Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Discuții
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Următoare
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2011-2012 » Openul Chinei 2012
Subiectul anterior :: Subiectul următor  

Cine credeți că va câștiga turneul ?
Judd Trump
13%
 13%  [ 5 ]
Stephen Lee
16%
 16%  [ 6 ]
Stephen Maguire
8%
 8%  [ 3 ]
Ronnie OSullivan
21%
 21%  [ 8 ]
Ding Junhui
18%
 18%  [ 7 ]
Ali Carter
0%
 0%  [ 0 ]
Neil Robertson
8%
 8%  [ 3 ]
Peter Ebdon
13%
 13%  [ 5 ]
Voturi totale : 37

Autor Mesaj
cristian99
Addicted to snooker


Data înscrierii: 02/Oct/2011
Mesaje: 435
Locație: Slobozia

MesajTrimis: Sâm 31 Mar 2012, 18:08    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Acum ne punem intrebarea,cel putin eu,cate ore o sa dureze finala Laughing


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui cristian99 Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Adi4Ebbo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Sep/2010
Mesaje: 1194
Locație: Craiova

MesajTrimis: Sâm 31 Mar 2012, 18:08    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

cristian99 a scris:
Acum ne punem intrebarea,cel putin eu,cate ore o sa dureze finala Laughing
atata timp cat Ebdon castiga poate sa dureze si 2 zile.
Oricum cred ca o sa avem parte de un meci foarte frumos


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Adi4Ebbo Trimite mesaj privat
Undergrow
Addicted to snooker


Data înscrierii: 12/Dec/2010
Mesaje: 306
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Sâm 31 Mar 2012, 22:31    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

MihaiMese a scris:

Dimpotrivă, Maguire e departe de a fi cel mai răbdător om din lume. Îl poate toca și pe el cu stilul "la-fiecare-5-lovituri-stăm-câte-un-minut-sau-două". .


Sunt de acord cu tine in privinta lui Maguire. Iar daca Ebdon il va "toca" ,dupa cum ai scris Laughing, in stilu-i caracteristic, Maguire o sa cedeze si o sa rateze din ce in ce mai mult. Este o fire vulcanica si foarte exigent cu sine, dupa cum l-am vazut la masa.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Undergrow Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Sâm 31 Mar 2012, 23:35    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

În caz că pierde finala, Stephen se poate distra acru-amar la gândul că Peter urmează să se lupte cu cele 25 secunde/lovitură, în Premier League 2012 ! Twisted Evil Laughing



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
sevvilla86
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Dec/2005
Mesaje: 1532
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Dum 1 Apr 2012, 0:09    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Haha, il votasem in gluma pe Peter acum vreo 2 zile desi in realitate nu ii dadeam nicio sansa sa ajunga in finala. Laughing Nu m-am uitat la semifinale, dar l-am vazut in meciul cu Roberston si parea mai lent ca niciodata. Laughing Chiar ar fi amuzant sa ajunga in Premier League. Twisted Evil


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui sevvilla86 Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Adi4Ebbo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Sep/2010
Mesaje: 1194
Locație: Craiova

MesajTrimis: Dum 1 Apr 2012, 0:34    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Clara White a scris:
În caz că pierde finala, Stephen se poate distra acru-amar la gândul că Peter urmează să se lupte cu cele 25 secunde/lovitură, în Premier League 2012 ! Twisted Evil Laughing


probabil ca Peter o sa faca contestatie LOL. Serios vorbind sincer nu ma asteptam sa-l mai vad pe Peter jucand un meci cu trofeul pe masa indiferent ce se intampla sunt fericit deja ma resemnasem ca nu va mai pute trece niciodata pe primul sau al 2-lea tur ce a facut acum e o performanta uluitoare cel putin pentru mine. Prefer sa piarda maine dar sa ajung ape tabloul principal la Campionatul Mondial eventual sa castige si un meci acolo Very Happy

Stephen e favorit nu vad cum ar putea pierde insa poate prinde o zi proasta (sper)


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Adi4Ebbo Trimite mesaj privat
Adi4Ebbo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Sep/2010
Mesaje: 1194
Locație: Craiova

MesajTrimis: Dum 1 Apr 2012, 10:29    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

o prima repriza buna pentru Peter cu putin noroc o castiga la 0. Oricum Maguire ramane favorit cred ca o sa castige minim 4 jocuri in aceasta repriza secunda. Sper ca Ebdon sa nu cedeze Smile


Toti ii simtim lipsa lui Ivy Very Happy. Jan este ok insa Ivy are ceva in plus Very Happy


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Adi4Ebbo Trimite mesaj privat
Redboy
Addicted to snooker


Data înscrierii: 01/Aug/2007
Mesaje: 693

MesajTrimis: Dum 1 Apr 2012, 11:25    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Fii tare, Stephen ! Laughing



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Australian Open 2012, Wuxi Classic 2013
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Redboy Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Adi4Ebbo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Sep/2010
Mesaje: 1194
Locație: Craiova

MesajTrimis: Dum 1 Apr 2012, 11:57    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

stie cineva unde pot gasi un livescore? senzational meci Smile


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Adi4Ebbo Trimite mesaj privat
snookerfan97
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Ian/2010
Mesaje: 738
Locație: Brasov

MesajTrimis: Dum 1 Apr 2012, 12:04    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Adi4Ebbo a scris:
stie cineva unde pot gasi un livescore? senzational meci Smile


Si eu sunt de aceasi parere. Nu am putut sa dorm in ultima vreme iar meciurile lui Ebdon mi-au rezolvat problema.Ma intreb daca poate cineva sa-i aduca o carte ceva lui Stephen, ca doar are timp sa citeasca cat nu e la masa.


P.S. De abia astept sa-l vad pe Peter in editia urmatoare de Premier League !



_________________
Whoever called snooker 'chess with balls' was rude, but right.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snookerfan97 Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Dum 1 Apr 2012, 12:07    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Adi4Ebbo a scris:
senzational meci Smile


Poate că “senzațtional” n-ar fi primul cuvânt care să-mi vină în minte apropo de acest meci, dar partea bună a lucrurilor este că învinsul precedentei finale câștigate de Peter la Openul Chinei a câștigat următorul Campionat mondial. Wink Laughing



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen


Ultima modificare efectuată de către Clara White la Dum 1 Apr 2012, 12:08, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Ocnenodis hg
Addicted to snooker


Data înscrierii: 18/Sep/2011
Mesaje: 951
Locație: constanta

MesajTrimis: Dum 1 Apr 2012, 12:07    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Oare asta inseamna ca iti plac la nebunie meciurile...nule?


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Ocnenodis hg Trimite mesaj privat
sevvilla86
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Dec/2005
Mesaje: 1532
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Dum 1 Apr 2012, 12:19    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Dupa ce am vazut prima sesiune ma bucur ca Stephen a avut noroc la acea bila neagra. Laughing Mi-am adus aminte de asta: Arrow http://www.youtube.com/watch?v=bT_UwJYYUHI


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui sevvilla86 Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
skorpyo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Mar/2011
Mesaje: 673
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Dum 1 Apr 2012, 12:20    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Yawnee .. still , Captain Slow makes a splash !



_________________
Enjoy the moment Wink
Laureat al Premiului Oscue - International Championship 2014, World Grand Prix 2019, Campionatul Mondial 2023
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui skorpyo Trimite mesaj privat
Adi4Ebbo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Sep/2010
Mesaje: 1194
Locație: Craiova

MesajTrimis: Dum 1 Apr 2012, 12:28    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Clara White a scris:
Adi4Ebbo a scris:
senzational meci Smile


Poate că “senzațtional” n-ar fi primul cuvânt care să-mi vină în minte apropo de acest meci, dar partea bună a lucrurilor este că învinsul precedentei finale câștigate de Peter la Openul Chinei a câștigat următorul Campionat mondial. Wink Laughing

eu unul ador acest gen de meciuri si avand in vedere ca in ultima perioada ebdon a cam lipsit este binevenit un asemenea meci. Pacat ca nu au reusit sa stabileasca un nou record cred ca pana la urma frame-ul 5 a durat 1 ora si 5-10 minute.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Adi4Ebbo Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2011-2012 » Openul Chinei 2012 Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Următoare
Pagina 6 din 10

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community