de calificare la Masters 2010, China Open 2010
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui danacateia Trimite mesaj privat
snookerfan97
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Ian/2010
Mesaje: 738
Locație: Brasov

MesajTrimis: Dum 12 Sep 2010, 9:31    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eu cred ca favoriti sunt Vincenzo Nibali si Joaquin Rodriguez Very Happy



_________________
Whoever called snooker 'chess with balls' was rude, but right.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snookerfan97 Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
danacateia
Addicted to snooker


Data înscrierii: 14/Sep/2009
Mesaje: 967
Locație: Brasov

MesajTrimis: Mar 14 Sep 2010, 13:33    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

tricou rosu -RODRIGUEZ, J.KAT
tricou verde-CAVENDISH, M.THR
tricou cu buline-MONCOUTIE, D.COF
tricou alb-RODRIGUEZ, J.KAT
castigatorul ultimei etape-NIEVE, M.EUS

Dupa cum stiti urmeaza contratimp si vom vedea cine si cat va recupera din diferente :
33 secunde-NIBALI, V.-LIQ
53 secunde-MOSQUERA, E.-XAC
2min si 16 secunde- SCHLECK, F.-SAX
3min si 01 secunde -ROCHE, N.- ALM



_________________
Laureată a Premiului Oscue - UK Championship 2009, Turneul special de calificare la Masters 2010, China Open 2010
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui danacateia Trimite mesaj privat
danacateia
Addicted to snooker


Data înscrierii: 14/Sep/2009
Mesaje: 967
Locație: Brasov

MesajTrimis: Mie 15 Sep 2010, 11:00    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

ora de start la contratimpul de astazi pentru favoriti-ultimii 20 in ordinea plecarii (din site-ul oficial al intrecerii)-la care noi mai adaugam 1 ora :
20ș 131 BAKELANDTS, Jan Omega Pharma - Lotto 16:03
19ș 51 ARROYO, David Caisse D'Epargne 16:05
18ș 114 KASHECHKIN, Andrey Lampre - Farese Vini 16:07
17ș 91 LE MEVEL, Christophe FDJ 16:09
16ș 184 GUSEV, Vladimir Team Katusha 16:11
15ș 57 PLAZA, Ruben Caisse D'Epargne 16:13
14ș 186 KARPETS, Vladimir Team Katusha 16:15
13ș 65 MONCOUTIE, David Cofidis, le credit en ligne 16:17
12ș 58 SÁNCHEZ, Luis León Caisse D'Epargne 16:19
11ș 75 NIEVE, Mikel Euskaltel - Euskadi 16:21
10ș 8 SASTRE, Carlos Cervelo Test Team 16:23
9ș 214 GARCÍA, David Xacobeo Galicia 16:25
8ș 9 TONDO, Xavier Cervelo Test Team 16:27
7ș 101 DANIELSON, Thomas Garmin - Transitions 16:29
6ș 179 VELITS, Peter Team HTC - Columbia 16:31
5ș 11 ROCHE, Nicholas AG2R - La Mondiale 16:33
4ș 209 SCHLECK, Frank Team Saxo Bank 16:36
3ș 211 MOSQUERA, Ezequiel Xacobeo Galicia 16:39
2ș 126 NIBALI, Vincenzo Liquigas - Doimo 16:42
1ș 181 RODRIGUEZ, Joaquin Team Katusha 16:45



_________________
Laureată a Premiului Oscue - UK Championship 2009, Turneul special de calificare la Masters 2010, China Open 2010
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui danacateia Trimite mesaj privat
danacateia
Addicted to snooker


Data înscrierii: 14/Sep/2009
Mesaje: 967
Locație: Brasov

MesajTrimis: Sâm 20 Noi 2010, 8:49    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

http://www.9am.ro/stiri-revista-presei/Incredibil/203632/VIDEO-Doi-ingineri-unguri-au-inventat-bicicleta-fara-lant.html
Din pacate prea tarziu pentru Andy Scleck!



_________________
Laureată a Premiului Oscue - UK Championship 2009, Turneul special de calificare la Masters 2010, China Open 2010
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui danacateia Trimite mesaj privat
Costin



Data înscrierii: 09/Mar/2011
Mesaje: 4

MesajTrimis: Vin 11 Mar 2011, 13:32    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

danacateia a scris:
http://www.9am.ro/stiri-revista-presei/Incredibil/203632/VIDEO-Doi-ingineri-unguri-au-inventat-bicicleta-fara-lant.html
Din pacate prea tarziu pentru Andy Scleck!


Sper că nu se supără cineva că readuc acest thread la lumină dar totuși, mă roade o întrebare la această invenție: cu vitezele de pe foaie, ce se întâmplă? Rolling Eyes


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Costin Trimite mesaj privat
danacateia
Addicted to snooker


Data înscrierii: 14/Sep/2009
Mesaje: 967
Locație: Brasov

MesajTrimis: Vin 11 Mar 2011, 15:13    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eu nu am inteles intrebarea ,dezvolta putin subiectul te rog Confused
Apropo ,au reinceput cursele de ciclism ,fanii probabil ca stiu ,ce ziceti de Vinokourov, e in carti?



_________________
Laureată a Premiului Oscue - UK Championship 2009, Turneul special de calificare la Masters 2010, China Open 2010
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui danacateia Trimite mesaj privat
Angela40
A super fan


Data înscrierii: 28/Feb/2009
Mesaje: 92
Locație: Oradea

MesajTrimis: Vin 11 Mar 2011, 18:33    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eu urmaresc turnee de tenis cele mai importante ,nu la toate am timp.
Cineva mai iubeste tenisul ?


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Angela40 Trimite mesaj privat
danacateia
Addicted to snooker


Data înscrierii: 14/Sep/2009
Mesaje: 967
Locație: Brasov

MesajTrimis: Sâm 12 Mar 2011, 19:01    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eu una am putine sporturi pe care NU le urmaresc,CUM AR FI HOCHEIUL PE IARBA SI FOTBALUL AMERICAN.
Apropo de tenis sunt fan Federer si Clijsters!



_________________
Laureată a Premiului Oscue - UK Championship 2009, Turneul special de calificare la Masters 2010, China Open 2010
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui danacateia Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Unele și altele Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Următoare
Pagina 11 din 12

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community