Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Discuții
Du-te la pagina Anterioară  1, 2
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2010-2011 » Chinalife Xingpai Hainan Classic
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Golan Trevize
Addicted to snooker


Data înscrierii: 18/Noi/2010
Mesaje: 248
Locație: Dom's Home

MesajTrimis: Dum 13 Mar 2011, 16:18    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Daros a scris:
Felicitări, John Higgins! Applause Applause Applause

Felicitări și lui Jamie pentru performanța accederii în finala turneului, ar fi însemnat foarte mult pe plan moral să cîștige finala, dar astăzi Higgins a fost un adversar prea mare pentru el.

Încă o dată, John își etalează potențialul arătînd că el este jucătorul momentului în snooker. Toată admirația, maestre! Notworthy


Cu siguranță e cel mai bun jucător din acest moment și cred că o să mai fie mult timp de acum înainte. Pentru că e perseverent și are ambiție. Și faptul că a câștigat la acest scor finala, fie și una de vacanță, îi dă încredere. Iar încrederea e importantă oriunde...

Felicitări lui John Higgins! Merită! Smile

@mircea22 - eu nu dețin adevărul absolut! Întrebam doar ca să mă lămuresc. Cu toții putem greși... Mulțumesc pentru informare! Smile Așa am aflat și eu despre provincia Hainan din China și, în cazul în care o să găsesc comoara contelui de Monte-Cristo, știu unde să merg în vacanță... Și pot să mă laud lumii cu ce știu... Smile



_________________
#seeuspacecowboys #seeuspacecowgirls #2071
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Golan Trevize Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
mircea22
Addicted to snooker


Data înscrierii: 17/Feb/2009
Mesaje: 1197
Locație: Oltenia

MesajTrimis: Lun 14 Mar 2011, 0:18    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Golan Trevize a scris:

@mircea22 - eu nu dețin adevărul absolut! Întrebam doar ca să mă lămuresc. Cu toții putem greși...

Dacă ți s-a părut ceva nelalocul lui în mesajul meu precedent, te asigur că nu este cazul. Wink
L-am auzit și eu ieri pe domnul Ancuța vorbind despre locul de desfășurare și sincer să fiu, în acel moment, nu am înțeles nimic din ceea ce tocmai spusese. Smile

Revenind la John Higgins - este la al patrulea turneu câștigat (dacă punem la socoteală și EPTC) „and counting”. Să nu uităm că a stat pe tușă o bună bucată de vreme.
Pentru John se pare că funcționează proverbul: „Ce nu te doboară, te face mai puternic!”



_________________
"That's inches away from being millimetre perfect." (Ted Lowe)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui mircea22 Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20081
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Mar 15 Mar 2011, 1:50    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Am adăugat lista breakurilor 100(+) precum și rezultatele meciurilor din micul Pot Black organizat înainte de finală.

Breakul de 142 al lui Jamie Cope Arrow http://www.youtube.com/watch?v=eA7oDRXIewI&feature=related

Momente de relaxare (netransmise de Eurosport ! Laughing ) Arrow http://www.snookerforum.ro/viewtopic.php?t=15&start=510



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2010-2011 » Chinalife Xingpai Hainan Classic Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2
Pagina 2 din 2

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community