Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

General
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2010-2011 » Premier League 2010
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Angela40
A super fan


Data înscrierii: 28/Feb/2009
Mesaje: 92
Locație: Oradea

MesajTrimis: Sâm 27 Noi 2010, 20:03    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Bine ai venit. Laughing
Pe acest forum nu vorbim de fotbal si mai ales de cel romanesc. Twisted Evil


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Angela40 Trimite mesaj privat
Golan Trevize
Addicted to snooker


Data înscrierii: 18/Noi/2010
Mesaje: 248
Locație: Dom's Home

MesajTrimis: Sâm 27 Noi 2010, 21:29    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Chiar nu difuzează nimeni meciurile din seara asta? Sad Vă rog ajutor măcar un cod de recomandare pentru http://www.bet365.com/home/?lng=23 ... văd că aici ar putea să fie urmărite live... dar nu am cont Sad



_________________
#seeuspacecowboys #seeuspacecowgirls #2071
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Golan Trevize Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Angela40
A super fan


Data înscrierii: 28/Feb/2009
Mesaje: 92
Locație: Oradea

MesajTrimis: Sâm 27 Noi 2010, 22:11    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

http://www.bet365.com/extra/extra.aspx?ContentPath=LiveStreaming%2cStreaming&rn=4381741577
incearca.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Angela40 Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20081
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Sâm 27 Noi 2010, 22:24    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sau http://livesocceruk.blogspot.com



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
mircea22
Addicted to snooker


Data înscrierii: 17/Feb/2009
Mesaje: 1197
Locație: Oltenia

MesajTrimis: Dum 28 Noi 2010, 1:08    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Să-l vezi pe Ronnie mulțumit de jocul său este ceva mai rar în ultimii ani. Așa cum spunea și el după meci și eu cred că cele 25 de secunde nu sunt pe placul lui Neil, dacă ar fi fost 30-35 poate că altele ar fi fost rezultatele sale în Premier League.
Finala de mâine are sarea și piperul unui meci care trebuie văzut.



_________________
"That's inches away from being millimetre perfect." (Ted Lowe)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui mircea22 Trimite mesaj privat
mihnea
Addicted to snooker


Data înscrierii: 31/Mai/2009
Mesaje: 289

MesajTrimis: Dum 28 Noi 2010, 11:56    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Aveti idee daca se gaseste undeva un trasnscript al declaratiei? Spre rusinea mea am adormit dupa break-ul de 102.



_________________
”It was a hit and hope, and he forgot to hit it”
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui mihnea Trimite mesaj privat
Cristi
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Ian/2010
Mesaje: 588
Locație: Galati

MesajTrimis: Dum 28 Noi 2010, 12:47    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

http://www.premierleaguesnooker.com//news/rocket_homes_in_on_title_no9.htm



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Masters 2013, Players Championship 2019
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cristi Trimite mesaj privat
mihnea
Addicted to snooker


Data înscrierii: 31/Mai/2009
Mesaje: 289

MesajTrimis: Dum 28 Noi 2010, 14:28    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Multumesc!



_________________
”It was a hit and hope, and he forgot to hit it”
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui mihnea Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20081
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Dum 28 Noi 2010, 21:36    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Arrow http://www.fromsport.com/v-0/12/34/v-123495.html



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
snookerclau
Addicted to snooker


Data înscrierii: 18/Feb/2008
Mesaje: 869
Locație: Buzau

MesajTrimis: Dum 28 Noi 2010, 22:49    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Multumim Clara! L-am gasit si ma delectez cu snooker de calitate :applause........dupa ceva timp.........baiatul si-a luat trofeul inapoi,il merita din plin. Notworthy Bravo Ronnie! Applause



_________________
Laureată a Premiului Oscue - Shanghai Masters 2010, International Championship 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snookerclau Trimite mesaj privat
mircea22
Addicted to snooker


Data înscrierii: 17/Feb/2009
Mesaje: 1197
Locație: Oltenia

MesajTrimis: Lun 29 Noi 2010, 0:29    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Lăsând la o parte prestația de excepție a lui Ronnie, i-a făcut cineva ceva lui Shaun?! Niciodată nu l-am văzut „deconectat” în așa măsură.
Viitorul arată bine pentru Ronnie, cel puțin în acest moment...

L.E. Mi-a plăcut și poza de final (cea cu „Ronnie Smiling”), cred că se potrivește cu evenimentul. Smile



_________________
"That's inches away from being millimetre perfect." (Ted Lowe)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui mircea22 Trimite mesaj privat
mihnea
Addicted to snooker


Data înscrierii: 31/Mai/2009
Mesaje: 289

MesajTrimis: Lun 29 Noi 2010, 14:26    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ultima data cand am verificat, Ronnie zicea ca de 17 ani nu a mai jucat bine...si-o fi schimbat parerea?



_________________
”It was a hit and hope, and he forgot to hit it”
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui mihnea Trimite mesaj privat
Golan Trevize
Addicted to snooker


Data înscrierii: 18/Noi/2010
Mesaje: 248
Locație: Dom's Home

MesajTrimis: Mar 30 Noi 2010, 18:08    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ronnie merita să câștige, însă mă așteptam să fie și un scor mai echilibrat. Shaun nu a reușit să se concentreze, bila roz pe care a ratat-o la început se pare că l-a afectat mai mult decât ar fi fost cazul...

Când joci cu Ronnie trebui să ții cont și de presiune. Poate că dacă se juca în două zile diferite meciul ar fi fost mai echilibrat ca scor. Știu că Shaun nu a arătat tot ce poate. Aș fi vrut puțin mai multă tensiune... răsturnări de situații. Ronnie a dominat prea categoric. Ca scor și ca prestație.



_________________
#seeuspacecowboys #seeuspacecowgirls #2071
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Golan Trevize Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Raul22_Rocket
Addicted to snooker


Data înscrierii: 09/Mai/2010
Mesaje: 130
Locație: Sibiu

MesajTrimis: Mar 30 Noi 2010, 20:28    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Vad ca Ronnie e in forma mare. Sper ca va confirma si la UK...



_________________
Fan Ronnie O'Sullivan...
Laureat al Premiului Oscue - UK Championship 2010
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Raul22_Rocket Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2010-2011 » Premier League 2010 Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4
Pagina 4 din 4

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community