Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Discuții
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21  Următoare
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2011-2012 » Campionatul Regatului Unit 2011
Subiectul anterior :: Subiectul următor  

Cine credeți că va câștiga turneul ?
Stephen Maguire
8%
 8%  [ 4 ]
Judd Trump
45%
 45%  [ 21 ]
Ding Junhui
8%
 8%  [ 4 ]
Neil Robertson
17%
 17%  [ 8 ]
Ricky Walden
0%
 0%  [ 0 ]
Shaun Murphy
6%
 6%  [ 3 ]
Mark Allen
8%
 8%  [ 4 ]
Marco Fu
4%
 4%  [ 2 ]
Voturi totale : 46

Autor Mesaj
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Dum 11 Dec 2011, 18:26    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Frumoasa finala pana aici ! Dar vreau mai mult spectacol (stiu, vreau cam multe... Twisted Evil)!



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
cristian99
Addicted to snooker


Data înscrierii: 02/Oct/2011
Mesaje: 435
Locație: Slobozia

MesajTrimis: Dum 11 Dec 2011, 18:42    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Norocoasa lovitura lui Judd dar a egalat 8)




Ultima modificare efectuată de către cristian99 la Dum 11 Dec 2011, 19:13, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui cristian99 Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Dum 11 Dec 2011, 18:55    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Pentru moment, comparația care-mi vine-n minte e între șampania Dom Perignon (Judd) și un vin tare & rubiniu de Spania, din zona Rioja (Mark). Laughing



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Dum 11 Dec 2011, 18:57    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Excelenta comparatie ! Very Happy

LE: Deci cum sa dea asa ceva Mark Allen la scorul asta si in acest moment (bila cu manta)? Eu nu la asta ma refeream cand am zis spectacol. Rolling Eyes Laughing



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
santos147



Data înscrierii: 11/Dec/2011
Mesaje: 8

MesajTrimis: Dum 11 Dec 2011, 19:07    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

5-3 ! cine joaca prost? Smile Smile




Ultima modificare efectuată de către santos147 la Dum 11 Dec 2011, 19:08, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui santos147 Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Bleic
Addicted to snooker


Data înscrierii: 03/Oct/2008
Mesaje: 393
Locație: Iasi

MesajTrimis: Dum 11 Dec 2011, 19:07    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Trump e la fel de incantator de privit ca si Sullivan.
Cu deosebirea ca Trump chiar mai si castiga meciuri Smile



_________________
Applause ronnie
Laureat al Premiului Oscue - Campionatul Mondial 2020
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Bleic Trimite mesaj privat
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Dum 11 Dec 2011, 19:47    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Daca mai pot adauga ceva...

Am senzatia ca Mark Allen nu joaca asa cum a declarat ieri ca ar vrea sa fie meciul. Si cred ca nu o face pentru ca isi doreste prea mult sa castige si este mega atent la aproximativ toate detaliile (desigur, mai putin la acea bila cu manta Razz).

Pana la urma cred ca el merge pe stilul Higgins si Judd pe stilul Ronnie. Sigur, Judd joaca superb, lovituri majoritatea pe centrul buzunarului, lin, frumos... Nimic de zis. Si sunt convinsa ca si el isi doreste mult sa castige. Si mai sunt convinsa si de faptul ca stilul Hendry si Higgins aduce mult mai multe victorii decat stilul O'Sullivan. Dar o vorba de la samurai zicea ca pentru a da tot ce ai mai bun trebuie sa lupti ca si cum ai fi murit deja. Nu stiu cat de bine se intelege din asta ce vreau sa zic, pentru ca, pana la urma, daca ai murit deja la ce ai mai lupta? Razz Dar, cum ar zice Helen Keller (sper sa nu fie gresit citatul): "Security is mostly a superstition. It does not exist in nature, nor do the children of men as a whole experience it. . . Avoiding danger is no safer in the long run than outright exposure. . . Life is either a daring adventure or nothing."

Nici sa joci incordat si extraordinar de atent nu e bine. Cel putin eu nu cred ca e bine. Poate ar trebui gasita o balantza. Sper ca Mark Allen sa gaseasca o oarecare cheie a situatiei pana diseara. Nu ca as tine cu cineva in meciul asta, dar tot vreau sa fie frumos. Laughing



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Adi4Ebbo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Sep/2010
Mesaje: 1194
Locație: Craiova

MesajTrimis: Dum 11 Dec 2011, 20:29    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

am plecat afara la 3-2 si cand ma intorc e 3-5!! trebuia sa raman!


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Adi4Ebbo Trimite mesaj privat
hendry147
Vizitator





MesajTrimis: Dum 11 Dec 2011, 22:17    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Adi4Ebbo a scris:
LoL.... pe eurosport snookeru incepe la ora 20:00 (un rezumat al primei sesiuni) iar de la ora 21:00 Live a 2-a. sper ca macar finala sa o vedem toata.


@hendry147 nu cred ca suntem amici! iar cat vine vorba de o dominatie a snookerului in urmatorii ani ma abtin sa iti raspund (nu stiu care e mai penibil). Sper sa te bucuri maine de finala.



Doamne fereste, nu-mi doresc sa fiu amic cu tine.

Ma bucur pentru ambii ca au ajuns in finala, nu conteaza cine castiga, e bine ca sunt 2 tineri.

MA BUCUR ENORM DE FINALA PANA ACUM! SE DESFASOARA EXACT CUM MA ASTEPTAM, SI ANUME JUDD AUTORITAR.


Sus
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Dum 11 Dec 2011, 22:30    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

De ce a incercat Allen sa bage bila aia de langa buzunarul galben nu pot sa pricep. Poate nu vrea sa il lase pe Judd la masa. Nu mai zic nimic...



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Dum 11 Dec 2011, 22:31    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ladies & Gents, fiți, vă rog, amabili unii față de alții ! Că suntem cu toții admiratorii unui sport nobil. Wink 8)



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Redboy
Addicted to snooker


Data înscrierii: 01/Aug/2007
Mesaje: 693

MesajTrimis: Dum 11 Dec 2011, 22:35    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Haide Allen, mai arata-ne si tu ceva... Crying or Very sad Meciul deja s-a cam rupt. 7-3, si e mult prea bun Trump asta...

le : Acum 8-3... nu-mi dau seama cum de s-a pierdut atat de tare Allen dupa prima repriza, cand avea 3-1. Neutral



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Australian Open 2012, Wuxi Classic 2013
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Redboy Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
serbanm
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Feb/2011
Mesaje: 181

MesajTrimis: Dum 11 Dec 2011, 23:33    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

N-am mai vazut niciun meci in care unul dintre jucatori sa aiba doua bile sarite de pe masa!


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui serbanm Trimite mesaj privat
ServetCetin



Data înscrierii: 19/Mar/2011
Mesaje: 8

MesajTrimis: Lun 12 Dec 2011, 0:12    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sper ca Judd nu va castiga dupa lovitura asta norocoasa...merita ceva mai frumos de atat...si parca si Mark mai merita o sansa.



_________________
Galatasaray UltrAslan
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui ServetCetin Trimite mesaj privat
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Lun 12 Dec 2011, 0:34    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Asa trebuia sa fie toata finala, dar cate un joc fiecare. Rolling Eyes

Bine ca a fost macar acum pe sfarsit. Laughing Am inclinat usor spre Allen (printre cuvinte zise printre dinti Razz) o perioada, dar acum nu stiu ce sa mai zic... Laughing Laughing



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2011-2012 » Campionatul Regatului Unit 2011 Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21  Următoare
Pagina 19 din 21

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community