Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Premiul Oscue pentru pronostic : Shanghai Masters 2010
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2010-2011 » Shanghai Masters 2010
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Cristi
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Ian/2010
Mesaje: 588
Locație: Galati

MesajTrimis: Sâm 4 Dec 2010, 14:34    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mda...Asta e...a fost eroarea din partea eurosportului, ca si in cazul meu nu a fost luata in considerare data de incepere a abonamentului si a fost activat imediat...

Clara...stiu ca trebuia sa anunt imediat cum am observat eroarea, insa nu am vrut sa mai complic situatia si am preferat sa ramana asa...Nu ai tu nici o vina...



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Masters 2013, Players Championship 2019
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cristi Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Sâm 4 Dec 2010, 15:21    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Lui Theo i-am răspuns deja, pentru că mi-a trimis și un PM. Îl caut în continuare pe dl Ștefan Todor. I-am scris deja un e-mail.

Am vorbit acum o oră cu Marius Ancuța care mi-a promis că-l caută și el. Încercăm să rezolvăm.

Eu am transmis tuturor premianților e-mail-ul pe care l-am trimis la Eurosport, unde se vede că am specificat exact datele de la care trebuie activate conturile.

Mulțumesc, Cristi, că ai vrut să mă cruți, dar era dreptul tău să beneficiezi de premiu, iar eu trebuia să-mi fac datoria până la capăt.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Theodor Cepraga
Addicted to snooker


Data înscrierii: 29/Oct/2008
Mesaje: 249
Locație: Tecuci

MesajTrimis: Sâm 4 Dec 2010, 17:01    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Va multumesc, pentru raspunsuri sper sa nu va mai deranjez. Am sa ma incerc poate maine merge.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Theodor Cepraga Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Theodor Cepraga
Addicted to snooker


Data înscrierii: 29/Oct/2008
Mesaje: 249
Locație: Tecuci

MesajTrimis: Sâm 4 Dec 2010, 18:18    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Gata! A venit playerul Majoreta Multumesc inca odata.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Theodor Cepraga Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
ohino
Addicted to snooker


Data înscrierii: 17/Mar/2010
Mesaje: 143

MesajTrimis: Mar 15 Feb 2011, 15:10    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

la autentificarea Eurosport player imi da ca : a aparut o eroare. va rugam incercati inca o data!!!!
de cate ori este data aia? sau nu mai e nici o data?


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui ohino Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Mar 15 Feb 2011, 18:29    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Arrow http://www.snookerforum.ro/viewtopic.php?t=765&start=120



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2010-2011 » Shanghai Masters 2010 Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Pagina 8 din 8

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community