Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

General
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2010-2011 » World Open 2010
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Adi4Ebbo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Sep/2010
Mesaje: 1194
Locație: Craiova

MesajTrimis: Joi 30 Sep 2010, 12:18    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

foarte tare!! mai ales finalul. Laughing Laughing Laughing


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Adi4Ebbo Trimite mesaj privat
Theodor Cepraga
Addicted to snooker


Data înscrierii: 29/Oct/2008
Mesaje: 249
Locație: Tecuci

MesajTrimis: Joi 30 Sep 2010, 13:26    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Combinatie intre Bill Werbeniuk si Stephen Lee LOL...cea mai buna faza


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Theodor Cepraga Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
XLNC
Addicted to snooker


Data înscrierii: 12/Aug/2009
Mesaje: 104
Locație: Ploiesti

MesajTrimis: Joi 30 Sep 2010, 15:00    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Am terminat intr-un final de vazut inregistrarile meciurilor.
Cel mai greu mi-a fost sa evit prietenii si forumul pentru a nu afla rezultatele.

Formatul turneului cred ca e interesant si demn de retinut pe viitor.
Deschide oportunitati.

Meciuri frumoase chiar daca favoritii mei nu s-au calificat in finala, doar unul in semifinala.

147-le frumos dar faza de la ultima neagra ... hm, depinde de "gust".

Robertson (Sonnenkind, cum ii spun eu si nu cu rautate ...si eu sunt o corcitura de neamt Smile ) si-a confirmat statutul, desi nu e jucatorul meu preferat (e ceva ... nu stiu ce, in atitudinea tipului care ma deranjeaza) e cel mai in forma jucator "azi".

Comentatorii au fost parca mai suportabili, Ancuta parca nu s-a mai bagat asa pe nepusa masa peste Dl. Bontea, a recidivat insa de 2- 3 ori cu pauzele din mijlocul frazelor fara niciun motiv, nici faze interesante la masa, nici fraze complicate.
Cat despre insistenta cu care cauta sinonime, se pare ca nimeni si nimic nu il poate dezbara de redundanta din exprimare.
Si-a dat totusi cu firma in cap in doua ocazii; atunci cand era nedumerit de ce sponsorii aveau pretentia de a spellui 1 ... 2 bet dot com. Smile, il intreb pe dl. Ancuta: 2 english 4U?Wink ... a doua, a fost cand l-a intrebat pe Daniel Bontea: "de viitor pushtiu, nu?" Smile))) "Pushtiul" fiind campionul mondial si tipul care a castigat 6 finale din 6!!!! Seems that "future is now" Smile

Se pare insa ca a renuntat la "bila de joc, meci si turneu" Smile)) tocmai cand ii rugasem si pe comentatorii de la tenis sa spuna si ei "minge de game, set, meci, turneu si mare slem" Wink



_________________
I want to be smarter than ... yesterday.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui XLNC Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2010-2011 » World Open 2010 Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
Pagina 12 din 12

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community