Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Discuții
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2011-2012 » Power Snooker 2011
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Golan Trevize
Addicted to snooker


Data înscrierii: 18/Noi/2010
Mesaje: 248
Locație: Dom's Home

MesajTrimis: Dum 20 Noi 2011, 18:33    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Dacă Dott nu "trăgea" și puțin de timp... am mai fi avut noi... un așa final? Nu... A fost prea frumos ultimul meci. Felicitări lui Ronnie. Și lui Graeme... foarte frumos meci. La fel ca cel de ieri dintre Williams și Lee...



_________________
#seeuspacecowboys #seeuspacecowgirls #2071
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Golan Trevize Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
serbanm
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Feb/2011
Mesaje: 181

MesajTrimis: Dum 20 Noi 2011, 18:34    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eu asta vreau: spectacol! Si meciuri echilibrate


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui serbanm Trimite mesaj privat
skorpyo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Mar/2011
Mesaje: 673
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Dum 20 Noi 2011, 21:20    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ufff .. ce mod stupid de a pierde semifinala pt Mark Sad un fault gratuit si 7 puncte .. mari,de data asta. Jucase poate prea bine anterior,superb tactic si cu toate astea,n-a fost suficient. Eu zic că "bufonul" nu prea s-a distrat cu adevărat astăzi,aşa în spiritul turneului şi soarta l-a taxat.
Acum sper să vedem o semifinală si o finală spectaculoase Very Happy



_________________
Enjoy the moment Wink
Laureat al Premiului Oscue - International Championship 2014, World Grand Prix 2019, Campionatul Mondial 2023
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui skorpyo Trimite mesaj privat
snookerclau
Addicted to snooker


Data înscrierii: 18/Feb/2008
Mesaje: 869
Locație: Buzau

MesajTrimis: Dum 20 Noi 2011, 23:11    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sincer nu ma omor dupa genul asta de turneuase Sad . Mi s-a parut prea mare harmalaia din sala, cel putin un sfert din spectatori erau lemn de beti Smile). Astept cu nerabdare turneele serioase. Una peste alta felicitari lui Gould ca mi-a placut cum a jucat Very Happy si-a luat cateva scalpuri valoroase ieri si azi.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - Shanghai Masters 2010, International Championship 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snookerclau Trimite mesaj privat
cristian99
Addicted to snooker


Data înscrierii: 02/Oct/2011
Mesaje: 435
Locație: Slobozia

MesajTrimis: Dum 20 Noi 2011, 23:46    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Da nici eu nu ma omor dupa aceste turnee si vazusem un barbat in varsta care era beat bine de tot Rolling Eyes


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui cristian99 Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20081
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Lun 21 Noi 2011, 19:49    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Vorbulițe după finală

Ronnie O'Sullivan : „Am avut șanse și le-am ratat. Martin a meritat să câștige.”

Martin Gould : „Trofeul înseamnă foarte mult pentru mine fiindcă este primul de când am devenit profesionist – ultimul din cariera mea de jucător amator a fost titlul de campion 2007 al Angliei. Știu că e vorba de altceva decât snookerul, dar loviturile îmi ies bine și sper ca ăsta să fie un semn bun și să rămân în formă măcar și la următoarele două-trei turnee mari. Premiul nu mă interesează absolut deloc – banii, în general, nu mă interesează, dar, în momentul de față, apartamentul meu arată ca o cocină și e bine totuși că mi-a mai venit și mie rândul să angajez pe cineva pentru curățenie !” (Remarca dinainte constituie o aluzie la faptul că, înainte de a-și găsi o slujbă de crupier, la Londra, Martin a fost om de serviciu în bucătăria cantinei de la celebra școală Harrow – școală care, zic eu, merită un „goagălit” pentru că este una dintre marile instituții din sistemul de învățământ pre-universitar brit. Cât timp a fost angajat acolo, Gouldy a avut de spălat podele, fețe de masă, șorțuri & bonete de bucătar, plite, cratițe, frigidere & congelatoare etc etc.)

„În afară asta, e prima oară când îl înving pe Ronnie, așa că victoria e încă și mai plăcută. Credeam că o să câștige, dar a ratat câteva bile, iar eu am putut să revin în meci și să iau trofeul.”

Bucuria lui Martin trebuie să fi fost mare, dar cel puțin la fel de mult trebuie să se fi bucurat și tatăl lui. Laughing



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
snooky
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Ian/2006
Mesaje: 1210
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Lun 21 Noi 2011, 22:16    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

chiar dc a fost prea scurt,mi-au placut toate meciurile...a fost distractiv...pacat doar ca ronnie a pierdut...multumiri lui marius si daniel pt compania lor minunata,ca intotdeauna Smile



_________________
"Stie ce e iubirea acela care iubeste fara speranta".
Cine iubeste,aiureaza".
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snooky Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2011-2012 » Power Snooker 2011 Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3
Pagina 3 din 3

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community