Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

piesa Watts Eurosport

 
Crează un subiect nou   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Unele și altele
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Miss Chigwell
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Mar/2005
Mesaje: 1596
Locație: Baia Mare

MesajTrimis: Mar 28 Iun 2005, 22:25    Titlul subiectului: piesa Watts Eurosport Răspunde cu citat (quote)

Please, please help me! Laughing
Este pe Eurosport, la rubrica Watts, sectiunea snooker un montaj de la Welsh Open-Steve si Ronnie. Stie cineva cum se numeste piesa din fundal, cine o canta... o informatie cat de mica? Imi place de nu se poate si nu stie nimeni ce hram poarta. E ceva cu "get rough...something" Confused
Multam fain! Laughing


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Miss Chigwell Trimite mesaj privat
cristian99
Addicted to snooker


Data înscrierii: 02/Oct/2011
Mesaje: 435
Locație: Slobozia

MesajTrimis: Sâm 18 Feb 2012, 17:22    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

La piesa Watts am vazut ratarea completa a bilei negre a lui Stephen Lee Razz


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui cristian99 Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Sâm 18 Feb 2012, 23:34    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

OMG 100% LE. N-am vazut ca e post din 2005, desi avea sens ce-am zis, dar nu prea mult. Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
cristian99
Addicted to snooker


Data înscrierii: 02/Oct/2011
Mesaje: 435
Locație: Slobozia

MesajTrimis: Dum 19 Feb 2012, 11:59    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Aceasta piesa Watts daca ati vazut are un logo foarte interesant Wink


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui cristian99 Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
mircea22
Addicted to snooker


Data înscrierii: 17/Feb/2009
Mesaje: 1198
Locație: Oltenia

MesajTrimis: Dum 19 Feb 2012, 13:03    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mrs. Hendry a scris:
OMG 100% LE. N-am vazut ca e post din 2005, desi avea sens ce-am zis, dar nu prea mult. Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Pentru cei care nu au apucat să citească - ce scriseseși, mai exact? Smile



_________________
"That's inches away from being millimetre perfect." (Ted Lowe)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui mircea22 Trimite mesaj privat
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Dum 19 Feb 2012, 14:26    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Am scris: Exista si video? =)))

Sau ceva de genu'. Ma refeream in orice caz la ce a zis Miss Chigwell. =)) Nu de alta dar eu nu am cablu tv, am doar internet. Deci sa prind vreun Watts pe Eurosport e foarte putin probabil zilele astea. Asta daca mai exista Watts.



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
mircea22
Addicted to snooker


Data înscrierii: 17/Feb/2009
Mesaje: 1198
Locație: Oltenia

MesajTrimis: Dum 19 Feb 2012, 20:48    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mrs. Hendry a scris:
Am scris: Exista si video? =)))

Sau ceva de genu'. Ma refeream in orice caz la ce a zis Miss Chigwell. =)) Nu de alta dar eu nu am cablu tv, am doar internet. Deci sa prind vreun Watts pe Eurosport e foarte putin probabil zilele astea. Asta daca mai exista Watts.

Te-am întrebat pentru că și eu am pierdut vreo 15 minute căutând clipul, până ce într-un final am văzut că mesajul era de prin 2005. Wink
Poate ne spune MC totuși despre ce melodie era vorba, asta dacă a găsit-o...

P.S. Da, încă mai există Watts pe Eurosport. Pe internet se poate urmări aici: http://eurosport.yahoo.com/blogs/watts/.



_________________
"That's inches away from being millimetre perfect." (Ted Lowe)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui mircea22 Trimite mesaj privat
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Dum 19 Feb 2012, 23:09    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

S-a gasit, oarecum... Pare a fi vorba despre Everybody Jump Off, Jhelisa

http://www.youtube.com/watch?v=E3tGJlJYix4

Dar probabil varianta originala.

S-a gasit cu ajutorul Shazam. =)))) Interesant programel.



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
cristian99
Addicted to snooker


Data înscrierii: 02/Oct/2011
Mesaje: 435
Locație: Slobozia

MesajTrimis: Joi 23 Feb 2012, 13:15    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

E vad ca acest topic a renascut Razz


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui cristian99 Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
CristiPOLI
More than a fan


Data înscrierii: 20/Iul/2011
Mesaje: 46

MesajTrimis: Mar 29 Mai 2012, 12:27    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Aceea este melodia, confirm si eu. Am dat din intamplare peste postul acesta, si piesa aia o cautam si eu Smile). Mersi!


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui CristiPOLI Trimite mesaj privat
cristian99
Addicted to snooker


Data înscrierii: 02/Oct/2011
Mesaje: 435
Locație: Slobozia

MesajTrimis: Vin 29 Iun 2012, 22:02    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Si uite cum trec anii si piesa Watts a implinit in aceasta vara zece ani Wink


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui cristian99 Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
CristiPOLI
More than a fan


Data înscrierii: 20/Iul/2011
Mesaje: 46

MesajTrimis: Lun 9 Iul 2012, 10:49    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

10 ani???Neutral...wow sunt in soc pozitiv acuma Smile)...10 ani, OMG. La mai multi in continuare!Very Happy ca materiale sunt destule Smile)


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui CristiPOLI Trimite mesaj privat
george93
Vizitator





MesajTrimis: Lun 17 Sep 2012, 19:18    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Imi place mult sa ma uit la Watts. Unele faze sunt geniale:D


Sus
george93
Vizitator





MesajTrimis: Lun 17 Sep 2012, 19:21    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Imi place mult sa ma uit la Watts. Unele faze sunt geniale:D


Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Unele și altele Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community