Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Discuții
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Următoare
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2011-2012 » Mastersul german 2012
Subiectul anterior :: Subiectul următor  

Cine credeți că are șanse mai mari la titlu ?
Mark Williams
2%
 2%  [ 1 ]
Stephen Lee
2%
 2%  [ 1 ]
Ronnie OSullivan
61%
 61%  [ 27 ]
Matthew Stevens
0%
 0%  [ 0 ]
Mark Selby
0%
 0%  [ 0 ]
Shaun Murphy
6%
 6%  [ 3 ]
Judd Trump
4%
 4%  [ 2 ]
Stephen Maguire
22%
 22%  [ 10 ]
Voturi totale : 44

Autor Mesaj
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Mie 1 Feb 2012, 11:12    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Da, slavă Domnului Arrow http://www.hahasport.com/c-11.html



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
cristian99
Addicted to snooker


Data înscrierii: 02/Oct/2011
Mesaje: 435
Locație: Slobozia

MesajTrimis: Mie 1 Feb 2012, 12:26    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eurosport transmite in direct meciul Doherty-Einsle


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui cristian99 Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
andy_duma



Data înscrierii: 01/Feb/2012
Mesaje: 1

MesajTrimis: Mie 1 Feb 2012, 12:41    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

la ora 15 nu stiti ce meci transmite eurosport?


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui andy_duma Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Mie 1 Feb 2012, 14:34    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cred că meciul dintre Shaun Murphy și Barry Hawkins, proaspătul campion la Shoot-Out.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
hendry147
Vizitator





MesajTrimis: Mie 1 Feb 2012, 17:35    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Gasiti aici meciurile live: http://www.hahasport.com/


Sus
snookerfan97
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Ian/2010
Mesaje: 738
Locație: Brasov

MesajTrimis: Mie 1 Feb 2012, 18:16    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Shaun nu a jucat prea bine astazi dar a reusit cu chiu cu vai sa castige.Amandoi au ratat o multime de sanse.Murphy ar fi putut conduce 4-2, pe de alta parte Barry ar fi putut castiga meciul.

Ma asteptam ca meciul dintre Maguire si Day sa fie mai strans, dar s-a terminat destul de repede.



P.S.
In afara de masa ''principala'' mai exista vreo masa televizata ?



_________________
Whoever called snooker 'chess with balls' was rude, but right.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snookerfan97 Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
sevvilla86
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Dec/2005
Mesaje: 1532
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mie 1 Feb 2012, 19:28    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Asta e motivul pentru care Barry nu are decat patru semifinale in palmares. Rolling Eyes Este extrem de talentat dar se pierde in momentele decisive. Crying or Very sad Imi pare rau pentru el dar iarasi s-a invins singur, cred ca la 4-3 nici Shaun nu mai spera sa castige...
Meciul mi-a placut doar in prima repriza, dupa pauza au fost prea multe ratari. Confused


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui sevvilla86 Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
skorpyo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Mar/2011
Mesaje: 673
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mie 1 Feb 2012, 20:59    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Da, un meci de debut cu multe ezitari si ratari .. in special din partea lui Shaun, as zice (aveam pretentii mai mari de la finalistul ultimului Masters, totusi). Cu tot respectul pentru Barry,din pacate el niciodata nu a excelat si acum cand avea in fata ochilor 4-3 si sanse de a inchide meciul, se precipita, ii tremura tacul sau ceva .. pacat.

snookerfan97 a scris:

In afara de masa ''principala'' mai exista vreo masa televizata ?


Nu, este singura televizata . Dl. Marius Ancuta a spus un lucru in comentarul live de azi legat de existenta unei camere mobile, daca am inteles eu bine, care se poate comuta la oricare alta masa in cazul unui eveniment semnificativ la alta masa (break mare)



_________________
Enjoy the moment Wink
Laureat al Premiului Oscue - International Championship 2014, World Grand Prix 2019, Campionatul Mondial 2023
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui skorpyo Trimite mesaj privat
Adi4Ebbo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Sep/2010
Mesaje: 1194
Locație: Craiova

MesajTrimis: Mie 1 Feb 2012, 23:05    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

ce se intampla cu eurosport2???? nu este imagine OMG OMG OMG OMG OMG!


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Adi4Ebbo Trimite mesaj privat
rooniefan
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Dec/2007
Mesaje: 735
Locație: Targoviste

MesajTrimis: Joi 2 Feb 2012, 14:38    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

O surpriza maricica in saisprezecimi.Ding totusi e un jucator destul de constant.
Sper ca surprizele sa se termine aici.



_________________
Un sport nobil pentru oameni nobili.
Laureat al Premiului Oscue - Campionatul Mondial 2013, Campionatul Mondial 2016, Campionatul Mondial 2017
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui rooniefan Trimite mesaj privat
snookerclau
Addicted to snooker


Data înscrierii: 18/Feb/2008
Mesaje: 869
Locație: Buzau

MesajTrimis: Joi 2 Feb 2012, 17:12    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Zici tu? Dar ce spui de meciul transmis acum de Eurosport? Eu m-am frecat temeinic la ochi, crezand ca nu vad bine Crying or Very sad Sa vedem cum se termina.........



_________________
Laureată a Premiului Oscue - Shanghai Masters 2010, International Championship 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snookerclau Trimite mesaj privat
snookerfan97
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Ian/2010
Mesaje: 738
Locație: Brasov

MesajTrimis: Joi 2 Feb 2012, 21:10    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mi s-a parut oarecum ''ciudat'' ca Ronnie a reusit sa se adune la 4-0 si sa castige meciul 5-4.Sper ca aceasta victorie sa-l ajute sa ajunga departe la acest turneu.


P.S. Eu as fi pus meciul Trump-Allen la masa principala.Mie cel putin mi s-ar parea mai interesant de vizionat. Smile



_________________
Whoever called snooker 'chess with balls' was rude, but right.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snookerfan97 Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
sevvilla86
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Dec/2005
Mesaje: 1532
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Joi 2 Feb 2012, 21:14    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Bravo Ronnie! Notworthy Ma bucur foarte mult pentru victoria sa desi n-as fi vrut sa o obtina cu atat de multe emotii. Laughing
In primele 3 jocuri n-a avut nici o sansa dar in al 4-lea ar fi putut sa castige daca nu se prostea de cateva ori. Evil or Very Mad N-am inteles lovitura la bila albastra cum n-am inteles de ce nu a jucat apoi la buzunarul verde bila roz si a preferat o lovitura de siguranta ca apoi sa atace aceeasi bila dintr-o pozitie mai dificila si sa o lase pe marginea buzunarului. Confused
In schimb si-a spalat pacatele cu acel clearance din jocul 6, probabil cel mai frumos break pe care l-am vazut in ultimul timp. Applause Mi-a mai placut la Ronnie ca ii merg in continuare excelent loviturile de distanta. 8) Mai are de lucrat la capitolul safety. Rolling Eyes
Sper ca Andrew sa nu fie afectat de aceasta infrangere si sa joace si la turneele urmatoare cum a facut-o astazi in prima repriza. Smile Din pacate are si el aceleasi probleme ca Barry Hawkins, l-a fel a patit si in finala de la Welsh cu Robertson. Sad


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui sevvilla86 Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Joi 2 Feb 2012, 21:16    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Reprezintă dnii Higgins și Maguire viitorul exciting & spectaculos al acestui sport ? N-aș zice. Și atunci de ce dăștepții de decidenți n-au ales spre televizare meciul Trump v Allen ?... (Întrebarea conține însă și răspunsul... Twisted Evil )



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Joi 2 Feb 2012, 21:16    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Da... Si eu as vrea sa vad Trump vs Allen, desi am motive sa nu vreau. LOL

Deocamdata nu am vazut aproape nimic din acest turneu, doar o particica din Murphy cu Hawkins, dar trebui sa zic ca sunt convinsa ca, pentru spectatorii de la fatza locului, aceasta organizare cu vizibilitate spre toate mesele este, pe cat de naucitoare, pe atat de grozava. Very Happy Imi place la nebunie ideea. Si mai am si senzatia ca se filmeaza altfel decat la alte turnee. Imaginea este incredibil de clara si secventele surprinse sunt foarte interesante, de multe ori ai senzatia ca esti langa masa, atat de vivid este. Love it ! Bravo lor ! Very Happy Applause



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2011-2012 » Mastersul german 2012 Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Următoare
Pagina 2 din 13

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community