Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Discuții
Du-te la pagina Anterioară  1, 2
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2011-2012 » Mastersul Braziliei
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
ohino
Addicted to snooker


Data înscrierii: 17/Mar/2010
Mesaje: 143

MesajTrimis: Dum 18 Sep 2011, 16:51    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

vazand ca atat Selby si Ali Carter au suferit infrangeri (chiar daca nu e vorba de turneu de puncte) ratand incredibil si necontestand jocul adversarilor lor, imi permit sa ma gandesc la faptul ca s-ar fi distrat impreuna cu o seara inainte? - Selby s-a vazut ca era obosit, iar Ali iritat / nervos, neintrand in meci absolut deloc pana la finalul sau. Cine stie, poate fiind departe de casa, loc frumos, nu e turneu de puncte, vremea buna s.a.m.d .... cine poate sti? Smile si-au permis si ei .... sa fie infransi Smile


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui ohino Trimite mesaj privat
Ocnenodis hg
Addicted to snooker


Data înscrierii: 18/Sep/2011
Mesaje: 951
Locație: constanta

MesajTrimis: Dum 18 Sep 2011, 21:07    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

O finala care va fi disputata intre doi fosti campioni mondiali care din pacate nu se mai afla intr-o forma sportiva prea stralucita asa ca nu prea ma astept o calitate a jocului iesita din comun si macar sa ma insel in aceasta privinta ca nu mi-ar parea rau.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Ocnenodis hg Trimite mesaj privat
sand0



Data înscrierii: 16/Sep/2011
Mesaje: 7

MesajTrimis: Lun 19 Sep 2011, 0:59    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eu sunt cu Dott în această finală Very Happy
O puteți urmări aici Arrow http://www.sportlemon.tv/v-2/10/52/v-305308.html


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui sand0 Trimite mesaj privat
Ocnenodis hg
Addicted to snooker


Data înscrierii: 18/Sep/2011
Mesaje: 951
Locație: constanta

MesajTrimis: Lun 19 Sep 2011, 8:01    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

In sezonul trecut S.Murphy a castigat...
... doar EPTC 2 si Faza finala PTC-EPTC deci se specializase in asa zisele,de catre unii mai cusurgii,turneuri de duzina iar in rest nimic iata ca in acest sezon pare ca incepe sa se specializeze in turneuri din afara circuitului mondial profesionist.Inceputul a fost facut prin castigarea acestui trofeu si poate vor urma si altele insa se lasa asteptata castigarea unui trofeu major.
Neasteptat de slaba prestatia in finala a scotianului G.Dott de la care asteptam mai mult o infrangere la acest scor.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Ocnenodis hg Trimite mesaj privat
XLNC
Addicted to snooker


Data înscrierii: 12/Aug/2009
Mesaje: 104
Locație: Ploiesti

MesajTrimis: Lun 26 Sep 2011, 17:19    Titlul subiectului: OARECUM OFF TOPIC Răspunde cu citat (quote)

Mai deunăzi mă uitam la vrei să fii milionar și pe scaun a ajuns o femeie ce
avea pasiuni snooker-ul și formula 1.
Hai cu snooker-ul ca virgulă cu snooker-ul.... dar formula 1?!?!
Să te uiți la ăia cum se dau cu tutu-ul până amețești de atâta rotit capul.
Glumesc desigur, fiecare cu ... pasiunea sa. Smile
Ar fi interesant să știm dacă doamna respectivă se află printre noi, nu neapărat ce ID are,
că doar nu suntem needucați și nesimțiți să nu respectăm nevoia de intimitate a doamnei,
sau mai rău să hakeruim pe cine știe unde să ne satisfacem curiozitatea bolnavă și obsesivă.

Cât despre snooker și ultimele două turnee nu v-am mai încântat cu scrierile mele pentru că m-au "nevrozat" ele turneele.
În nici unul dintre ele nu a câștigat niciun favorit personal ... ba din contră! Sad
Comentatorul care se vrea știutor de limbă română o "siluiește" la fiecare ocazie,
"mângâindu-ne" urechile cu propoziții care se vor flamboaiante dar care sunt doar un chix chinuit.
Iată câteva mostre (de exemple) așa poate pricepe și dumnealui Smile


"Dacă s-ar reactualiza ...reactualizarea"

"în sfârșit a luat sfârșit jocul ..."

"sistemul e identic dar diferit" vorbind despre premierea break-ului maxim

"așa cum probabil sunt convins că ..."

La scorul de 7-6 în meciul Selby - Williams bravul comentator spune:
"Selby vrea 8-6 dar Williams vrea 7-7"
noroc de lamurirea asta chiar stăteam și mă-ntrebam dacă nu cumva ar fi mai bine pentru Williams să fie condus cu 8-6!
Dar lămurirea a venit la fix și mi-a spulberat îndoiala. Smile
Cum de nu m-am gândit și singur că SELBY vrea 8-6 și nu Williams?!?!



_________________
I want to be smarter than ... yesterday.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui XLNC Trimite mesaj privat
CristinaRo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 1025
Locație: Ploiesti

MesajTrimis: Sâm 1 Oct 2011, 22:06    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu m-am uitat la "vrei sa fii milionar" si nu stiu despre cine e vorba, dar nu mi se pare deloc ciudat ca unei doamne sa-i placa si snooker-ul si formula 1!
De ce nu si fotbalul? Si mie imi plac si snooker-ul (in primul rand), si Formula 1, si fotbalul, si sarituri cu schiurile, si handbal, si ciclism, ....



_________________
Laureată a Premiului Oscue - Masters 2010, Wuxi Classic 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui CristinaRo Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
XLNC
Addicted to snooker


Data înscrierii: 12/Aug/2009
Mesaje: 104
Locație: Ploiesti

MesajTrimis: Dum 9 Oct 2011, 18:30    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

CristinaRo a scris:
Nu m-am uitat la "vrei sa fii milionar" si nu stiu despre cine e vorba, dar nu mi se pare deloc ciudat ca unei doamne sa-i placa si snooker-ul si formula 1!
De ce nu si fotbalul? Si mie imi plac si snooker-ul (in primul rand), si Formula 1, si fotbalul, si sarituri cu schiurile, si handbal, si ciclism, ....


Stimata CristinaRo, nu ar fi mai indicat să citim tot ca apoi să putem avea o părere pertinentă?
Pentru a nu mă cita, te rog doar să citești rândul cinci din postarea mea anterioară.
Nu știu unde vezi cuvântul "ciudat" în postarea mea. Laughing
În altă ordine de idei nu am nimic cu cei cărora le place orice sport și
extrapolând nu am iarăși nimic cu fanii manelelor, atâta timp cât nu mă deranjează
și nu mă obligă și pe mine să ascult lălăielile lor agramate, dând sonorul la maximum,
atunci și doar atunci le spun că s-au inventat căștile.
Mulțumesc pentru înțelegere.



_________________
I want to be smarter than ... yesterday.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui XLNC Trimite mesaj privat
4fun



Data înscrierii: 01/Dec/2011
Mesaje: 1

MesajTrimis: Joi 1 Dec 2011, 19:41    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

CristinaRo a scris:
Nu m-am uitat la "vrei sa fii milionar" si nu stiu despre cine e vorba, dar nu mi se pare deloc ciudat ca unei doamne sa-i placa si snooker-ul si formula 1!
De ce nu si fotbalul? Si mie imi plac si snooker-ul (in primul rand), si Formula 1, si fotbalul, si sarituri cu schiurile, si handbal, si ciclism, ....


Foarte rar gasesti o femeie careia sa-i placa toate aceste sporturi. Sunt chiar uimit.



_________________
http://www.4-fun.ro
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui 4fun Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2011-2012 » Mastersul Braziliei Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2
Pagina 2 din 2

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community