Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Discuții
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Următoare
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2011-2012 » The Masters 2012
Subiectul anterior :: Subiectul următor  

Cine are șanse mai mari la titlu ?
Judd Trump
66%
 66%  [ 24 ]
Neil Robertson
13%
 13%  [ 5 ]
Mark Williams
2%
 2%  [ 1 ]
John Higgins
11%
 11%  [ 4 ]
Graeme Dott
0%
 0%  [ 0 ]
Shaun Murphy
5%
 5%  [ 2 ]
Voturi totale : 36

Autor Mesaj
mihtudor
Addicted to snooker


Data înscrierii: 19/Sep/2010
Mesaje: 214

MesajTrimis: Mar 17 Ian 2012, 11:19    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Hendry 147, poate Bingham a avut o zi mai proasta, asta se poate intampla si la profesionisti. Daca era asa varza, nu-l intoarcea nici pe Williams de la 8 - 5 la Openul Australiei.



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Campionatul Mondial 2012, Campionatul Mondial 2014
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui mihtudor Trimite mesaj privat
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Mar 17 Ian 2012, 16:36    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

HAhaaaaaaa am cam luat-o razna. Ma cutremuram mai devreme la gandul ca s-ar putea intalni in finala Vrajitorul si Prodigy cel obraznic. Hahahahaha Parca si vad bile aruncate si pumni in aer din partea lui Prodigy si traiectorii perfect desenate cu inchideri impecabile de masa din partea Vrajitorului. Laughing Laughing

Fascinant. I WANT. 8) Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Dar sa nu ma grabesc ca abia ce vine meciul cu Racheta si pe asta sigur nu il ratez. Cred ca e primul dintre cei doi pe care am sa il vad in totalitate, spre disperarea-mi. Sad Poate asta ar trebui sa fie finala. Nu mai vreau sa vad un meci Allen-Trump, caci Allen imi pare ca nu stie exact ce vrea sa joace si momentan nu ma mai pasioneaza jocul dumnealui. Razz Urat, stiu. LOL Laughing

Majoreta Majoreta Majoreta



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
hendry147
Vizitator





MesajTrimis: Mar 17 Ian 2012, 17:35    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Pariez 300.000 de lire ca Higgins s-a antrenat muuult sa reuseasca neagra aia din frame-ul 7


Sus
zenart
Addicted to snooker


Data înscrierii: 15/Ian/2011
Mesaje: 353
Locație: Ploiesti

MesajTrimis: Mar 17 Ian 2012, 17:39    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eeeeeee,desi imi e simpatic M.Stevens,stau sa ma intreb ce a cautat la acest Masters???? A jucat slab,slab,slab,penibil pe alocuri,si avand in fata un John Higgins mediu,nicidecum la valoarea lui adevarata.Insa John e precum nationala Germaniei la fotbal,in competitiile mari,creste de la joc la joc.
Imi pare din nou foarte rau ca trebuie sa asist la un sfert de finala RONNIE-JUDD,as fi preferat o finala.Va fi un sfert de colectie,electrizant,si sper ca nivelul de joc sa fie unul inalt,pentru mine,e mai putin important cine va invinge dintre cei doi,intrucat indiferent cine va merge mai departe,voi fi alaturi de el sa castige Masters-ul.
Numai bine tuturor.



_________________
Laureat al Premiului Oscue - UK Championship 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui zenart Trimite mesaj privat
Daros
Addicted to snooker


Data înscrierii: 10/Dec/2010
Mesaje: 417
Locație: Flora, NO

MesajTrimis: Mar 17 Ian 2012, 18:35    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

N-am prins nici ultimul meci, poate de la ora aceasta ceva înregistrari pînă la meciul de la orele 21 (pe care voi avea ocazia să-l urmaresc). Îmi pare rău pentru Matthew, dar mă bucur pentru John. Smile


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Daros Trimite mesaj privat
skorpyo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Mar/2011
Mesaje: 673
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mie 18 Ian 2012, 10:55    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Trei zile cu snooker de buna calitate la Ally Pally.. e o arena extraordinara si o audienta de nota 10 Applause

Meciul de debut a fost poate cel mai bun de pana acum.Ronnie ne-a delectat cu un mare chef de joc si a eliminat cu ceva lupta marele favorit chinez. Juniorul i-a purtat noroc Wink
Cam toata lumea a jucat bine pana acum..John Fluke Higgins in forma lui obisnuita la turneele mari, de asemenea mi-a placut si Shaun care si-a aratat clasa si experienta. Judd, n-a avut un joc prea stralucit in prima runda,in pofida celor 2 breakuri de 100+ dar simt ca va fi la capacitate maxima cu Ronnie,in sferturi...trebuie Very Happy
Aseara Neil a binedispus si de cea mai mica greseala a lui Allen si e in carti pt trofeu...ce sa mai .. se anunta un turneu de mare succes !


Dabea astept sa-mi vad si favoritul astazi Very Happy Hai Mark Majoreta



_________________
Enjoy the moment Wink
Laureat al Premiului Oscue - International Championship 2014, World Grand Prix 2019, Campionatul Mondial 2023
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui skorpyo Trimite mesaj privat
Undergrow
Addicted to snooker


Data înscrierii: 12/Dec/2010
Mesaje: 306
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mie 18 Ian 2012, 17:52    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

"Cred ca Stephen isi da palme!". Cea mai tare fraza spusa azi de Marius Ancuta Laughing


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Undergrow Trimite mesaj privat
snookerfan97
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Ian/2010
Mesaje: 738
Locație: Brasov

MesajTrimis: Mie 18 Ian 2012, 18:10    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Frumos meciul dintre Mark selby si Lee. La 4-0 credeam ca totul se va incheia cu un whitewash.
De abia astept meciul dintre Ronnie si Judd Trump.Desi sunt fan al amandurora sper totusi ca Ronnie va reusi sa castige.



_________________
Whoever called snooker 'chess with balls' was rude, but right.


Ultima modificare efectuată de către snookerfan97 la Joi 19 Ian 2012, 21:56, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snookerfan97 Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
RVI
Addicted to snooker


Data înscrierii: 13/Feb/2011
Mesaje: 337

MesajTrimis: Mie 18 Ian 2012, 18:13    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Incredibil. Nu stiu ce a patit Selby, dar asa greseli nu credeam sa vad vreodata de la el. Chiar incepeam sa cred ca au facut blat ca sa-mi ia banii... Nu va spun inca pe cine am mizat diseara, ca imi stric mojo-ul... Very Happy


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui RVI Trimite mesaj privat
skorpyo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Mar/2011
Mesaje: 673
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mie 18 Ian 2012, 19:11    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Doamne apără și păzește ... ce meci am trăit să văd Shocked Total interzis cardiacilor,în special simpatizanților lui Selby dintre care mulți sigur și-au dat săraci câteva perechi de palme ,măcar așa de trezit ochii și urechile la final Laughing E prima dată când îl văd pe Mark atât de afectat de ratări și de acel fault "de poveste",descărcându-și în final nervii cu pumnul în manta mesei...ufff mai bine nu-mi aduc aminte. Nu a jucat foarte rău,Lee a greșit multicel,dar bila aia maro i-a pus capac psihic și Stephen putea să profite ... bine că a trecut însă mai departe. Sper să-și revină în fire și,cum spunea dl. Bontea, să ne arate un alt nr. 1 mondial în sfertui !



_________________
Enjoy the moment Wink
Laureat al Premiului Oscue - International Championship 2014, World Grand Prix 2019, Campionatul Mondial 2023
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui skorpyo Trimite mesaj privat
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Mie 18 Ian 2012, 22:08    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Let's go Captain !!! Majoreta Majoreta Majoreta Haidi, sa nu il mai aud cu retragerea. 8)



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
RVI
Addicted to snooker


Data înscrierii: 13/Feb/2011
Mesaje: 337

MesajTrimis: Joi 19 Ian 2012, 6:45    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Si caracatita Radu loveste din nou.... Very Happy



Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui RVI Trimite mesaj privat
Redboy
Addicted to snooker


Data înscrierii: 01/Aug/2007
Mesaje: 693

MesajTrimis: Joi 19 Ian 2012, 11:14    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Frate, esti tare. Nu se compara cu ce ti-a iesit data trecuta (cota 167.57 Laughing ), dar e bine si acum. Smile

on : Abia astept spectacolul (prea putin spus ar fi "meciul") de la pranz. Sa si-o ia Ronnie a 3-a oara consecutiv (daca nu ma insel...) de la Judd ?



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Australian Open 2012, Wuxi Classic 2013
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Redboy Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
cristian99
Addicted to snooker


Data înscrierii: 02/Oct/2011
Mesaje: 435
Locație: Slobozia

MesajTrimis: Joi 19 Ian 2012, 11:38    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eu nu pot sa vad meciul Crying or Very sad dar am info si poate ma uit si eu putin daca pot Razz


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui cristian99 Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
rooniefan
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Dec/2007
Mesaje: 735
Locație: Targoviste

MesajTrimis: Joi 19 Ian 2012, 13:38    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

O vorba din popr spune ca sa nu ne facem iluizii ca sa nu avem deziluzii....



_________________
Un sport nobil pentru oameni nobili.
Laureat al Premiului Oscue - Campionatul Mondial 2013, Campionatul Mondial 2016, Campionatul Mondial 2017
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui rooniefan Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2011-2012 » The Masters 2012 Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Următoare
Pagina 3 din 10

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community