Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Mai urmariti si alte sporturi pe Eurosport?
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Unele și altele
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
mircea22
Addicted to snooker


Data înscrierii: 17/Feb/2009
Mesaje: 1198
Locație: Oltenia

MesajTrimis: Sâm 12 Mar 2011, 19:06    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Costin a scris:

Sper că nu se supără cineva că readuc acest thread la lumină dar totuși, mă roade o întrebare la această invenție: cu vitezele de pe foaie, ce se întâmplă? Rolling Eyes

Vitezele nu dispar, vezi aici: http://en.wikipedia.org/wiki/Stringbike.

Legat de Vinokourov - după suspendarea din 2007 nu prea îl mai am la inimă. Mi se pare că orice ar face nu va mai putea câștiga un Mare Tur, iar dacă ar face-o, cu siguranță ar fi trișând.

Legat de tenis - în ultimii ani circuitul ATP a devenit foarte interesant, așadar este o adevărată plăcere să-i urmărești jucând.



_________________
"That's inches away from being millimetre perfect." (Ted Lowe)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui mircea22 Trimite mesaj privat
danacateia
Addicted to snooker


Data înscrierii: 14/Sep/2009
Mesaje: 967
Locație: Brasov

MesajTrimis: Sâm 12 Mar 2011, 19:25    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mie Vinokourov mi s-a parut cam fara suflu(deci "curat")in conditiile astea nu prea cred sa aibe vreo sansa Wink ...Nu am reusit sa urmaresc prea multe etape din ambele curse Paris - Nice si Tirreno - Adriatico ,din pacate nu am prea avut timp.Imi place numele echipei lui Andy Slech :Leopard 8)



_________________
Laureată a Premiului Oscue - UK Championship 2009, Turneul special de calificare la Masters 2010, China Open 2010
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui danacateia Trimite mesaj privat
serbanm
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Feb/2011
Mesaje: 181

MesajTrimis: Sâm 12 Mar 2011, 20:18    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Angela40 a scris:
Eu urmaresc turnee de tenis cele mai importante ,nu la toate am timp.
Cineva mai iubeste tenisul ?
Si mie imi place tenisul,chiar sunt suparata pe Eurosport ca nu transmit si toate turneele de baieti!Postul tv care mai transmite tenis masculin are comentatori prosti si obiceiul de a intrerupe meciurile pt stiri din fotbal.Jucatoarea mea preferata este(chiar daca s-a retras) Justine Henin,dar urmaresc in continuare poate gasesc o jucatoare de talia ei.Stiu ca sunt multe asemanatoare,dar inca nu m-a cucerit niciuna.La baieti: Federer si Davidenko,chiar si Nadal uneori


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui serbanm Trimite mesaj privat
mircea22
Addicted to snooker


Data înscrierii: 17/Feb/2009
Mesaje: 1198
Locație: Oltenia

MesajTrimis: Sâm 12 Mar 2011, 21:29    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

serbanm a scris:
Stiu ca sunt multe asemanatoare,dar inca nu m-a cucerit niciuna

Cum nu?! Ana (Ivanovic), Maria (Kirilenko), poate Vika (Azarenka)? Wink
Într-adevăr, un rever ca al lui Henin mai rar - „poetry in motion”.



_________________
"That's inches away from being millimetre perfect." (Ted Lowe)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui mircea22 Trimite mesaj privat
Golan Trevize
Addicted to snooker


Data înscrierii: 18/Noi/2010
Mesaje: 248
Locație: Dom's Home

MesajTrimis: Dum 20 Mar 2011, 16:30    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eu urmăresc mai mult tenis (preferata mea la feminin e Agnieszka Radwańska, iar la masculin Robin Soderling și Federer).... de orice fel și cred că uneori fotbal (dar nu prea mă mai omor cu așa ceva în ultima vreme)... Și chestii care la un moment dat mi se par interesante. Nu... poate o să mă apuc și de sporturi de iarnă, deși aș prefera să ies afară să mă joc în zăpadă decât să o urmăresc la tv.

Patinajul artistic. Mi se pare foarte interesant ce realizează unele cupluri acolo. Adică, oamenii ăia chiar au încredere unul în altul... să ridici o făptură din aceea minionă în pozițiile alea... și să nu te gândești că dacă o să cadă... se face țăndări... Da! Asta ceva foarte bun. Ah, și mă mai uit la box... nu foarte mult. Dar când prind mă uit. Smile



_________________
#seeuspacecowboys #seeuspacecowgirls #2071
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Golan Trevize Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
cristian99
Addicted to snooker


Data înscrierii: 02/Oct/2011
Mesaje: 435
Locație: Slobozia

MesajTrimis: Sâm 15 Oct 2011, 22:14    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Urmaresc tenis(jucator preferat Federer)si unerori baschet
Laughing


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui cristian99 Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
CristiPOLI
More than a fan


Data înscrierii: 20/Iul/2011
Mesaje: 46

MesajTrimis: Mar 29 Mai 2012, 12:29    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sarituri cu schiurile sunt unele din fav. mele de pe Eurosport iar dupaia vine Fight Club.!Very Happy


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui CristiPOLI Trimite mesaj privat
valicretu
Vizitator





MesajTrimis: Joi 23 Aug 2012, 16:59    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sarituri cu schiuri, dar doar pe zapada.. Pe iarba nu imi plac.


Sus
marmota
Vizitator





MesajTrimis: Joi 11 Oct 2012, 10:56    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

tenis pentru ca sunt pasionata de acest sport!


Sus
ciobi
Vizitator





MesajTrimis: Vin 19 Oct 2012, 20:14    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

si eu tot tenis.. Imi place mult cum joaca nadal..


Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Unele și altele Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
Pagina 12 din 12

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community