Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

EuroSport Player
Du-te la pagina Anterioară  1, 2
 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Forum general
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
danacateia
Addicted to snooker


Data înscrierii: 14/Sep/2009
Mesaje: 967
Locație: Brasov

MesajTrimis: Joi 3 Mar 2011, 14:45    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Multumesc tuturor pentru ajutor!Am si eu cont pe eurosportplayer.ro!
Razz



_________________
Laureată a Premiului Oscue - UK Championship 2009, Turneul special de calificare la Masters 2010, China Open 2010
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui danacateia Trimite mesaj privat
iugh



Data înscrierii: 03/Mar/2012
Mesaje: 1

MesajTrimis: Sâm 3 Mar 2012, 9:40    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Citi dintre cei cu cont pe eurosport player au probleme cu limba comentariului?
Mentionez ca nu am probleme cu geolocalizarea...IP-ul meu este bine identificat ca fiind din romania si accesez intotdeauna eurosport.ro, insa comentariul care-l primesc este intotdeauna in bulgara...


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui iugh Trimite mesaj privat
RazMAN
Fan


Data înscrierii: 04/Mai/2010
Mesaje: 10
Locație: Brasov

MesajTrimis: Lun 5 Mar 2012, 9:30    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

iugh a scris:
Citi dintre cei cu cont pe eurosport player au probleme cu limba comentariului?
Mentionez ca nu am probleme cu geolocalizarea...IP-ul meu este bine identificat ca fiind din romania si accesez intotdeauna eurosport.ro, insa comentariul care-l primesc este intotdeauna in bulgara...


incearca sa stergi cache-ul browserului. eu am avut problema asta si le-am trimis un email si asta a fost raspunsul. si a functionat Smile


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui RazMAN Trimite mesaj privat
Marius Anton



Data înscrierii: 05/Mar/2012
Mesaje: 1

MesajTrimis: Lun 5 Mar 2012, 23:20    Titlul subiectului: rezolutie Player ? Răspunde cu citat (quote)

Vreau si eu sa-mi fac un abonament la Eurosport Player, ca sa pot vedea cat mai mult din Openul Chinezesc si din Campionatul Mondial care urmeaza.
Inainte sa dau banii, poate ma ajutati cei care sunteti deja abonati:

Pot seta rezolutia la fereastra de vizualizare (ceva gen 320p, 720p, 1080p), sau merge la o singura rezolutie si daca da, care e aceea?
Va multumesc anticipat pentru raspuns(uri).

Suma respectelor,

Marius


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Marius Anton Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Forum general Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2
Pagina 2 din 2

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community