Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Tac Snooker ACUERATE Classic de VANZARE !

 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Forum general
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
CirstianRazvan



Data înscrierii: 01/Mar/2009
Mesaje: 6

MesajTrimis: Lun 1 Noi 2010, 22:53    Titlul subiectului: Tac Snooker ACUERATE Classic de VANZARE ! Răspunde cu citat (quote)

Salut

VAND tacul meu Acuerate Classic pe care il detin de 4 ani . Cu cutia lui originala in stare sa zicem ,, asa si asa ,, pt. ca a vazut multe aeroporturi si a fost tratat ca atare Smile .

Pt. cei pasionati ... are semnaturi ORIGINALE pe cutie cu : Jimmy White , Ian Mac Culoch , Shaun Murphy , Alan Mc Manus , Matthew Stevens si CRED ca si Ken Doherty !

PRET NOU : 450 EUR .

PRET Vanzare : 250 EUR .

Pt. cei interesati Tel : 0731 22 99 79


Bafta Smile



_________________
Cirstian Razvan
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui CirstianRazvan Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20200
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Mar 2 Noi 2010, 17:49    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Anunțul m-a cam speriat, Răzvan : sper că ai/vrei un tac nou și că despărțirea de Acuerate Classic nu înseamnă, ferească Dumnezeu, că abandonezi snookerul...

But GOOD LUCK, any way you choose !



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
mihnea
Addicted to snooker


Data înscrierii: 31/Mai/2009
Mesaje: 289

MesajTrimis: Mie 3 Noi 2010, 17:18    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nicio problema...va fi inlocuit zilele viitoare.



_________________
”It was a hit and hope, and he forgot to hit it”
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui mihnea Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20200
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Sâm 6 Noi 2010, 15:42    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Thanks, Mihnea. M-am mai liniștit. Wink Very Happy



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
CirstianRazvan



Data înscrierii: 01/Mar/2009
Mesaje: 6

MesajTrimis: Lun 15 Noi 2010, 4:35    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Il schimb doar cu unul Handmade . Dar din pacate cred ca abia in 4-5 saptamani il primesc asa ca la ultima etapa voi juca tot cu Acuerate .

pt. mihnea ... va fi un O MIN Cue one piece Smile


bafta



_________________
Cirstian Razvan
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui CirstianRazvan Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
mihnea
Addicted to snooker


Data înscrierii: 31/Mai/2009
Mesaje: 289

MesajTrimis: Joi 18 Noi 2010, 6:02    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Aha, mersi. Daca e 4-5 saptamani ca la mine, pana ii mai fac baietii un splice, pana se mai usuca si el ca..deh..doar de aia e lemn. Oricum, prima regula: nu grabi niciodata un producator de tacuri.
O curiozitate am si eu. E tot cui? Sau te-ai gandit si tu la un 9, 9si ceva? (nu zic 10,3 ca mine)



_________________
”It was a hit and hope, and he forgot to hit it”
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui mihnea Trimite mesaj privat
CirstianRazvan



Data înscrierii: 01/Mar/2009
Mesaje: 6

MesajTrimis: Mie 24 Noi 2010, 4:03    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

NU va mai fi cui Smile adica vreo 7 ce am eu acum. Din cate am inteles va fi de 9 ... dar exact voi vedea cand il voi primi !



_________________
Cirstian Razvan
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui CirstianRazvan Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Forum general Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community