Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Premiul Oscue pentru pronostic : Shanghai Masters 2010
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Următoare
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2010-2011 » Shanghai Masters 2010
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
danacateia
Addicted to snooker


Data înscrierii: 14/Sep/2009
Mesaje: 967
Locație: Brasov

MesajTrimis: Lun 13 Sep 2010, 6:17    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Felicitari tuturor,mai ales ca a fost un turneu greu de pronosticat dupa evolutia mai mult decat surprinzatoare a multora dintre favoriti !
Applause Applause Applause



_________________
Laureată a Premiului Oscue - UK Championship 2009, Turneul special de calificare la Masters 2010, China Open 2010
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui danacateia Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Mar 14 Sep 2010, 12:59    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Dl Ștefan Todor m-a anunțat că au fost activate toate conturile de EP ale premianților, mai puțin cel al lui Maryusg. Maryusg este rugat să mă contacteze urgent, ca să-mi comunice care este varianta pentru care optează (dintre cele două pe care tot el le-a propus). Smile

MANY THANKS, MR TODOR !



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Raul22_Rocket
Addicted to snooker


Data înscrierii: 09/Mai/2010
Mesaje: 130
Locație: Sibiu

MesajTrimis: Mar 14 Sep 2010, 13:51    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Multumim! Very Happy



_________________
Fan Ronnie O'Sullivan...
Laureat al Premiului Oscue - UK Championship 2010
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Raul22_Rocket Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Mar 14 Sep 2010, 19:36    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Avem debutanți Europlayer și îi rog pe cei care au un antrenament mai mare în acest sens să ne ajute enumerând, aici, "pașii" care trebuie parcurși pentru activarea contului.

Mulțumesc fain. Very Happy



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Cristi
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Ian/2010
Mesaje: 588
Locație: Galati

MesajTrimis: Mar 14 Sep 2010, 22:04    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eu unul m-am descurcat singur Smile Pt cine nu reuseste: Intrati pe site-ul http://www.eurosportplayer.ro/ si autentificati-va cu adresa de mail si selectati "ati uitat parola" ... Veti primi mail imediat cu parola si veti putea sa va conectati... puteti schimba parola ulterior... Succes.



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Masters 2013, Players Championship 2019
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cristi Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Mie 15 Sep 2010, 13:00    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mulțumesc, Cristi. Smile Este posibil să existe unele probleme. Eu nu am Eurosport player, astfel că nu eram în măsură să prevăd & previn posibilele nelămuriri ale premianților debutanți.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Raul22_Rocket
Addicted to snooker


Data înscrierii: 09/Mai/2010
Mesaje: 130
Locație: Sibiu

MesajTrimis: Mie 15 Sep 2010, 13:58    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Si eu am incercat ieri dupa-masa exact la fel si a mers. Am primit parola pe mail, iar apoi m-am logat, totul fiind ok Very Happy



_________________
Fan Ronnie O'Sullivan...
Laureat al Premiului Oscue - UK Championship 2010
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Raul22_Rocket Trimite mesaj privat
snookerclau
Addicted to snooker


Data înscrierii: 18/Feb/2008
Mesaje: 869
Locație: Buzau

MesajTrimis: Mie 15 Sep 2010, 20:17    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Si eu m-am pus in pas cu tehnologia. Multumesc mult de tot, tuturor! Very Happy



_________________
Laureată a Premiului Oscue - Shanghai Masters 2010, International Championship 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snookerclau Trimite mesaj privat
maryusg
Addicted to snooker


Data înscrierii: 29/Oct/2009
Mesaje: 218
Locație: Zalau

MesajTrimis: Joi 16 Sep 2010, 9:27    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Multumesc! Am primit si eu prelungirea cu inca o luna.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui maryusg Trimite mesaj privat
Theodor Cepraga
Addicted to snooker


Data înscrierii: 29/Oct/2008
Mesaje: 249
Locație: Tecuci

MesajTrimis: Joi 2 Dec 2010, 17:54    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Clara White a scris:
Avem debutanți Europlayer și îi rog pe cei care au un antrenament mai mare în acest sens să ne ajute enumerând, aici, "pașii" care trebuie parcurși pentru activarea contului.

Mulțumesc fain. Very Happy


Sunt si eu debutant. Am castigat la World Open o luna pe Eurosport Player incepand cu 4 decembrie. Cum imi activez contul ca am citit aici si nu m-am lamurit. Multumesc pentru ajutor


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Theodor Cepraga Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Vin 3 Dec 2010, 2:12    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Theo, dacă nu ți se va activa contul la data stabilită, te rog să mă anunți imediat, aici, pe forum. Ți-am transmis și ție scrisoarea pe care am trimis-o la Eurosport (cu datele de activare alese de câștigători) și cred că setările lor au fost deja făcute. Dacă nu, o să iau din nou legătura cu ei. Sper să nu fie cazul.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Cristi
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Ian/2010
Mesaje: 588
Locație: Galati

MesajTrimis: Vin 3 Dec 2010, 10:49    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Clara...cred ca a fost o greseala din partea celor de la eurosport...Eu aveam un abonament pe o luna de la o alta editie si am specificat ca sa imi fie prelungit de la o anumita data(nu cand se termina)...Numai ca ei l-au prelungit in continuare cand a expirat cel de o luna. Nu e mare bai, numai sa nu fie activat si abonamentul lui Theodor Cepraga tot de atunci pt ca acum e deja expirat...



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Masters 2013, Players Championship 2019
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cristi Trimite mesaj privat
Theodor Cepraga
Addicted to snooker


Data înscrierii: 29/Oct/2008
Mesaje: 249
Locație: Tecuci

MesajTrimis: Vin 3 Dec 2010, 17:01    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Maine o sa verific. Dar eu credeam ca trebuie sa introduc codul promotional sau ceva de genu. Doar intru pe site maine si o sa mearga? Eu nu inteleg sistemul de functionare de asta intrebam

Am incercat sa-mi fac cont. Si imi zice sa selectez oferta. Trebuie sa completez ceva la cont promotional?


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Theodor Cepraga Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Vin 3 Dec 2010, 21:53    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Theo, iată ce a scris Cristi :
Cristi a scris:
Pt cine nu reuseste: Intrati pe site-ul http://www.eurosportplayer.ro/ si autentificati-va cu adresa de mail si selectati "ati uitat parola" ... Veti primi mail imediat cu parola si veti putea sa va conectati... puteti schimba parola ulterior... Succes.


Cristi, nu mai știu despre ce concurs era vorba, dar trebuia să mă anunți imediat... De obicei, nu intervin erori, dar...



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Theodor Cepraga
Addicted to snooker


Data înscrierii: 29/Oct/2008
Mesaje: 249
Locație: Tecuci

MesajTrimis: Sâm 4 Dec 2010, 8:33    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Am reusit. am cont si parola asa cum a spus crisiti. Dar zice: ABONAMENT INACTIV. si azi e 4 decembrie. ce mai e de facut?


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Theodor Cepraga Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2010-2011 » Shanghai Masters 2010 Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Următoare
Pagina 7 din 8

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community