Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Finala O'Sullivan / Higgins
Du-te la pagina Anterioară  1, 2
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2004-2005 » The Masters 2005
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Posseidon
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Noi/2004
Mesaje: 459
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Lun 21 Feb 2005, 1:01    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ei, pana atunci, mai draga, eu fac o rotatie de 180 grade la stanga spre patutul meu. Ca tare mi-e somn, v-am pupat pe toti, sper sa ne mai auzim din cand in cand, dar eu tre' sa ma apuc de-o licenta cat se poate de serioasa. Sa tineti forumu asta cald. Very Happy



_________________
I'm unclean, a libertine
Laureat al Premiului Oscue - Campionatul Mondial 2019
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Posseidon Trimite mesaj privat
Ronnie STRATAN O Sullivan
More than a fan


Data înscrierii: 17/Feb/2005
Mesaje: 31

MesajTrimis: Lun 21 Feb 2005, 1:03    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Il tin io, numai sa ma lase fetele astea Smile
Exclamation




Ultima modificare efectuată de către Ronnie STRATAN O Sullivan la Lun 21 Feb 2005, 7:08, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Ronnie STRATAN O Sullivan Trimite mesaj privat
Posseidon
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Noi/2004
Mesaje: 459
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Lun 21 Feb 2005, 1:05    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ronnie STRATAN O Sullivan a scris:
Il tin io, numai sa ma lase fetele astea Smile
Exclamation


Te lasa, ca-s fete bune si nu-s pe interes. Razz Very Happy



_________________
I'm unclean, a libertine
Laureat al Premiului Oscue - Campionatul Mondial 2019
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Posseidon Trimite mesaj privat
Ronnie STRATAN O Sullivan
More than a fan


Data înscrierii: 17/Feb/2005
Mesaje: 31

MesajTrimis: Lun 21 Feb 2005, 1:21    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Or fi bune cu tine, Posi, ca pe mine ma folosesc pe post de facaletz Crying or Very sad Intreaba pe Miss Hendry, ca subscrie Rolling Eyes


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Ronnie STRATAN O Sullivan Trimite mesaj privat
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Lun 21 Feb 2005, 1:27    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

E misses Hendry, just for the record.



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Lun 21 Feb 2005, 1:41    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ronnie STRATAN O Sullivan a scris:
Captain's log, stardate unu si jumatate noaptea: e prea tarziu sa mai fac diferenta intre miss si misses


Nu ca ai fi facut-o vreodata. Rolling Eyes



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Aura
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 345
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Lun 21 Feb 2005, 16:15    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Desi final s-a terminat cam de multisor si deja s-a cam "racit" subiectul nu pot sa nu repet si eu ce s-a mai zis: SUUUPPEEER

Nici nu puteam sa cer mai mult. Ronnie s-a intrecut pe sine aseara. Si chiar daca nu mai e atat de rapid pe cat era pe vremuri are un joc fff antrenant si care te lasa masca. Higgi a jucat si el bine..greseli putine..in mod normal ar fi castigat finala in fata altor jucatori..dar se pare ca n-a fost de ajuns. Oricum ma bucur ca si-a regasit forma. Smile[/b]



_________________
"I want to make the balls talk, that's what it is all about." Ronnie
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Aura Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
CristinaRo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 1025
Locație: Ploiesti

MesajTrimis: Lun 21 Feb 2005, 19:50    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Draga Aura nu esti singura care posteaza tarziu.
Si eu postez cam tarziu dar vreau sa-mi spun parerea.

Cred ca John a jucat excelent, dar Ronnie a fost fantastic! Extraterestru cateodata, cum a zis Marius Ancuta!
Un meci superb!!!
Amandoi jucatorii au jucat foarte bine si noi am avut parte de o seara exceptionala, cu snooker la superlativ.
Ce ne puteam dori mai mult de la aceasta finala? Da, unii ar fi dorit sa castige John, care a jucat excelent. dar Ronnie a fost mult mai bun.

Felicitari Ronnie O'Sullivan!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy



_________________
Laureată a Premiului Oscue - Masters 2010, Wuxi Classic 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui CristinaRo Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
luiza_hunter
Addicted to snooker


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 422
Locație: Constanța

MesajTrimis: Mar 22 Feb 2005, 16:30    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

FRUMOS Ronnie a jucat super frumos ... Wink Wink .. dar tot mai frumoasa a fost finala de anu` trecut si m`am bucurat tare mult sa vad ultimul meci ...Mi`am revazut febletea ... OMG frumos mai era Laughing Laughing Laughing ....



_________________
HUNTER Lover 4 EVER!!! ...♥ PAUL!!!!!!
" daca vom ajunge in rai, sa nu ne miram de va fi sa vedem printre ingeri si unul cu tacul in mana..."
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui luiza_hunter Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Cosmin
A super fan


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 88
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mie 23 Feb 2005, 20:05    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Stiu ca turneul s-a termiat de cateva zile insa anumite motive tehnice m-au tinut departe de internet o perioada si nu am putut sa imi exprim parerea (nu stiu daca interesa pe cineva) despre The Masters. Mi-a parut rau ca Mark nu a resusit sa isi stapaneasca nervii si sa il bate pe White (ce meci ar fi fost intre el si Ronnie). M-a bucurat jocul lui Ronnie (superb) si fanii lui Jimmy. Numai pentru ei ar fi meritat ca Jimmy sa castige turneul.



_________________
Walk on, walk on with hope in your heart
And you'll never walk alone,
You'll never, ever walk alone.
Walk on, walk on with hope in your heart
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cosmin Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20081
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Mie 23 Feb 2005, 23:16    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Bine ca ai depasit "problemele tehnice" si te-ai intors printre noi. Sigur ca parerea ta ne intereseaza. Ne intereseaza parerile tuturor membrilor & vizitatorilor mai ales daca ele sunt exprimate cu politețe, (eventual, ceva) umor (nu strica !) si deschidere spre schimbul de idei (uneori, in contradictoriu !). In legatura cu Mark, ma bucur (si sper) ca este pe cale sa-si revina. Daca nu a reusit sa-l invinga pe Jimmy (care numai in forma nu se poate spune ca este), greu ar fi de imaginat cum ar fi facut față lui Ronnie...



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Cosmin
A super fan


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 88
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Joi 24 Feb 2005, 0:15    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ma gandeam ca jocul bun al lui Ronnie il va face pe Mark sa incerce sa isi depaseasca forma slaba. Oricum e bine ca a reusit sa treaca de primul tur si sper ca in sezonul urmator sa ajunga macar la jumate din potentialul pe care il are.



_________________
Walk on, walk on with hope in your heart
And you'll never walk alone,
You'll never, ever walk alone.
Walk on, walk on with hope in your heart
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cosmin Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
luiza_hunter
Addicted to snooker


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 422
Locație: Constanța

MesajTrimis: Joi 24 Feb 2005, 19:31    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

PAUL PAUL HUNTER HUNTER el trebuie sa isi revina si sa BOOM BOOM il bata pe Ronnie Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing



_________________
HUNTER Lover 4 EVER!!! ...♥ PAUL!!!!!!
" daca vom ajunge in rai, sa nu ne miram de va fi sa vedem printre ingeri si unul cu tacul in mana..."
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui luiza_hunter Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Smaranda
Addicted to snooker


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 332

MesajTrimis: Mie 2 Mar 2005, 1:31    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

... pana isi revine Hunter, vad bine ca ti-ai revenit tu....



_________________
Score one-four-seven... Snooker heaven!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Smaranda Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2004-2005 » The Masters 2005 Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2
Pagina 2 din 2

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community