Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

FOTBAL
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4  Următoare
 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Unele și altele
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
danacateia
Addicted to snooker


Data înscrierii: 14/Sep/2009
Mesaje: 967
Locație: Brasov

MesajTrimis: Mie 25 Mai 2011, 11:00    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Daca nici anul asta nu sunt in finala Cupei ,brasovenii macar vor fi gazdele ! Laughing
Cu toate ca nu mai imi plac Dinamo si Steaua decand cu noile lor conduceri si patronate incerc sa tin si eu cu cineva in seara asta.Voi tine asadar cu Dinamo ,ca sa avem mai multe echipe implicate pe plan international...Steaua e oricum in Liga.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - UK Championship 2009, Turneul special de calificare la Masters 2010, China Open 2010
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui danacateia Trimite mesaj privat
CosminCtin
Addicted to snooker


Data înscrierii: 15/Feb/2008
Mesaje: 552
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mie 25 Mai 2011, 13:34    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ambele echipe sunt calificate in Europa League, insa ce conteaza o reprezinta faptul cum va participa in aceasta competitie (din turul 2 de calificare - locul 5 in campionat sau din turul 4 de calificare - din postura de castigatoare a Cupei Romaniei ). Aceasta diferenta, ptr castigatoarea cupei, inseamna un program mai lejer si poate sa-si planifice pregatirea de vara altfel.



_________________
Laureat al Premiului Oscue - World Open 2010, Shanghai Masters 2011, World Grand Prix 2015
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui CosminCtin Trimite mesaj privat
danacateia
Addicted to snooker


Data înscrierii: 14/Sep/2009
Mesaje: 967
Locație: Brasov

MesajTrimis: Mie 25 Mai 2011, 16:59    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

CosminCtin a scris:
......... ptr castigatoarea cupei, inseamna un program mai lejer si poate sa-si planifice pregatirea de vara altfel.

Si in acest caz tin tot cu Dinamo! Very Happy



_________________
Laureată a Premiului Oscue - UK Championship 2009, Turneul special de calificare la Masters 2010, China Open 2010
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui danacateia Trimite mesaj privat
snookerclau
Addicted to snooker


Data înscrierii: 18/Feb/2008
Mesaje: 869
Locație: Buzau

MesajTrimis: Mie 25 Mai 2011, 22:21    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Si eu Dana, dar tocmai s-a terminat finala si trebuie sa spun ca pe langa faptul ca a fost un meci frumos, imi raman in minte manifestarile de grota ale specimenului numit MM si plansul de neoprit al lui Torje. In rest desi poate imi atrag oprobriul multora, Dinamo forever. Applause



_________________
Laureată a Premiului Oscue - Shanghai Masters 2010, International Championship 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snookerclau Trimite mesaj privat
Cristi
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Ian/2010
Mesaje: 588
Locație: Galati

MesajTrimis: Mie 25 Mai 2011, 23:27    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Si eu sunt de aceeasi parere...Pacat totusi ca meciul s-a terminat printr-o mare gafa a arbitrului si ca Dinamo s-a batut singura...



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Masters 2013, Players Championship 2019
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cristi Trimite mesaj privat
danacateia
Addicted to snooker


Data înscrierii: 14/Sep/2009
Mesaje: 967
Locație: Brasov

MesajTrimis: Joi 26 Mai 2011, 8:03    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Din pacate nu am rezistat sa ma uit pana la sfarsit asa ca am aflat doar de dimineata ca a castigat Steaua Crying or Very sad
Cat am vazut din meci a fost foarte incrancenat si cu multe greseli de arbitraj,spectatorii s-au dat din nou in spectacol- negativ ,torta aruncata in picioarele lui Torje (putea fi si un stelist in locul sau ,as fi considerat la fel)a fost un gest condamnabil.Ma intreb pentru a nu stiu cata oara :cum de se pot introduce diversele obiecte de diversiune pe stadioane?
Cand vom scapa de bataile dintre suporteri respectiv dintre suporteri si jandarmi?
Ce mult imi place campionatul englez in comparatie cu ce se intampla la noi si pe teren si in afara lui!



_________________
Laureată a Premiului Oscue - UK Championship 2009, Turneul special de calificare la Masters 2010, China Open 2010
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui danacateia Trimite mesaj privat
mircea22
Addicted to snooker


Data înscrierii: 17/Feb/2009
Mesaje: 1198
Locație: Oltenia

MesajTrimis: Joi 26 Mai 2011, 22:30    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

danacateia a scris:

Ce mult imi place campionatul englez in comparatie cu ce se intampla la noi si pe teren si in afara lui!

Păi se poate face o comparație?! Poate doar dacă o privim ca pe o figură de stil. Wink



_________________
"That's inches away from being millimetre perfect." (Ted Lowe)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui mircea22 Trimite mesaj privat
danacateia
Addicted to snooker


Data înscrierii: 14/Sep/2009
Mesaje: 967
Locație: Brasov

MesajTrimis: Vin 27 Mai 2011, 8:19    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Bine zis!



_________________
Laureată a Premiului Oscue - UK Championship 2009, Turneul special de calificare la Masters 2010, China Open 2010
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui danacateia Trimite mesaj privat
danacateia
Addicted to snooker


Data înscrierii: 14/Sep/2009
Mesaje: 967
Locație: Brasov

MesajTrimis: Sâm 4 Iun 2011, 6:44    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Foarte frumos meciul nationalei impotriva Bosniei!
Daca am fi jucat asa si pana acum!
Marica parea la un moment dat ca mai mult incurca.Ma gandeam ce bine ar fi ca Razvan sa-l schimbe.Nu l-a schimbat si bine a facut!
Torje a fost senzational chiar daca nu a finalizat.
Sanmartean mi-a placut cel mai mult si Rat.
Mutu si-a facut datoria!
Scorul corect 8-1 ( golul invalidat al oaspetilor nu se pune, ca a fost cu adevarat offsaid, dar au avut si bosniacii o ocazie uriasa,iar de partea noastra primul a fost golul lui Muresan, apoi cele 3 reusite , ratarile monumentale ale lui Torje singur cu portarul ,bara lui Sanmartean si 11 m din final pe care Sapunaru n-a mai avut vlaga sa-l inscrie.
Ar fi de discutat decizia arbitrului la aceasta faza(faultul a fost in afara careului)dar o fi fost in compensatie pentru golul invalidat al lui Muresan.
De nota 10 toata echipa!Felicitari!



_________________
Laureată a Premiului Oscue - UK Championship 2009, Turneul special de calificare la Masters 2010, China Open 2010
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui danacateia Trimite mesaj privat
Cristi
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Ian/2010
Mesaje: 588
Locație: Galati

MesajTrimis: Sâm 4 Iun 2011, 13:26    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Se observa cat de mult a lipsit Adrian Mutu echipei nationale...Cu el in teren avem 2 victorii consecutive, iar el a marcar de 3 ori...Inca mai speram la calificare...



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Masters 2013, Players Championship 2019
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cristi Trimite mesaj privat
zenart
Addicted to snooker


Data înscrierii: 15/Ian/2011
Mesaje: 353
Locație: Ploiesti

MesajTrimis: Sâm 4 Iun 2011, 14:33    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cristi a scris:
Se observa cat de mult a lipsit Adrian Mutu echipei nationale...Cu el in teren avem 2 victorii consecutive, iar el a marcar de 3 ori...Inca mai speram la calificare...


Spera tu. LOL LOL



_________________
Laureat al Premiului Oscue - UK Championship 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui zenart Trimite mesaj privat
CristiPOLI
More than a fan


Data înscrierii: 20/Iul/2011
Mesaje: 46

MesajTrimis: Mie 20 Iul 2011, 7:40    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

ne asteapta un nou sezon...(liga 1), care credeti ca va iesi campiona (si nu faceti misto de poli Laughing )


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui CristiPOLI Trimite mesaj privat
CosminCtin
Addicted to snooker


Data înscrierii: 15/Feb/2008
Mesaje: 552
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mie 20 Iul 2011, 8:59    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

CristiPOLI a scris:
ne asteapta un nou sezon...(liga 1), care credeti ca va iesi campiona (si nu faceti misto de poli Laughing )


Crezi ca mai intereseaza pe cineva? adio Liga Campionilor .... adio bani ...adio interes .....parerea mea !! Smile



_________________
Laureat al Premiului Oscue - World Open 2010, Shanghai Masters 2011, World Grand Prix 2015
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui CosminCtin Trimite mesaj privat
CristiPOLI
More than a fan


Data înscrierii: 20/Iul/2011
Mesaje: 46

MesajTrimis: Mie 27 Iul 2011, 8:33    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

in curand incepe Premier League, de abia astp. o favorita?! 8)


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui CristiPOLI Trimite mesaj privat
MihaiMese
Moderator


Data înscrierii: 02/Apr/2009
Mesaje: 761
Locație: Cluj-Napoca

MesajTrimis: Mie 27 Iul 2011, 10:40    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Pe mine mă atrage stilul lui Arsenal, dar în general cam orice meci din campionatul Angliei e plăcut de urmărit, nu contează să joace echipele mari. Uneori sunt chiar mai spectaculoase meciuri în care joacă Totenham, Aston Villa sau Bolton, Everton, etc.



_________________
"Snooker is a game of simple shots played to perfection." - Joe Davis
Laureat al Premiului Oscue - Masters 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui MihaiMese Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Unele și altele Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4  Următoare
Pagina 2 din 4

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community