Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Discuții
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2011-2012 » Mastersul german 2012
Subiectul anterior :: Subiectul următor  

Cine credeți că are șanse mai mari la titlu ?
Mark Williams
2%
 2%  [ 1 ]
Stephen Lee
2%
 2%  [ 1 ]
Ronnie OSullivan
61%
 61%  [ 27 ]
Matthew Stevens
0%
 0%  [ 0 ]
Mark Selby
0%
 0%  [ 0 ]
Shaun Murphy
6%
 6%  [ 3 ]
Judd Trump
4%
 4%  [ 2 ]
Stephen Maguire
22%
 22%  [ 10 ]
Voturi totale : 44

Autor Mesaj
zenart
Addicted to snooker


Data înscrierii: 15/Ian/2011
Mesaje: 353
Locație: Ploiesti

MesajTrimis: Lun 6 Feb 2012, 9:31    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

zenart a scris:
Eu merg in continuare pe RONNIE.


Eu inca dupa prima sesiune,desi era 5-3 pt Maguire,am zis ca merg pe RONNIE,mai ales ca urma sesiunea de seara si am avut dreptate,desi unii nu prea mai credeau.

Bravo RONNIE,iti multumesc.
Notworthy Applause Notworthy Applause Notworthy Applause



_________________
Laureat al Premiului Oscue - UK Championship 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui zenart Trimite mesaj privat
mac1951ro
Addicted to snooker


Data înscrierii: 28/Apr/2011
Mesaje: 394

MesajTrimis: Lun 6 Feb 2012, 12:10    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Bravo Ronnie! Ma bucura nespus victoria lui mai ales ca a fost obtinuta cu dificultate in fata unui Maguire extraordinar.
Bucuria pentru victoria lui vine din faptul ca dupa atata timp ,a reusit sa castige un mare turneu. De acum ,avand in vedere forma extraordinara a unor adversari ,ii va fi foarte greu in continuare. Totul depinde numai de el si sper sa continue tot asa.
Un Eurosport care m-a dezamagit nu atat prin faptul ca a transmis fotbal african ci prin faptul ca avand doua canale nu a fost capabil sa transmita o asa finala.



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Players' Championship 2018
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui mac1951ro Trimite mesaj privat
Vallentin
Addicted to snooker


Data înscrierii: 13/Noi/2011
Mesaje: 324
Locație: Lugoj

MesajTrimis: Lun 6 Feb 2012, 13:30    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Bravo Ronnie ! O victorie ii bine venita oricand Majoreta



_________________
Laureat al Premiului Oscue - UK Championship 2012, Masters 2016, Mastersul european 2016, UK Championship 2017, Masters 2019
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Vallentin Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
snookerfan97
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Ian/2010
Mesaje: 738
Locație: Brasov

MesajTrimis: Lun 6 Feb 2012, 16:52    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Bravo Ronnie !Applause A fost un meci frumos cu un nivel foarte ridicat de joc.Nu stiu cati jucatori ar fi putut sa-l bata pe Stephen ieri.Sper ca aceasta victorie sa-i dea increderea de care avea nevoie pana la finalul sezonului.



_________________
Whoever called snooker 'chess with balls' was rude, but right.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snookerfan97 Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
mircea22
Addicted to snooker


Data înscrierii: 17/Feb/2009
Mesaje: 1197
Locație: Oltenia

MesajTrimis: Lun 6 Feb 2012, 23:34    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Bleic a scris:
nu-s de acord, Maguire a pierdut pentru ca a ratat prea multe lovituri pozitionale la bila alba in a 2-a parte a meciului, eu cel putin asa am vazut;

Loviturile care l-au trădat au fost cele de împrăștiere a mini-mănunchiurilor de bile roșii. De-a lungul meciului, în momente importante, nu i-au ieșit deloc.

Citat:

ca si chestie funny, pentru prima data realizez felul in care se pune Maguire pe lovitura (mai bine zis cum se arunca), desi l-am mai vazut in cateva meciuri pana acum, e super amuzant LOL

Este o diferență (cel puțin așa mi se pare mie) între momentele când joacă relaxat și atunci când se simte sub presiune (se „aruncă” mult mai repede și mai decis pe lovituri în al doilea caz).

Revenind la meci, aseară am rămas fără cuvinte la fel cum Ronnie părea sleit de puteri la capătul meciului. A fost o finală memorabilă, în tradiția celei de anul trecut, iar un asemenea public merita din plin un astfel de meci pentru că atmosfera creată a fost extraordinară.



_________________
"That's inches away from being millimetre perfect." (Ted Lowe)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui mircea22 Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2011-2012 » Mastersul german 2012 Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
Pagina 13 din 13

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community