Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

General
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2004-2005 » The Irish Masters 2005
Subiectul anterior :: Subiectul următor  

Cine credeti ca va cistiga titlul irlandez in acest sezon ?
Peter Ebdon
0%
 0%  [ 0 ]
Ronnie O'Sullivan
83%
 83%  [ 10 ]
Stephen Hendry
16%
 16%  [ 2 ]
John Higgins
0%
 0%  [ 0 ]
Stephen Maguire
0%
 0%  [ 0 ]
Voturi totale : 12

Autor Mesaj
Lady Croft
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Noi/2004
Mesaje: 1980
Locație: Petrosani (Hunedoara)

MesajTrimis: Lun 14 Mar 2005, 17:29    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Probabil vin cam tarziu cu parerile...dar in fin3...hop shi eu! Ronnie a fost cam nesigur pe el shi sunt de acord cu ce a declarat la sfarshit,in interviu....,,dupa revenirea lui Mathew la 6-6, merita sa cashtige el finala,dar m-am concentrat shi am reushit sa inving''! Oricum finala a fost una din putzinele care m-a tzinut efectiv cu rasuflarea taiata....deoarece nu vroiam ca Ronnie sa piarda...dar dupa cum a jucat, nici Mathew Stevens nu ar fi meritat sa piarda! Ata ete! Smile Ma suparat mult shi faza cu telefonul aluia din public...de fapt ieri au fost o sumedenie de telefoane care au sunat! Eh oameni incultzi ce potzi sa le zici! Lipsa de respect!Anywayz, acu sunt SUPER happy shtiind ca Ronnie mai ramane cel putzin un turneu pe locul 1(acolo unde-i e locul nu? )
Am shi eu o intrebare!
Cate brake-uri de peste 100 are Ronnie.... 402 sau 401 deoarece comentatorii vorbesc prostii...au spus de vreo doua ori ,,shi acum am urmarit brake-ul numarul 401!''. Exact cate brake-uri are?



_________________
It all can be over in just one blink of an eye...but the memory will always remain in the mind! NEVER FORGETT...ALWAYS REMEMBER!
I  Snooker!
Laureată a Premiului Oscue - China Open 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Croft Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
bender
More than a fan


Data înscrierii: 20/Feb/2005
Mesaje: 27

MesajTrimis: Lun 14 Mar 2005, 22:00    Titlul subiectului: raspuns! Răspunde cu citat (quote)

sper sa nu ma insel dar Ronnie are brakeul de 402! daca am gresit va rog sa ma corectati! oricum finala a meritat vazuta desi Ronnie putea sa-l bata mai repede!


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui bender Trimite mesaj privat
Cold_Fever
Addicted to snooker


Data înscrierii: 26/Noi/2004
Mesaje: 296
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Lun 14 Mar 2005, 22:25    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Imi permit sa te corectez chiar eu , nu exista break de 402 !!



_________________
He who is prudent and lies in wait for an enemy who is not , will be victorious.
Sun Tzu - The Art of War
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cold_Fever Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Lun 14 Mar 2005, 23:04    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cold_Fever a scris:
Imi permit sa te corectez chiar eu , nu exista break de 402 !!


cred ca se referea (sau incerca) la nr. breakurilor de peste 100. Very Happy



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20153
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Mar 15 Mar 2005, 2:14    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Da, Bender are dreptate : Ronnie a ajuns la al 402-lea break de peste o suta. Prietenii nostri comentatori vin prea adesea la microfon cu lectiile nefacute ... Rolling Eyes



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20153
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Mar 15 Mar 2005, 4:39    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Si acum, cam asta e situatia :

TOP 16 DUPA IRISH MASTERS

1. Ronnie O'Sullivan - 44 987
2. Stephen Hendry - 35 037
3. Stephen Maguire - 30 275
4. Paul Hunter - 28 625
5. Matthew Stevens - 26 987
6. John Higgins - 26 774
7. Graeme Dott - 26 137
8. Jimmy White - 25 712
9. Peter Ebdon - 25 450
10. Joe Perry - 25 425
11. Stephen Lee - 24 400
12. Mark Williams - 24 199
13. Mark King - 23 675
14. Ken Doherty - 23 124
15. David Gray - 22 537
16. Alan McManus - 22 200



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Lady Croft
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Noi/2004
Mesaje: 1980
Locație: Petrosani (Hunedoara)

MesajTrimis: Mar 15 Mar 2005, 14:20    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Da eu ma refeream la nr break-urilor de peste 100! 10 de clarificare!



_________________
It all can be over in just one blink of an eye...but the memory will always remain in the mind! NEVER FORGETT...ALWAYS REMEMBER!
I  Snooker!
Laureată a Premiului Oscue - China Open 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Croft Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Cold_Fever
Addicted to snooker


Data înscrierii: 26/Noi/2004
Mesaje: 296
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Lun 21 Mar 2005, 8:44    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Steve Davis pe ce loc e si cate puncte are ,Clara ?!



_________________
He who is prudent and lies in wait for an enemy who is not , will be victorious.
Sun Tzu - The Art of War
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cold_Fever Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20153
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Lun 21 Mar 2005, 12:30    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

STEVE este pe locul 19 ( Sad ), dupa ce a inceput sezonul pe locul 13. In clasamentul provizoriu, are 21 137 puncte. In sezonul 2003/4 a avut 11 212 puncte, iar in actualul sezon, 9 925 puncte.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2004-2005 » The Irish Masters 2005 Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Pagina 7 din 7

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community