Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Discuții
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2011-2012 » Openul Chinei 2012
Subiectul anterior :: Subiectul următor  

Cine credeți că va câștiga turneul ?
Judd Trump
13%
 13%  [ 5 ]
Stephen Lee
16%
 16%  [ 6 ]
Stephen Maguire
8%
 8%  [ 3 ]
Ronnie OSullivan
21%
 21%  [ 8 ]
Ding Junhui
18%
 18%  [ 7 ]
Ali Carter
0%
 0%  [ 0 ]
Neil Robertson
8%
 8%  [ 3 ]
Peter Ebdon
13%
 13%  [ 5 ]
Voturi totale : 37

Autor Mesaj
Adi4Ebbo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Sep/2010
Mesaje: 1194
Locație: Craiova

MesajTrimis: Dum 1 Apr 2012, 20:47    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

stiti cumva daca este live comentariul rezumatului?

Daca meciul era transmis live la 9-9 nu puteam sa ma uit Smile oricum am inchis livescore dupa ce Stephen a facut acel mic break.

edit: clara multumesc mult pentru poze Smile referitor la portia de bucurie sunt sigur ca acest meci este cadoul perfect de paste daca acesta se dubleaza cu un tur 2 la Campionatul Mondial sau macar accederea pe tablou este cadoul perfect si pentru ziua mea care se apropie (iunie)

edit: incredibil imaginea se blocheaza ....

edit2: stie cineva daca actuala sau fosta sotie a lui Ebdon a fost la meci ? Smile

edit3: interesant ultimul frame bine ca nu a fost live oricum Stephen trebuie felicitat!! a fost umpic ghinionist insa Ebdon a fost mai bun pe tot parcursul meciului.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Adi4Ebbo Trimite mesaj privat
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Dum 1 Apr 2012, 23:49    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ma bucur foarte tare pentru Peter, era timpul sa mai ia un trofeu. Eu apreciez mult munca lui, am mai spus-o si cu alte ocazii.

In ceea ce-l priveste pe Maguire... Nu cred ca mai e nimic de zis. Din ce am urmarit Peter a facut multe centuries, nu am vazut finala, dar Maguire are mereu cam aceleasi scoruri si rezultate (mereu se poticneste in semifinale, finala) care ma fac sa cred ca are o problema pe care ar trebui sa o discute cu cineva de specialitate. Asta presupunand ca vrea sa castige si el un trofeu cat mai e in forma... LOL Rolling Eyes Laughing Laughing



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2011-2012 » Openul Chinei 2012 Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Pagina 10 din 10

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community