Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Discuții

 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2011-2012 » General Cup International 2011
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20081
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Mar 5 Iul 2011, 13:54    Titlul subiectului: Discuții Răspunde cu citat (quote)

Din păcate, nu vedem nimic din acest turneu. El este televizat la Hong Kong și în alte zone ale Asiei, dar nu este preluat și în Europa. (Afișul)



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20081
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Mie 6 Iul 2011, 11:41    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Streaming Arrow http://www.megalive.com/?v=fp1bvzpf

Stephen Lee e deja în finală, iar adversarul lui va fi stabilit de rezultatul meciului următor : ori Ricky Walden, ori Marco Fu.

Câte trei meciuri pe zi, program relaxat și multe plimbări prin spectaculosul oraș pe care, deși n-are, bineînțeles, nicio vină, nu-l "iert" cu înverșunare fiindcă acum câțiva ani, când mi s-a refuzat viza specială pentru Tibet, mi s-a propus, "amabil", viza specială pentru Hong Kong !!!... Rolling Eyes Twisted Evil Evident, în acest moment, mă omoară obiectivitatea. Rolling Eyes Laughing



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
tavy2008
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Aug/2008
Mesaje: 354
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mie 6 Iul 2011, 23:29    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Clara White a scris:
Stephen Lee e deja în finală, iar adversarul lui va fi stabilit de rezultatul meciului următor : ori Ricky Walden, ori Marco Fu.

Câte trei meciuri pe zi, program relaxat și multe plimbări prin spectaculosul oraș pe care, deși n-are, bineînțeles, nicio vină, nu-l "iert" cu înverșunare fiindcă acum câțiva ani, când mi s-a refuzat viza specială pentru Tibet, mi s-a propus, "amabil", viza specială pentru Hong Kong !!!... Rolling Eyes Twisted Evil Evident, în acest moment, mă omoară obiectivitatea. Rolling Eyes Laughing


Ce urat din partea lor sa-ti refuze viza Clara!!! Sad
Stephen Lee vs Ricky Walden, o finala in conformitate cu locurile jucatorilor participanti in clasamentul mondial profesionist. Daca se respecta Stephen ar trebui sa castige !!! Razz Si pe mine ma loveste o obiectivitate eclatanta !!! Laughing Laughing Laughing



_________________
/STEPHEN LEE/
Laureat al Premiului Oscue - German Masters 2011, German Masters 2012, Haikou World Open 2012, Shanghai Masters 2012, Welsh Open 2014
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui tavy2008 Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2011-2012 » General Cup International 2011 Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community