Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Cupa României 2011
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2010-2011 » Sezonul național 2011
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
MihaiMese
Moderator


Data înscrierii: 02/Apr/2009
Mesaje: 761
Locație: Cluj-Napoca

MesajTrimis: Lun 11 Iul 2011, 12:46    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

În tabelul de pe snooker.ro e o mică greșeală la meciul meu din optimi: am pierdut cu 0-3; mi-ar fi plăcut să fie 1-3, dar e doar 0 în dreptul meu, deci rezultatul corect e cel trecut mai sus de Clara

editat ulterior: eu unul am "băgat" în mine glucoză și banane toată dimineața în timpul concursului și m-au ținut destul de bine până spre finalul meciurilor mele. A fost frumos, obositor, dar a meritat experiența



_________________
"Snooker is a game of simple shots played to perfection." - Joe Davis
Laureat al Premiului Oscue - Masters 2012


Ultima modificare efectuată de către MihaiMese la Lun 11 Iul 2011, 12:58, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui MihaiMese Trimite mesaj privat
RVI
Addicted to snooker


Data înscrierii: 13/Feb/2011
Mesaje: 337

MesajTrimis: Lun 11 Iul 2011, 12:48    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Te cred , Cosmin.
Io nu puteam sa tin ochii pe bile in ultimul meci, si mai mult am urmarit, nu am stat in picioare atat.
Mai departe eu am pierdut 1-3 in fata lui Andrei Orzan.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui RVI Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20081
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Lun 11 Iul 2011, 12:55    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mulțumesc, dragii mei, pentru precizări. Mai sunt câteva meciuri de rezultatele cărora nu sunt sigură - inclusiv finala...



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Cronicar



Data înscrierii: 04/Mai/2011
Mesaje: 8
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Lun 11 Iul 2011, 12:56    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Finala a fost castigata de Toma Marinescu, scor 3-0.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cronicar Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
muti
Addicted to snooker


Data înscrierii: 03/Mar/2009
Mesaje: 341
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Lun 11 Iul 2011, 12:57    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Am facut si eu actualizarile pe grila conform celor spuse de voi. Multumim de ajutor! Smile



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Welsh Open 2013, Masters 2014
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui muti Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Cronicar



Data înscrierii: 04/Mai/2011
Mesaje: 8
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Lun 11 Iul 2011, 13:40    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Puteti citi aici o scurta cronica a celor intamplate la Cupa Romaniei http://bit.ly/njpoBb



_________________
www.ecronicar.ro
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cronicar Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2010-2011 » Sezonul național 2011 Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3
Pagina 3 din 3

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community