Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Discuții
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2011-2012 » Openul Australiei
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
mircea22
Addicted to snooker


Data înscrierii: 17/Feb/2009
Mesaje: 1197
Locație: Oltenia

MesajTrimis: Dum 24 Iul 2011, 23:24    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu am prins prea mult din finală, doar ceva din prima repriză și frame-ul decisiv care a fost halucinant.
Bingham reușește o lovitură senzațională cu alba lipită de manta superioară, sigur trebuie să câștige doar are masa la dispoziție... Bingham face un fault de un ghinion cum rar s-a mai văzut, șansa lui Mark... Williams ratează... Bingham ratează o lovitură ușoară la buzunarul de mijloc din partea stângă... ce lovitură cu manta reușește Williams, dar de ce se hazardează să atace buzunarul galben?!... Bingham mai are nevoie doar de o bilă roșie; și o reușește, cu manta!... Williams revine la masă pentru un snooker, poziția e perfectă la bila verde, dar... Stuart câștigă!
Well done, lads! Applause

P.S. În 7 din cele 8 frame-uri câștigate de Williams acesta a reușit un break de peste 50 de puncte, al 8-lea venind într-un frame câștigat de Bingham.

P.S.2 Williams după meci: „Am condus cu 8-5 [...] asta am spus și eu, de câte ori mai vrei să repet? [...] mai spun o dată, am avut 8-5...” Smile

P.S.3 Pentru cine nu a văzut: 2011 Australian Goldfields Open F - Williams vs Bingham, frame 17.



_________________
"That's inches away from being millimetre perfect." (Ted Lowe)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui mircea22 Trimite mesaj privat
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Dum 24 Iul 2011, 23:52    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Laughing Laughing @ tatuaj.

+ thanks Mircea pentru link, un frame demn de tinut minte.

+ Mark Allen si-a luat inima in dinti si l-a felicitat pe Stuart, in ciuda tuturor celor spuse. Cica nu oricine il bate pe Mark J. Laughing



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
mac1951ro
Addicted to snooker


Data înscrierii: 28/Apr/2011
Mesaje: 394

MesajTrimis: Lun 25 Iul 2011, 14:00    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ma alatur si eu felicitarilor pentru victoria lui Stuart.

Bravo pentru minunatul meci si superba victorie !Sper sa vina si altele.

M-a impresionat in mod special ceea ce exprima fata lui dupa incheierea meciului. Rar mi-a fost dat sa vad atata autenticitate in exprimarea sentimentelor de bucurie,fericire care i se citea in expresia fetei.

Mi-a placut mult in acest turneu si Domonic Dale ,care la fel de fericit arata dupa victoria in fata lui Robertson.

Multumiri d-nei Clara pentru informatiile oferite in timp real despre acest turneu!



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Players' Championship 2018
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui mac1951ro Trimite mesaj privat
Shcarmens
Addicted to snooker


Data înscrierii: 30/Mar/2011
Mesaje: 319
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Lun 25 Iul 2011, 21:43    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ambii finalisti ne-au oferit un snooker de cea mai inalta calitate iar revenirea lui Stuart a fost cireasea de pe tort. Mii de felicitari campionului Applause !!!



_________________
Laureată a Premiului Oscue - Haikou World Open 2013, China Open 2013
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Shcarmens Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20081
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Mar 26 Iul 2011, 10:07    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Declarațiile în arenă și festivitatea de premiere Arrow http://www.youtube.com/watch?v=DpKhrZKm_a8



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2011-2012 » Openul Australiei Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Pagina 9 din 9

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community