Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

SNOOKER IN ARAD

 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Forum general
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
mihaarad
Fan


Data înscrierii: 05/Apr/2011
Mesaje: 21

MesajTrimis: Mar 20 Sep 2011, 9:00    Titlul subiectului: SNOOKER IN ARAD Răspunde cu citat (quote)

Am impilinit 5 luni ! De fapt voi jucatorii de snooker , de aici din Arad ati implinit 5 luni . Felicitari ! Din tot sufletul meu . Fara voi nimic nu ar fi fost posibil . Nici un concurs , nici un campionat . Degeaba s-ar fi gasit resurse finaciare pentru organizarea lor daca voi nu ati fi participat . Am creat acest subiect nou aici , sper sa nu deranjez pe nimeni, pentru ca cred cu tota convingerea mea ca ati intrat in circuitul national de snooker. Cu seriozitatea , perseverenta , educatia si sufletul pus de fiecare dintre voi . Doresc ca aici sa putem posta tot ce se misca in Arad in materie de snooker . Poze , sugestii, nemultumiri , rezultate , orice doriti .


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui mihaarad Trimite mesaj privat
mihaarad
Fan


Data înscrierii: 05/Apr/2011
Mesaje: 21

MesajTrimis: Mie 21 Sep 2011, 16:19    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Programarea Turneelor (Oct.2011)
Oct.1 - Oct.8 : Turneul De Ranking.
Oct.10 - Oct.16 : Challenge Tour.
Oct.17 - Oct.23 : Challenge Tour.
Oct.24 - Oct.30 : Challenge Tour.

Inscrieri pentru Turneul De Ranking pana joi 29Sep.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui mihaarad Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Forum general Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community