Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Discuții
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Următoare
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2011-2012 » Openul Chinei 2012
Subiectul anterior :: Subiectul următor  

Cine credeți că va câștiga turneul ?
Judd Trump
13%
 13%  [ 5 ]
Stephen Lee
16%
 16%  [ 6 ]
Stephen Maguire
8%
 8%  [ 3 ]
Ronnie OSullivan
21%
 21%  [ 8 ]
Ding Junhui
18%
 18%  [ 7 ]
Ali Carter
0%
 0%  [ 0 ]
Neil Robertson
8%
 8%  [ 3 ]
Peter Ebdon
13%
 13%  [ 5 ]
Voturi totale : 37

Autor Mesaj
Cristi
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Ian/2010
Mesaje: 588
Locație: Galati

MesajTrimis: Dum 1 Apr 2012, 18:51    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

In sfarsit Ebdon trece linia de finish. Cu greu, desi a jucat bine (4 breakuri de peste 100 in finala). Maguire s-a tinut strans si ar fi putut chiar castiga...Frumos final.



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Masters 2013, Players Championship 2019
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cristi Trimite mesaj privat
Adi4Ebbo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Sep/2010
Mesaje: 1194
Locație: Craiova

MesajTrimis: Dum 1 Apr 2012, 18:53    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

nu pot sa cred ... aproape ca imi dau lacrimile nu credeam ca o sa il mai vad pe Ebbo castigand ceva important chiar ma asteptam sa se retraga anul acesta...... Senzational sper ca maine dimineata eurosport sa difuzeze toata sesiunea.
Bravo si lui Stephen care a facut un meci incredibil sincer ma asteptam sa il bata.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Adi4Ebbo Trimite mesaj privat
snookerfan97
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Ian/2010
Mesaje: 738
Locație: Brasov

MesajTrimis: Dum 1 Apr 2012, 18:56    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Felicitari Peter ! Very Happy A fost un joc decisiv complicat in care amandoi au avut sansa de a castiga.



_________________
Whoever called snooker 'chess with balls' was rude, but right.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snookerfan97 Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
MihaiMese
Moderator


Data înscrierii: 02/Apr/2009
Mesaje: 761
Locație: Cluj-Napoca

MesajTrimis: Dum 1 Apr 2012, 18:56    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Adi4Ebbo a scris:
Stephen este in meci si cred ca il va castiga pronositc 10-7 / 10-6 pentru Stephen. Din pacate Ebdon este iesit din meci si practica snooker-ul care l,a dus pe locul 22. Sper macar sa mai castige 1 joc insa nu cred.


Adi4Ebbo a scris:
Probabil Stephen egaleaza la 9 iar in decisiv avand un moral va castiga fara probleme. Prefeream sa piarda la 8 acum la 9 o sa fie foarte dureros


Adi4Ebbo a scris:
26-0 Maguire il spulbera


Adi4Ebbo a scris:
niciodata nu poate peter sa ii fure jocul nu poate castiga acest frame pacat Sad

edit: eram sigur dupa ce recupereaza putin o sa rateze!! asta e poate anul viitor Sad
edit2: mai rateaza inca o sansa !!! acum clar Stephen inchide jocul
edit3: oficial 9-9 ... decisiv Very Happy poate face Stephen un break de peste 100 Smile


Adi4Ebbo a scris:
VAIII OMMG MAMAMA !!! DOAMNE!! incredibil


Ești mai rău decât Ancuța...



_________________
"Snooker is a game of simple shots played to perfection." - Joe Davis
Laureat al Premiului Oscue - Masters 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui MihaiMese Trimite mesaj privat
snookerronnie
Addicted to snooker


Data înscrierii: 02/Dec/2010
Mesaje: 244

MesajTrimis: Dum 1 Apr 2012, 18:58    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Felicitari Peter! Inca o data spun ca e jucatorul de evitat in primul tur al campionatului mondial pentru orice cap de serie!



_________________
Laureat al Premiului Oscue - China Open 2012, UK Championship 2021
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snookerronnie Trimite mesaj privat
snookerfan97
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Ian/2010
Mesaje: 738
Locație: Brasov

MesajTrimis: Dum 1 Apr 2012, 19:00    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

MihaiMese a scris:

Ești mai rău decât Ancuța...



Laughing Laughing



_________________
Whoever called snooker 'chess with balls' was rude, but right.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snookerfan97 Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Adi4Ebbo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Sep/2010
Mesaje: 1194
Locație: Craiova

MesajTrimis: Dum 1 Apr 2012, 19:01    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

asa sunt eu mai pesimist Smile chiar daca am scris acolo in niciun moment nu mi-am pierdut increderea in Peter.
Sper sa intre pe tablou la CM nu conteaza cu cine. Sper totusi sa fie cu Ronnie


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Adi4Ebbo Trimite mesaj privat
snookerclau
Addicted to snooker


Data înscrierii: 18/Feb/2008
Mesaje: 869
Locație: Buzau

MesajTrimis: Dum 1 Apr 2012, 19:08    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Doamne fereste! Oricum bravo lui Peter, dar si lui Maguire pentru o finala frumoasa. Applause Adi4Ebbo, am remarcat intensitatea trairilor tale pe toata durata turneului, banuiesc ca in sfarsit te-ai relaxat Laughing Laughing



_________________
Laureată a Premiului Oscue - Shanghai Masters 2010, International Championship 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snookerclau Trimite mesaj privat
Adi4Ebbo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Sep/2010
Mesaje: 1194
Locație: Craiova

MesajTrimis: Dum 1 Apr 2012, 19:17    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

snookerclau a scris:
Doamne fereste! Oricum bravo lui Peter, dar si lui Maguire pentru o finala frumoasa. Applause Adi4Ebbo, am remarcat intensitatea trairilor tale pe toata durata turneului, banuiesc ca in sfarsit te-ai relaxat Laughing Laughing

sigur Very Happy insa acum numar minutele pana cand eurosport o sa difuzeze rezumatul Smile + declaratiile jucatorilor sper sa le gasesc:)


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Adi4Ebbo Trimite mesaj privat
mac1951ro
Addicted to snooker


Data înscrierii: 28/Apr/2011
Mesaje: 394

MesajTrimis: Dum 1 Apr 2012, 19:31    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Felicitari lui Ebdon pentru jocul exact si foarte bun cu care i-a surprins pe toti,inclusiv pe cei care nu mai credeau in el.

Un turneu cu meciuri exelente, spectaculoase, dramatice cu reveniri incredibile ,cu multe jocuri decisive. Mi s-a parut ca si cei care au pierdut au jucat foarte bine ,ceea ce nu am vazut la alte turnee.

Asta inseamna ca sunt in forma si pregatiti pentru Shefield.



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Players' Championship 2018
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui mac1951ro Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Dum 1 Apr 2012, 19:58    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Poze foarte proaspete (mai ales pentru Adi Wink Laughing )



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Adi4Ebbo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Sep/2010
Mesaje: 1194
Locație: Craiova

MesajTrimis: Dum 1 Apr 2012, 20:04    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Clara White a scris:
Poze foarte proaspete (mai ales pentru Adi Wink Laughing )

multumesc Clara. Superbe pozele Very Happy


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Adi4Ebbo Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Dum 1 Apr 2012, 20:11    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cu plăcere. Și încă altele Laughing



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
MihaiMese
Moderator


Data înscrierii: 02/Apr/2009
Mesaje: 761
Locație: Cluj-Napoca

MesajTrimis: Dum 1 Apr 2012, 20:19    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Clara White a scris:
partea bună a lucrurilor este că învinsul precedentei finale câștigate de Peter la Openul Chinei a câștigat următorul Campionat mondial.


Bun, deci rămâne stabilit, Maguire campion mondial. Ar mai fi ceva... Tavy (Lee) și Adi (Ebdon) și-au primit porția de succes - pe când și noi cei din fan-clubul neoficial Hendry? Smile E adevărat că am avut partea leului în trecut, dar am stat pe tușă în ultima vreme.



_________________
"Snooker is a game of simple shots played to perfection." - Joe Davis
Laureat al Premiului Oscue - Masters 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui MihaiMese Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Dum 1 Apr 2012, 20:30    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

MihaiMese a scris:
Tavy (Lee) și Adi (Ebdon) și-au primit porția de succes - pe când și noi cei din fan-clubul neoficial Hendry? Smile E adevărat că am avut partea leului în trecut, dar am stat pe tușă în ultima vreme.


Mihai, nu știu ce n-aș face de bucurie dacă Hendo ar câștiga un nou titlu - cred c-aș fi în stare să-l țuc dulce și pe Fidel Castro !!!... (Și cine știe cât de dragi mi-s mie comuniștii înțelege la ce sacrifiț m-aș angaja !) Laughing Laughing Laughing



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2011-2012 » Openul Chinei 2012 Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Următoare
Pagina 9 din 10

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community